Drugi sezon.

 Ryba Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.12.2005
Skąd: Ostromice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2006, 15:42    Pytanie
Czy wie ktoś dlaczego drugi sezon jest zawsze trudniejszy od pierwszego? Przecież nie powinno tak być ,bo drużyna się zgrała i lepiej współpracują poszczegulne formacje i zawodnicy. Specjalistów oraz innych prosze o jakieś rady bądz wskazówki.

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.04.2006 18:32    #1
Toz to normalne w futbolu. W lidze polskiej na przyklad w pierwszym sezonie w ekstraklasie idzie beniaminkom zazwyczaj lepiej niz w drugim.

matiass Proletariat

0
02.04.2006 00:25    #2
też tak miałem jak grałem milanem w pierwszym sezonie robili co chcieli a w drugim grali beznadziejnie

 MARIUSZSZSZ_X Młody aktywista

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2005
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2006 03:52    #3
Pamiętaj, że nie tylko twoja drużyna się zgrywa. Po za tym inni menagerowie też robią transfery (czasem całkiem udane).

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2006 06:42    #4
Przykład z rzeczywistości: Górnik Łęczna. W pierwszym sezonie (zwłaszza jesienią) grali fantastycznie, pózniej troche słabiej, teraz dość przeciętnie. Takie jest życie :]

 bastek26 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.04.2006 15:07    #5
U mnie zawsze było tak, ze najtrudniejszy był 3 sezon. W każdej grze, nieważne kim.

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2006 05:44    #6
Koledzy skupiajacy sie na watku zgrania zespolu zapominaja, ze nie kazdy robi czystke w skaldzie po obieciu posady :-). Czesto bywa tak, ze druzyna ma wielki potencjal i od razu wszystkich ogrywa. Wiec spadek formy mysle, ze jest sztucznie generowany przez silnik gry, niezaleznie od tego co sie wyprawia ze skladem. Ja osobiscie probowalem roznych wariantow do tej pory. Od czestego dokupowania i wymieniania zawodnikow w skladzie po absolutna stabilizacje i kilkuletnie zgrywanie formacji. Wszystko konczy sie dosc szybko nagla indolencja strzelecka:-). A wspominam o strzalach, bo tak sie dziwnie sklada, ze moje druzyny zawsze graja dobrze i maja przewage nad przeciwnikiem, ktora udokumentowuja spora iloscia 100% sytuacji w meczu. Nie sa to byle jakie sytuacje, tylko takie rzec by mozna akcje do pustej bramki, czyli nie do skopania. Jedyna zmiana w okresie ewidentnego spadku formy jest taka, ze te sytuacje przestaja byc wykorzystywane :-). Po prostu do pewnego momentu 10 na 10 strzalow na pusta bramke wpada bez klopotu, a po przekroczeniu magicznego progu dobrych wystepow 10 na 10 strzalow na pusta bramke...wyciagana jest przez supermanow, ktorzy pojawiaja sie znikad na ulamek sekundy przed strzalem moich snajperow :-). Moglbym uznac, ze to wyborna forma przeciwnika w danym meczu...gdyby nie dotyczylo to co najmniej kilkunastu meczow z rzedu :-). Ale bywa i tak, ze trwa to nawet dluzej, co niestety skutkuje kopem w tylek na zielona trawke.

 bury86 Młody aktywista

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2007
Skąd: Zambrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2006 16:27    #7
ja sie z toba nie zgadzam, w 1 sezonie Legia zdobylem mistzra w ostaniej kolejce w 2 mialem 20punktow przewagi zero porazek robilem co chcialem w lidze... jak pojdzie 2,3... sezon zalezy od twoich umiejetnosci tez

cbs2 Proletariat

0
12.04.2006 04:18    #8
ja nie odczuwam zbytnio kryzysu 2 sezonu, za to odczuwam inna doledliwosc FMa, mianowicie czesto sie zdarza, ze po serii zwyciest, druzyna nagle przestaje strzelac bramki, a przyczyna jest tego "cudowny" bramkarz przeciwnika, ktory nie wiadomo skad nagle staje sie talentem na miare Cecha i broni wszystkie strzaly... Zdarzaja mi sie spotkania, ze druzyna odda ponad 20 strzalow na bramke, z tego kilkanascie celnych, wiele akcji 100%, ale bramek nie ma... Wtedy pojawiaja sie remisy, albo jakies porazki, ktore przyprawiaja bukmacherow o palpitacje serca...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.