Wałki-inaczej nie da sie grać??!!

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2006, 05:35    Pytanie
Witam :) Tutaj jest temat dla tych którzy grają wałkami (czyli oszukują ). Niech każdy z Was napisze przynajmniej jeden powód grania wałkami ,przecierz jest w tym 0 satysfakcji 0 grywalnosci .Nie wiem jak mozna grac tak ze jak sie przegra to sie wczytuje od nowa gre przecierz to jest bez sensu . No ale widocznie dla nie nie których jest radość z gry...;/ . Nie pisalbym tego tematu ale spotkalem sie z takimi osobami którzy wlasnie tak robią.Ja tak nie gram i nie bede grał . To wszystko z mojej strony. Pozdro for All(manager) :):):)

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2006 11:16    #1
Ludzie nie lubią przegrywać i robią wszystko żeby wygrać. Ot co.
myspace.com/marneszanse

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2006 13:50    #2
Ja sam bardzo czesto denerwuje sie, gdy przegyrwam mecz ze słabym przeciwnikiem, albo gdy jakis bardzo słaby zawodnik gra znakomicie w meczu i przez owego zawodnika tenże mecz przegrywam - to również jest powód do oszustw (chociaz sam tego nie robie, bo to głupota).

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2006 14:07    #3
a pozniej czyta sie czego to on nie wygral wisla w pierwszym sezonie etc

lukasinhoo Proletariat

0
04.05.2006 15:17    #4
to ja lukas--ktos mi sie wpierniczyl pod mojego nicka i zmienilem na lukasinhoo :) ale dokladnie piszecie panowie :) pozniej sie chwala ze wygrali w pierwszym sezonie polskim klubem Champions League .... absurd !! :) pozdro

 gosc1 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.05.2006 07:49    #5
Widze, ze to jakas epidemia z tymi nickami :-). A skoro juz ktos poruszyl kwestie cieniasow zaliczajacych zyciowki w meczach z naszymi druzynami to chce powiedziec, ze to jest jakis bug, a w kazdym razie niedopracowanie. Bo jak moze praktycznie w kazdym meczu w druzynie przeciwnej napsuc krwi jakis gosc, ktory w rzeczywistosci ani fizycznie, ani technicznie, ani psychicznie nie bylby w stanie postawic sie zadnemu zawodnikami z takiej mojej druzyny??? Rozumiem, ze raz na jakis czas taka sytuacja moze miec miejsce, ale w 90% przypadkow, kiedy sprawdzalem atrybuty, opisy i dokonania zawodnika, ktory dajmy na to strzelil mi wlasnie 3 bramki, to okazuje sie, ze przez iks sezonow nie strzelil zadnego gola, szybkosc, drybling i wykanczanie akcji ma na poziomie 5, o pozostalych atrybutach nie wspomne. I nie mialbym nic przeciwko , gdyby nie to, ze moi wyselekcjonowani i swietnie wyszkoleni zawodnicy w takich meczach nie moga (lub silnik gry im nie pozwala) strzelic z metra do pustej bramki.

To tyle w kwestii zalu :-).

A w kwestii walkow to dzien, w ktorym najdzie mnie ochota ponownego wgrania save'a po porazce bedzie moim ostatnim dniem stycznosci z FMem :-). Jedno mnie zastanawia, komu chce sie siedziec iles tam minut przed kazdym meczem i czekac, az save sie zapisze, a pozniej czekac drugie tyle, zeby to odtworzyc??? Zakladam, ze ludzie zapisuja gre tylko przed meczem, a nie co wirtualny dzien, zeby wyeliminowac niemile przypadki losowe w rodzaju kontuzji, czy zlego losowania w pucharach :-).

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2006 03:48    #6
O Masakra :) widac masz slabego kompa skoro tak dlugo ci wczytuje i zapisuje :P mi sie zdarza wczytac jak gram jakis finał LM albo UEFA :) gram juz 2010 koroną kielce, w poprzednim sezonie mistrzostwo kraju, przegrana w finale pucharu z LM nie wyszedlem z grupy a w tym sezonie po 8 meczach mialem....7 punktow...a teraz mam serie 11 zwyciestw w lidze BEZ WCZYTYWANIA :P dlatego szkoda czasu na wczytywanie, czasem nawet 5 meczy przegranych nie oznacza ze jest źle :> :> :> po prostu kiepska pogoda, morale, zarobki czy cos ale wszystko mozna odwrócić :D ale przyznaje, finaly LM wczytuję :P szkoda odpadać skoro juz tak dalego doszedlem :P
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 gosc1 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2006 10:21    #7
Pentium IV 2.0 Ghz, 512 Ramu, pamiec wirtualna min i max nastawiona na 2048 mb !!!!!!! i full miejsca na twardzielu oczywiscie :-). Mysle, ze nie jest tak zle jeszcze ze sprzetem :-). Choc jak czasem gdzies czytam forum i widze, ze panowie rozbijaja sie na procesorach powyzej 3 Ghz i na RAMie 1 Gb lub wiecej, to mam watpliowsci :-).

 M8_PL Sumienie Narodu

Postów: 1258
Grupa: Ekspert
Dołączył: 13.05.2006
Skąd: Mielec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.05.2006 15:27    #8
2,66 gh 1 gb ram :P g force 256 mb :D ale to chyba tu nie wazne :P aaa, po 11 zwyciestwach znowu przegrywam :d ciekawe jak dlugo :)
"Każdy musi w coś wierzyć. Ja wierzę, że strzelę sobie kolejne piwko."

 lukas89 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2006
Skąd: Lubatowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2006 03:59    #9
M8 dawaj do mnie na gg to pogadamy bo widze ze jestes fanem fm-ow jak inni zreszta 3435918-to moje gg

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution