Akademie piłkarskie

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.05.2006, 18:46    Pytanie
Dotyczy to problemu do ktorego przywolal sie jakubkwa 12-04-2006 w swoim artykule. Martwi mnie przyszlosc mojego Hull (mam 2008r.) i zaczynam sie obawiac ze po odejsciu podstawowych graczy na emeryture, juniorzy i pilkarze mlodsi nie dadza rady. Wiem, że można kupic małolatow z innych klubow ale to nie to samo. Probuje aby w I Zespole grali wychowankowie.

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2006 00:48    #1
Bartex55 - faktycznie jest to problem.Ja mlodych zawodnikow kupuje, bo w tottenhamie mlodziez tez lipne ma umiejetnosci.

????- skad wiesz ze Jakubkwa sra? siedzisz w kiblu i czekasz na....to co on jadl? Kupa to trucizna, nie jedz tego...choc z drugiej strony, kupa Kupie nie zaszkodzi :)
Scut? kto to taki??? Hmmmmmmmmmmmmmmm...

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2006 11:59    #2
bartex55 - moze sprobuj troche pokombinowac z treningiem. W pierwszej fazie wzrostu pilkarzy (do 18 lat) warto skoncentrowac sie na cechach fizycznych lub zmianach pozycji boiskowej, potem zmienic trening na bardziej techniczny.
Poza tym polecam lekture poradnika 'Szkolenie juniorow' z FMOT. Strona zostala zamknieta, ale udalo mi sie znalezc Googlowska kopie porady:
http://72.14(...)arze/26/

Posty ???? pozostawiam bez komentarza, podobnie zreszta proponuje zrobic reszcie uzytkownikow. Odpowiednie sluzby zostaly juz o sprawie powiadomione.

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2006 12:15    #3
Spoko Jakubkwa, ale strasznie denerwuje mnie ten typ.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.