Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 cubsonart Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 11:42    #2
[quote=Necib]Grał ktoś może Santosem i może coś o nim powiedzieć?[/quote]

Grałem nimi 2 sezony (3 i 4 sezon w grze), i szło dobrze pierwszy sezon to 2gie miejsce i strata 2pkt do Corinthians, a drugi to już pewne mistrzostwo z przewagą 14 pkt nad Flamengo. Gra się fajnie, ale bardziej polecam grę w Argentynie, np. Boca Juniors, jedna z najprzyjemniejszych drużyn do gry w grze, jak dla mnie.

[quote=madrid7]Chciałbym zagrać klubem który nie jest najlepszy w swojej lidze.. ma w miare dużo pieniędzy na wzmocnienia najlepiej żeby ten klub miał młodych i utalentowanych zawodników.Fajnie by było jakby w tej lidze była jakaś druzyna ktora jest chociaż średniakiem europejskim z która w miare cięzko by mi było wygrac[/quote]

Luknij na kluby chorwackie (oprócz Dinama Zagrzeb i Hajduka Split), greckie (oprócz Panathinaikosu, Olympiakosu, AEK i PAOKu Saloniki), oraz może ukraińskie (pomijając Szachtar, Dinamo i Dnipro). Ew. Dania (polecam Midtjylland).

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 14:29    #3
[quote=qAd.]Witam. Szukam klubu podobnego do Borossi Dortmund:

- z dość dobrym budżetem
- dobrym składem
- z Ligi Angielskiej, Włoskiej, Hiszpanskiej.[/quote]

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 18:14    #4
[quote2=qAd.][quote=qAd.]Witam. Szukam klubu podobnego do Borossi Dortmund:

- z dość dobrym budżetem
- dobrym składem
- z Ligi Angielskiej, Włoskiej, Hiszpanskiej.[/quote]
[/quote2]

Malaga, Atletico Madryt, Aston Villa, Tottenham, Napoli, Juventus?
#TeamTyniec

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 09:43    #5
Cześć.

Robię podejście do ligi naszych zachodnich sąsiadów. Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w Bundeslidze ;)

Szukam klubu który jest średniakiem z dużym potencjałem. Europejskie rozgrywki niekonieczne. Infrastruktura na wysokim poziomie, pewny i dość duży budżet. Pojemny stadion. Po prostu szukam ciekawej drużyny na przygodę z DE.

Pod uwagę biorę:

Köln
Mönchengladbach
Kaiserslautern
Schalke

Ktoś pomoże w wyborze?
Dzięki.
Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 10:22    #6
[quote=ens]Cześć.

Robię podejście do ligi naszych zachodnich sąsiadów. Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w Bundeslidze ;)

Szukam klubu który jest średniakiem z dużym potencjałem. Europejskie rozgrywki niekonieczne. Infrastruktura na wysokim poziomie, pewny i dość duży budżet. Pojemny stadion. Po prostu szukam ciekawej drużyny na przygodę z DE.

Pod uwagę biorę:

Köln
Mönchengladbach
Kaiserslautern
Schalke

Ktoś pomoże w wyborze?
Dzięki.[/quote]
Polecam Köln, sam nimi grałem i jedna z najlepszych moich rozgrywek, a może Minz? (nie wiem czy dobrze napisałem), Schalke ma za dobry skład i szybko się znudzisz.

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 11:55    #7
[quote=ens]Cześć.

Robię podejście do ligi naszych zachodnich sąsiadów. Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w Bundeslidze ;)

Szukam klubu który jest średniakiem z dużym potencjałem. Europejskie rozgrywki niekonieczne. Infrastruktura na wysokim poziomie, pewny i dość duży budżet. Pojemny stadion. Po prostu szukam ciekawej drużyny na przygodę z DE.

Pod uwagę biorę:

Köln
Mönchengladbach
Kaiserslautern
Schalke

Ktoś pomoże w wyborze?
Dzięki.[/quote]

Eintracht Frankfurt - zespół z ogromnym potencjałem na przyszłość, ogromny stadion i mnóstwo dumnych kibiców przez co będziesz miał zawsze stawiane wysokie wymagania
St Pauli - ubogi rywal HSV, bardzo klimatyczny klub
FC Koln - duży stadion, fajny skład, polacy, Podolski

osobiście wziąłbym Eintracht

sorry nie doczytałem z tych 4 to Koln albo Kaiserslautern

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.01.2012 o godz. 11:57

 yayme Partyzant

Postów: 451
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2011
Skąd: Boleslawiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 11:57    #8
Schalke jest trudnym klubem, wprawdzie mają świetny skład, ale jakoś budowany bez głowy, tj. przesyt środkowych obrońców, którzy mogą zagrać na defensywnym, brak środkowych pomocników, kilku ofensywnych, świetny skrzydłowy Farfan i brak odpowiednika na lewej stronie (choć tam można rzucić Holtbyego)... Do tego mało pieniędzy na start i ogromny dług. Mimo to sam kiedyś nimi zagram, gdy będę miał trochę więcej cierpliwości.
Na nasze wspólne nieszczęście wracam na cmrev. Niedługo pojawią się pierwsze manifesty.

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 13:19    #9
Dziękuję za pomoc Panowie.

Wybór pada na FC Koln.
Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

 tunis2008 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 18:11    #10
Szukam jakiejś reprezentacji, średniak w europie (nie chce jakiejś hiszpanii czy holandii), ciekawi zawodnicy, może być też kilka talentów.

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 19:07    #11
[quote=tunis2008]Szukam jakiejś reprezentacji, średniak w europie (nie chce jakiejś hiszpanii czy holandii), ciekawi zawodnicy, może być też kilka talentów.[/quote]
Belgia: Hazard, Fellaini, Nainggolan, Lukaku i inni. Ogólnie skład młody i pełny talentów.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.