Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 cubsonart Partyzant

Postów: 94
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Skąd: Bruksela
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 11:42    #2301
[quote=Necib]Grał ktoś może Santosem i może coś o nim powiedzieć?[/quote]

Grałem nimi 2 sezony (3 i 4 sezon w grze), i szło dobrze pierwszy sezon to 2gie miejsce i strata 2pkt do Corinthians, a drugi to już pewne mistrzostwo z przewagą 14 pkt nad Flamengo. Gra się fajnie, ale bardziej polecam grę w Argentynie, np. Boca Juniors, jedna z najprzyjemniejszych drużyn do gry w grze, jak dla mnie.

[quote=madrid7]Chciałbym zagrać klubem który nie jest najlepszy w swojej lidze.. ma w miare dużo pieniędzy na wzmocnienia najlepiej żeby ten klub miał młodych i utalentowanych zawodników.Fajnie by było jakby w tej lidze była jakaś druzyna ktora jest chociaż średniakiem europejskim z która w miare cięzko by mi było wygrac[/quote]

Luknij na kluby chorwackie (oprócz Dinama Zagrzeb i Hajduka Split), greckie (oprócz Panathinaikosu, Olympiakosu, AEK i PAOKu Saloniki), oraz może ukraińskie (pomijając Szachtar, Dinamo i Dnipro). Ew. Dania (polecam Midtjylland).

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 14:29    #2302
[quote=qAd.]Witam. Szukam klubu podobnego do Borossi Dortmund:

- z dość dobrym budżetem
- dobrym składem
- z Ligi Angielskiej, Włoskiej, Hiszpanskiej.[/quote]

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.01.2012 18:14    #2303
[quote2=qAd.][quote=qAd.]Witam. Szukam klubu podobnego do Borossi Dortmund:

- z dość dobrym budżetem
- dobrym składem
- z Ligi Angielskiej, Włoskiej, Hiszpanskiej.[/quote]
[/quote2]

Malaga, Atletico Madryt, Aston Villa, Tottenham, Napoli, Juventus?
#TeamTyniec

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 09:43    #2304
Cześć.

Robię podejście do ligi naszych zachodnich sąsiadów. Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w Bundeslidze ;)

Szukam klubu który jest średniakiem z dużym potencjałem. Europejskie rozgrywki niekonieczne. Infrastruktura na wysokim poziomie, pewny i dość duży budżet. Pojemny stadion. Po prostu szukam ciekawej drużyny na przygodę z DE.

Pod uwagę biorę:

Köln
Mönchengladbach
Kaiserslautern
Schalke

Ktoś pomoże w wyborze?
Dzięki.
Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 10:22    #2305
[quote=ens]Cześć.

Robię podejście do ligi naszych zachodnich sąsiadów. Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w Bundeslidze ;)

Szukam klubu który jest średniakiem z dużym potencjałem. Europejskie rozgrywki niekonieczne. Infrastruktura na wysokim poziomie, pewny i dość duży budżet. Pojemny stadion. Po prostu szukam ciekawej drużyny na przygodę z DE.

Pod uwagę biorę:

Köln
Mönchengladbach
Kaiserslautern
Schalke

Ktoś pomoże w wyborze?
Dzięki.[/quote]
Polecam Köln, sam nimi grałem i jedna z najlepszych moich rozgrywek, a może Minz? (nie wiem czy dobrze napisałem), Schalke ma za dobry skład i szybko się znudzisz.

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 11:55    #2306
[quote=ens]Cześć.

Robię podejście do ligi naszych zachodnich sąsiadów. Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w Bundeslidze ;)

Szukam klubu który jest średniakiem z dużym potencjałem. Europejskie rozgrywki niekonieczne. Infrastruktura na wysokim poziomie, pewny i dość duży budżet. Pojemny stadion. Po prostu szukam ciekawej drużyny na przygodę z DE.

Pod uwagę biorę:

Köln
Mönchengladbach
Kaiserslautern
Schalke

Ktoś pomoże w wyborze?
Dzięki.[/quote]

Eintracht Frankfurt - zespół z ogromnym potencjałem na przyszłość, ogromny stadion i mnóstwo dumnych kibiców przez co będziesz miał zawsze stawiane wysokie wymagania
St Pauli - ubogi rywal HSV, bardzo klimatyczny klub
FC Koln - duży stadion, fajny skład, polacy, Podolski

osobiście wziąłbym Eintracht

sorry nie doczytałem z tych 4 to Koln albo Kaiserslautern

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 23.01.2012 o godz. 11:57

 yayme Partyzant

Postów: 451
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2011
Skąd: Boleslawiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 11:57    #2307
Schalke jest trudnym klubem, wprawdzie mają świetny skład, ale jakoś budowany bez głowy, tj. przesyt środkowych obrońców, którzy mogą zagrać na defensywnym, brak środkowych pomocników, kilku ofensywnych, świetny skrzydłowy Farfan i brak odpowiednika na lewej stronie (choć tam można rzucić Holtbyego)... Do tego mało pieniędzy na start i ogromny dług. Mimo to sam kiedyś nimi zagram, gdy będę miał trochę więcej cierpliwości.
Na nasze wspólne nieszczęście wracam na cmrev. Niedługo pojawią się pierwsze manifesty.

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 13:19    #2308
Dziękuję za pomoc Panowie.

Wybór pada na FC Koln.
Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

 tunis2008 Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 18:11    #2309
Szukam jakiejś reprezentacji, średniak w europie (nie chce jakiejś hiszpanii czy holandii), ciekawi zawodnicy, może być też kilka talentów.

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.01.2012 19:07    #2310
[quote=tunis2008]Szukam jakiejś reprezentacji, średniak w europie (nie chce jakiejś hiszpanii czy holandii), ciekawi zawodnicy, może być też kilka talentów.[/quote]
Belgia: Hazard, Fellaini, Nainggolan, Lukaku i inni. Ogólnie skład młody i pełny talentów.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.