Barcelona POMOCY!!!!!!!!!

Klan Proletariat

0
12.06.2006, 15:45    Pytanie
Moim ulubionym klubem jest Barcelona zaczynałem nimi grę 20 razy i koło listopada sie zniechęałem bo ponosiłem same porażji nie mogę dla nich znależć zadnego treningu wiem ze to głupie ale prosze mi o udostępnienie jaskiegoś tereningu bo ten podstawowy jest do bani bardzo prosze o pomoc

.... Proletariat

0
13.06.2006 16:19    #10
ja proponuje taktyke 4-1-3-2 z tym ze srodkowy pomocnik strzałak do przodu nastawienie ofensywne zaznaczone kontrataki tempo szybki i powinno byc dobrze

Post pomocny

 gryzli Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2006
Skąd: tczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2006 05:14    #11
a moze chc ktos screeny na potwierdzenie moich w/w osiagniec?? gg - 6392286

Post pomocny

sklad arki u... Proletariat

0
14.06.2006 05:20    #12
dam wam caly sklad bramkarz : Koprivec, Ditrich; Obrona : Dudka , Napierala , Krol Pawel , Jacek Radoslaw ( junior z wisly K. ) , Hernacki , Pekovic , Milosavlievic ( czy jakos tak z crveny zvezdy junior ) ; Pomoc : Bejan ( nie szukajcie bo on sie stworzyl :D ) vukojcevic ( cos w serbii ) Bartosiewicz , Ederson , Ospina , Siedlarz , Marcinak , Sacha , Blaszczykowski , Lawa , Brozek , Mierzejewski A. ; Napastnicy : Diarra ( z interu wzialem z wolnego ) Todorov Bukowiec Tatara zespolu rezerw nie podam ale jeszcze paru mlodych jak Bu;lka mam powyporzyczanych do innych klubow

Post pomocny

P.S. Proletariat

0
14.06.2006 05:21    #13
A jeszcze salagean i juszkiewicz o najewazniejszych zapomnialem :D

Post pomocny

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2006 07:15    #14
No to przecież nikt nie neguje tego, że takie "sukcesy" odnisłeś. Bardziej chodzi o sposób w jaki to osiągnąłeś.
Save/Load? Edytor? DDM(Dodawanie Drugiego Menedżera)?
[Skąd znam takie sposoby? No cóż... Kiedyś, kiedy byłem jeszcze małą dziewczynką też niestety tak się bawiłem... Ale przynajmniej nie chwaliłem się takimi szemranymi sukcesami na stronach o tej szacownej grze... A teraz? Teraz zmierzam po drugie mistrzostwo Angli z Man City (6 sezon, żadnego pucharu krajowego wygranego, no... raz półfinał FA Cup) i jaka to jest frajda jak wszystko zaczyna sprawnie działać, jak nawet grając słaby mecz da się radę wygrać 1:0 - bo pomocnik oddał strzał życia:)... Jak zacznę następną grę to zamierzam zagrać zgodnie z zasadami HC (niedawno poznałem) i wiem, że wtedy jak będę odnosił sukcesy będę naprawdę zadowolony.

Pozdrawiam.

Post pomocny

ghhyy Proletariat

0
14.06.2006 08:02    #15
NIC zadnych edytorow ani save load :/ i nie jestem mala dziewczynko poziom trudnosci FMa poprostu jest za niski . co to za zasady HC ??

Post pomocny

 rapechuck Trybun Ludowy

Postów: 781
Grupa: Moderator
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.06.2006 08:41    #16
Zasady HC (HardCore)
http://forum(...)pic=4885
A tu nieco zmienione:
http://forum(...)pic=8338

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution