jaki to ze mnie manager

:P Proletariat

0
08.07.2006, 18:45    Pytanie
Posłuchajcie... Zaczełem kariere w Alaves w 3 meczu sezonu rozgromiłem Deportivo Lacoruna 7:0 ale uznałem to jako wyskok jednorazowy... no potem bywało różnie, najczęściej na zmiane wygrane remisy porażki w końcu 4miejsce na koniec czyli LM w przyszłym sezonie... ake w międzyczasie przejmuje dodatkowo rep Polski... i na mistrzostwach dochodze do ćwierćfinału gdzie przegrywam z Anglią 6:0 (sic... 3karne lamparda kończę mecz w 9 :/ ) Następny szon w Alaves spokonjnie podobnie jak poprzedni tyle że kończe na 5miejscu... No i przed 6sezonem mam po raz pierwszy klarowną sytuacje (czytaj nie musze robić transferów bo mam skład jaki mnie zadowala) i sezon zaczynam od 1porażki i 3 remisów :) pech? no może potem w okresie między listopadem a końcem sezonu remisuje tylko 3 mecze a reszte wygrywam w tym na koniec z Realem 8-1 :/ (nierealne prawie) wygrywam puchar uefa w finale pokonując ManU 3:0. W Euro z Polską docieram do finału wygrywając kolejno 7:3 z Turcją 5-1 z Czechami 5-0 z Austrią 5-1 z Francją i 5-0 z Holandią a w finale odkrywam że Niemcy to szaraki i co? i dostaje 5-1 z czego jakiś Muler strzela mi gole w 24,25 i 26min :/ wytłumaczy m ktoś dlaczego tak się dzieje że wyniki przypominają Lige Polską Manager a nie produkcję SI?

matiass Proletariat

0
09.07.2006 04:31    #1
czasami tak bywa! a zresztą jaki to problem jeśli wygrywasz to jest dobrze gorzej jakbyś przegrywał. a temat na przechwałki już jest to tam swoje sukcesy było opisać.

Post pomocny

:P Proletariat

0
09.07.2006 05:04    #2
to nie o to chodzi że się chwale, tylko mam wrażenie jakby forma piłkarzy z klubu działała na tych w reprezentacji... tak jak SZk mam wrażenie że to raczej kwestia bugów :( no cóż...
a powidzcie mi czy ten patch na usunięcie szaraków działa z sejvami?

Post pomocny

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.07.2006 05:13    #3
musisz zrobic nowa gre... A do szarakow polecam update Robiego.R :D

Post pomocny

scoolik84 Proletariat

0
09.07.2006 05:42    #4
Widzisz, niespodzianki to sol futbolu, dobrze ze zdarzaja sie tez w eFeMie:)

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.