Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 18:25    #2941
Ulubiony klub jest stały, liczy się tylko ten wybrany na początku. Wiedza rozwija się w zależności od wielu, wielu czynników...
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 18:29    #2942
[quote="Jacko"]Ulubiony klub jest stały, liczy się tylko ten wybrany na początku. Wiedza rozwija się w zależności od wielu, wielu czynników...[/quote]

Rozpoczynałem z Zagłębiem Sosnowiec jako ulubionym, po dwudziestu latach gry Legią, ją też mam w ulubionych.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 gabrys6973 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 18:45    #2943
A od jakich czynników. i jak będe miał ulubioną chelsea i przejde do realu po paru latach zmieni mi sie wiedza i ulubiony klub??

 gabrys6973 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.04.2012 18:54    #2944
Ale chodzi mi o same kluby nie państwa np w niemczech Bayern czy we włoszech Milan

 JuliuszCezar Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 21:09    #2945
Chciałbym poprowadzić klub który mnie wciągnie na dłużej. Liga nie ważna, zależy mi tylko żeby klub nie był bankrutem.

 baru94 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 10:21    #2946
Szukam klubu z ligi Francuskiej, najbardziej myślałem nad OL i AS Saint-Étienne, ale inne propozycje też mogą być.

A co do kolegi wyżej to mnie wciągnęły takie kluby: Arsenal, Aston Villa, Atletico Madryt. Może to z sympatii do tych klubów, ale naprawdę przyjemnie się nimi gra

 iskopanlo Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 10:31    #2947
[quote="baru94"]Szukam klubu z ligi Francuskiej, najbardziej myślałem nad OL i AS Saint-Étienne, ale inne propozycje też mogą być.

A co do kolegi wyżej to mnie wciągnęły takie kluby: Arsenal, Aston Villa, Atletico Madryt. Może to z sympatii do tych klubów, ale naprawdę przyjemnie się nimi gra[/quote]

Spróbuj Quevilly, grałem nimi przez pół sezonu(wolno idzie mi granie) i jestem na 2 miejscu. Wszyscy mówią, że spadniesz do niższej ligi. Ściągnięcie kilku graczy z wolnego transferu (Mangara, Gagnier), oraz młodzi (Vardin) powinni załatwić sprawę.

 baru94 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 11:10    #2948
Raczej chodziło mi o Ligue 1

 Bobilo Partyzant

Postów: 116
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2012 17:53    #2949
Witam !
Po 4 sezonach spędzonych w Borussii i wygraniu wszystkiego co się da i zrobieniu dream-teamu postanowiłem spróbować zrobić udaną karierę w innym klubie. Muszę przyznać, że chce poczuć się jak prawdziwy Efemowy menadżer, czyli stworzyć taktykę pod zespół(dotychczas grałem na gotowcach ;)), zając się treningami, scoutingiem itd. Dobra przybliżyłem jakoś moją sytuację teraz coś apropo klubu i ligi. Więc liga - interesują mnie tylko hiszpańskie boiska( jeśli nic się nie znajdzie ewentualnie francuskie). I w Hiszpanii skłaniałbym się do najniższej ligi, która jest dostępna przynajmniej u mnie czyli te B 1 2 3 4. Ale mogą być też fajne kluby z wyższych jednak faworyzuję najniższe. Ok kraj i liga załatwione teraz czas na konkrety. W ogóle nie znam się na tych klubach, więc od razu jakby ktoś powiedział czemu są B1,B2 itd. - one są po kolei czy są równorzędne ?
Klub : fajny stadion, może być faworyt rozgrywek(mówię o 3lidze), przydałby się dobry składzik i jakieś perełki w talentach. A i jakby się znalazł jakiś potężny klub-patron to byłoby miło. Podawajcie opis czemu ten klub i jakie ma zalety (ja będę wszystko analizował). Dodam że chciałbym przy nim spędzić dużo czasu.
Uff, jeśli ktoś to przeczytał i odpowie to będę baardzo wdzięczny :D.

 Tome888 Partyzant

Postów: 688
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.06.2010
Skąd: cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 20:33    #2950
Chciałbym sobie zagrać jakimś klubem może nie z niższych lig angielskich czy włoskich, ale na pewno jakimś średnim klubem w słabszej/egzotycznej lidze. I tu mam pytanie. Czy w Europie w ligach bardziej egzotycznych (Bułgaria, Serbia, Finlandia, Białoruś itd.) któryś z klubów ma jakiś dobry klub patronacki (najlepiej z niezłymi talentami) typu Barcelona, Man City, Chelsea itd. (oczywiście nie musi być najwyższa półka, ale np. CSKA, Tottenham, Sevilla, Napoli itd.). Kiedyś się nad tym zastanawiałem i bardzo mnie to ciekawi.
Dzięki z góry za odp.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.