Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Miki_ Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2010
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.06.2012 16:34    #3091
[quote="SebolOsW"]Kto poleci jakiś klub z Polski? Odpada Lech i Legia. Chcę taki klub, który ktoś sprawdził i pograł trochę. Bez konkretnych wymagań, jeżeli już to jak najmniejszy dług.[/quote]

Grałem sporo czasu Zagłębiem Lubin. Naprawdę polecam ten klub, jest tu kilku naprawdę solidnych zawodników, którzy w przyszłości będą stanowić o sile kadry (Damian Dąbrowski, Arek Woźniak). Z finansami tez zle nie jest, choc wiadomo kokosow nie ma. Mimo wszystko polecam bardzo gorąco :)

 Vegas193 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2012
Skąd: Będzin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2012 11:43    #3092
Co wybrać : AS Monaco, Montpellier, czy może PSG?

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2012 12:34    #3093
Ja bym na Twoim miejscu wybral Monaco, i odbudowal dawna potege ; )

 Bery_36 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2012 16:48    #3094
Potrzebuję zespół który nie ma dużych wymagań odnośnie zajęcia czołowej pozycji w lidze, a który posiada duże zaplecze finansowe. Planuję zbudować drużynę od podstaw, chciałbym też, aby renoma tego zespołu była na tyle wysoka, żeby bez większych problemów móc ściągnąć zawodników z klubów uznawanych za "europejskich średniaków". Co do konkretnego kraju w jakim znajduję się klub nie mam sprecyzowanych wymagań. Aczkolwiek chciałbym skład dość multinarodowościowy, więc uniknąłbym krajów w których blokowane jest wyjście większej ilości graczy z innych państw. P.S. Chciałbym także, żeby klub znajdował się w Europie. P.S.2. Chciałbym stworzyć skład z reprezentantów przeciętnych krajów takich jak Irlandia, Chorwacja, Ukraina, Rosja, Polska itp. :) Z góry dziękuję za pomoc :)

 pawlik010 Partyzant

Postów: 270
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2010
Skąd: bielsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2012 13:39    #3095
szukam zespołu takiego aby szybko objąć kadre narodową

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2012 13:50    #3096
Najlepiej mi się grało angielskim Tottenhamem oraz hiszpańskim Sportingiem
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 Szczechu Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2012 14:49    #3097
[quote="Bery_36"]Potrzebuję zespół który nie ma dużych wymagań odnośnie zajęcia czołowej pozycji w lidze, a który posiada duże zaplecze finansowe. Planuję zbudować drużynę od podstaw, chciałbym też, aby renoma tego zespołu była na tyle wysoka, żeby bez większych problemów móc ściągnąć zawodników z klubów uznawanych za "europejskich średniaków". Co do konkretnego kraju w jakim znajduję się klub nie mam sprecyzowanych wymagań. Aczkolwiek chciałbym skład dość multinarodowościowy, więc uniknąłbym krajów w których blokowane jest wyjście większej ilości graczy z innych państw. P.S. Chciałbym także, żeby klub znajdował się w Europie. P.S.2. Chciałbym stworzyć skład z reprezentantów przeciętnych krajów takich jak Irlandia, Chorwacja, Ukraina, Rosja, Polska itp. :) Z góry dziękuję za pomoc :)[/quote]


Może Wolverhampton? Ja właśnie zaczynam nimi rozgrywkę wydaje się ciekawy klub.. Bardzo dobra baza treningowa stadion jest w rozbudowie i na start masz około 11mln euro na transfery.. a zarząd wymaga tylko utrzymania w lidze :)

 Arek69 Partyzant

Postów: 134
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.11.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2012 16:05    #3098
Co sądzicie o rozpoczęciu rozgrywki drużyną z najniższej ligi angielskiej ? Próbował już ktoś z was grać taką drużyną ? :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2012 16:10    #3099
Ciężko wytrwać.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Bery_36 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2012 17:18    #3100
Dziękuję bardzo! :) Zacznę karierę Wolverhampton :) Mam nadzieję, że wciągnie mnie na długie godziny tak jak niegdyś prowadzenie kidderminster harriers :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.