Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 12:20    #2
maksiu106- nie do końca zgodne z Twoimi wymaganiami, ale polecam Ci z całego serca Feyenoord. Kadra bardzo młoda, świetna szkółka i baza. Przede wszystkim połowa pierwszego składu to wychowankowie, robi to niesamowitą otoczkę wokół tego klubu. Prezes wymaga od Ciebie walki o tytuł w pierwszym sezonie, a przy obecnej kadrze tego klubu to naprawdę duże wyzwanie. Ale jeżeli nie wywalą Cię po pierwszym sezonie, to potem spokojnie, praktycznie bez transferów walczysz o mistrza. Piłkarze rozwijają się niesamowicie. U mnie w 3 sezonie środkowy obrońca był już podstawowym reprezentantem Holandii (na początku gry ma 19 lat). Niesamowicie przyjemną rozgrywkę zniszczył mi niestety crash, więc przedwczoraj zacząłem od początku. I jak widzę, jak dostaję baty w eliminacjach do LM, to mi się śmiać chce :D Jeżeli lubisz wyzwania, to polecam z całego serca. Jak się już wciągniesz to nie będziesz nawet chciał robić transferów. Ja nie kupiłem do tego klubu nikogo powyżej 20 roku życia. Ale ostrzegam: po tym nieszczęsnym crashu chciałem zagrać kim innym. Po prostu nie mogłem. Nauczyłem się grać w ten sposób, by mieć samych wychowanków w składzie. Nie mogłem znaleźć klubu, który by mi to zapewnił, więc dalej męczę się z tym klubem. W Twoim przypadku może być tak samo :D

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 12:41    #3
[quote="tidididi"][quote="ramos.a"]Vitesse ma znakomitego Bony Wilfrieda, więc nie dziwię się, że jest trochę prościej coś ugrać.[/quote]
Jeden piłkarz nie gra i jeden piłkarz nie wygra.[/quote]


I tu się mylisz. Z takimi warunkami fizycznymi jakie posiada Bony (technicznie jest trochę gorszy) kwestią czasu jest jak będzie ładować po 3 bramki na mecz. Wystarczy odpowiednio go ustawić. Wtedy do pomocy jakiś średni rozgrywający i tyle.
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 Marimba84 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.09.2009
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 12:54    #4
[quote="belzebub666"]maksiu106- nie do końca zgodne z Twoimi wymaganiami, ale polecam Ci z całego serca Feyenoord. Kadra bardzo młoda, świetna szkółka i baza. Przede wszystkim połowa pierwszego składu to wychowankowie, robi to niesamowitą otoczkę wokół tego klubu. Prezes wymaga od Ciebie walki o tytuł w pierwszym sezonie, a przy obecnej kadrze tego klubu to naprawdę duże wyzwanie. Ale jeżeli nie wywalą Cię po pierwszym sezonie, to potem spokojnie, praktycznie bez transferów walczysz o mistrza. Piłkarze rozwijają się niesamowicie. U mnie w 3 sezonie środkowy obrońca był już podstawowym reprezentantem Holandii (na początku gry ma 19 lat). Niesamowicie przyjemną rozgrywkę zniszczył mi niestety crash, więc przedwczoraj zacząłem od początku. I jak widzę, jak dostaję baty w eliminacjach do LM, to mi się śmiać chce :D Jeżeli lubisz wyzwania, to polecam z całego serca. Jak się już wciągniesz to nie będziesz nawet chciał robić transferów. Ja nie kupiłem do tego klubu nikogo powyżej 20 roku życia. Ale ostrzegam: po tym nieszczęsnym crashu chciałem zagrać kim innym. Po prostu nie mogłem. Nauczyłem się grać w ten sposób, by mieć samych wychowanków w składzie. Nie mogłem znaleźć klubu, który by mi to zapewnił, więc dalej męczę się z tym klubem. W Twoim przypadku może być tak samo :D[/quote]

jak kolega chce wyzwanie, to polecam Fulham. Duże długi, ale przy odpowiedniej polityce transferowej można mieć "fajny budżet" w drugim sezonie. Gram na uaktualnieniu bartekr v1.4.2 i w drugim sezonie budżet transferowy 36 mln zagórną część tabeli. 46 mln za awans do LE :D

 sebulec1697 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2012
Skąd: Zduńska Wola
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 14:06    #5
Poszukuję klubu, który gra w LE albo UCL i ma młody, perspektywiczny skład. Odpada liga polska.

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 16:06    #6
Klub z górnej części tabeli, dobrze by było jakby miał całkiem dobry budżet min. 10 mln €, dobry grajków. Moze grac, ale nie musi w LE albo LM.
Najlepiej aby byl z Francji, Hiszpanii i Niemiec.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 16:14    #7


[quote="sebulec1697"]Poszukuję klubu, który gra w LE albo UCL i ma młody, perspektywiczny skład. Odpada liga polska.[/quote]

Polecam Stade Rennais lub FC Porto!

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 31.08.2012 o godz. 16:15

"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 ShoT Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 17:30    #8
Klub ze Skandynawii, z dosyć dobrym zapleczem juniorskim, który w pierwszym sezonie walczy w el. europejskich pucharów.
Najnowsze uaktualnienie.
Budżet transferowy nie gra roli, może wynosić 0.

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 18:25    #9
@up
Rosenborg!

@ja
FC Koln czy Dynamo Drezno ? I dlaczego ? Grał ktoś którymś z tych klubów ?

 pawlo15 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 18:30    #10
Mam pytanie. Który klub dysponuje największym budżetem transferowym na starcie gry? Liga i kraj nie mają znaczenia.

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2012 18:36    #11
Pewnie City. Anżi też może mieć niemało.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.