Nasze składy

 Javier Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Kozienice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2012 15:14    #2
Poprzedni save przepadl mi szybko, przez problemy z kompem, ale zaczalem nowa rozgrywke, sklad na starcie byl podobny. Teraz, styczen 2016, oto moj sklad:

BRAMKARZE:
Rene Adler
Fraser Forster

OBROŃCY:
Kyle Walker
Martin Kelly
Ryan Shawcross
Yanga Mbiwa
Yaroslaw Rakitskyi
Jordi Alba
Ryan Bertrand
Stephene Mbia

POMOCNICY:
Alex Song
Yohan Cabaye
Kwadwo Asamoah
Tom Huddlestone
Marco Reus
Marko Marin
Marvin Martin
Andriy Yarmolenko
Gylfi Sigurdsoon (GENIUSZ, 3x najlepszy pilkarz swiata, 4x w najlepszej 11 swiata, 1x zlota pilka, 1x 2miejsce zlota pilka)
Juan Mata

NAPASTNICY:
Jordan Ayew
Iker Muniain
Kolbein Siqborsson

SUKCESY po 4,5 sezonu:
2x Mistrzostwo Kraju, 1x Liga Mistrzow (1x 2miejsce, w poprzednim sezonie pechowa porazka w 1/2 z Realem po dogrywce), Superpuchar Europy, KMŚ, 2x Puchar Anglii

 Trucho89 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2011
Skąd: Kwidzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2012 10:16    #3
FM 12. TSV 1860 Monachium, koniec trzeciego sezonu. Formacja: 4-4-2 lub 4-5-1.

Bramkarze: Kiraly, Carini
Obrońcy: Celeban, Janicki, Schindler, Emenike, Rukavina, Nagel ( newgen), Steinhart, Zagorac (newgen)
Pomocnicy: Bierofka, Maier, Sararer, Aigner, Vollman, Ocampos, Rekish, Kenia (wyp.), Omrani, Miyachi (wyp.), Ergencicegi (newgen)
Napastnicy: Pledl, Terrani, Mokoena, Lauth, Aleksic(wyp.), Ivancić.

Wyróżniają się przede wszystkim obrońca Zagorac, Aleksic, Maier, Rekish, Aigner oraz nieźle grający Lauth.

Ogólnie polecam rozgrywkę TSV 1860 Monachium, początek trudny, ponieważ stan konta jest dosyć słaby ok. 1-2 mln, a z każdym miesiącem jest zazwyczaj ujemne saldo konta. Duży stadion, który niestety ciężko wypełnić. Ale co na plus to utalentowana młodzież, Po awansie do bundesligi finanse również wyglądają o niebo lepiej.
Sezon zakończony na 8 miejscu w bundeslidze. Zakontraktowałem już Aleksandra Jagiełło, Rene Khrin, Marko Livaja, oraz młodego utalentowanego pomocnika Koeln.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.10.2012 14:09    #4
Varzim Coundoul :Modelski Pucek Sapir Berchiche : D Kone: Mendoza Mencl: Morales Andersen:Lancos 43 gole w 26 meczach

 Remigiou Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2012
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.10.2012 19:55    #5
Obecny w Atletico drugi sezon
-------------------------------------ASENJO--------------------------------
SRNA------------------GODIN/FRIEDRICH------DOMINGUEZ----------------LOPEZ
MUNIANIN/BALOTELLI----KOKE/DIARRA---------GABI/TIAGO----------------TURAN
----------------------FIERRO/SANOGO-------FALCAO/UTAKA-------------------

 Yascarr Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.10.2012 22:28    #6
Napoli, formacja 4-2-3-1/ 3-4-1-2, czerwiec 2012.
W pierwszym sezonie wygrałem Serie A, Puchar Włoch, w Lidze Europejskiej skończyłem na 1/16.

Bramkarze:

Morgan De Sanctis - Podstawowy. Jeden z najlepszych w drużynie, jak nie najlepszy, w tym udanym dla mnie sezonie. Świetny bramkarz, bardzo pewny, do 11. kolejki wybierany sporo razy. Ogólnie 41 meczy, 32 stracone gole, 18 razy czyste konto.

Antonio Rosati - Grywał głównie w Lidze Europejskiej, zastąpił też godnie Morgana gdy ten miał kontuzję. Bardzo solidny zmiennik, jestem z niego mega zadowolony. 12 meczy, 4 stracone, 9 razy czyste konto.

Obrońcy:

Paolo Cannavaro - Lider i kapitan zespołu. Ostoja nie do przejścia. 50 meczy, 4 gole, 4 asysty.
Hugo Campagnaro - Przeplatał dobre mecze bardzo słabymi. Niestety, pierwszy do odlotu. 23 mecze i 3 gole.
Erik Pieters - Z przodu tyłka nie urywa, ale w obronie bardzo okej. Próbowałem go też na środku i dawał radę. Dobry obrońca. 36 meczy i 1 asysta.
Alessandro Gamberini - Na zmianę z Birtosem tworzył parę stoperów. Dobry gracz, nigdy nie zszedł poniżej dobrego poziomu. 37 meczy, 2 gole i 1 asysta.
Miguel Birtos - Miał kontuzję 3 miechy. Ogólnie to chyba on jest nr 2. w hierarchii stoperów, ale zdarzały mu się słabsze chwile. 32 mecze i 3 gole.
Gokhan Gonul - 12mln i po kilku kolejkach 3 miechy przerwy. Niestety po powrocie nie zabłysnął, a tygodniówka spora... 18 meczy i 1 asysta.
Andrea Dossena - Miałem z nim małą kosę, łapał głupie czerwone kartki i prawie odszedł. W końcu został i dobrze zastąpił w końcówce sezonu Pietersa, który dostał załamania formy. 30 meczy i 9 asyst.
Christian Maggio - Dobry i w obronie i ataku, szkoda tylko kilkunastotygodniowej kontuzji. Gonul nie miał z nim szans, trzymał równą formę. 34 mecze i 4 asysty.
Giandomenico Mesto - Właściwie on i dwójka wyżej grywali i na PO i PP. Mesto był łataczem, dostawał szanse w LE. 14 meczy i 1 asysta.

Pomocnicy:

Marco Donadel - Ten sam typ co Mesto, głownie zmieniał zmęczonych graczy w LE. Bez fajerwerków. 13 meczy i 1 asysta.
Gokhan Inler - Dobry sezon. Dobrze w odbiorze, zdobył też kilka pięknych goli z dystansu. Jestem zadowolony. 42 mecze, 4 gole, 5 asyst.
Valon Behrami - Naturalny zmiennik Inlera. Bardzo solidny i waleczny, świetny odbiór. Grywał też na PP. Lubię go! 29 meczy, 1 gol, 5 asyst.
Blerim Dzemaili - O dziwo był ważnym elementem. Z początku całkowicie przyćmił Hamsika. Ogólnie jednak chyba zabrakło jeszcze jednego dobrego rozgrywającego, Blerim to dobry gracz i nic więcej. 42 mecze, 1 gol, 3 asysty.
Marek Hamsik - Z początku - cień! Słabo słabo. W drugiej części się przebudził i zaliczył kilka spektakularnych występów. 43 mecze, 8 goli, 13 asyst.

Ofensywni pomocnicy:

Douglas Costa - Jeden z najlepszych z całej drużyny. Wspaniałe gole z wolnych i piękny drybling. Dobrze że zdecydowałem się na niego, a nie Williana. 46 meczy, 14 goli, 19 asyst.
Nacer Chadli - Świetny transfer za 5mln. Kilka ładnych goli z dystansu, fajny drybling. Typowy skrzydłowy na zejście do środka. Jestem z niego zadowolony, szkoda że w końcówce trochę przygasł. 37 meczy, 8 goli, 9 asyst.
Goran Pandev - Grał na lewym skrzydle z zejściem do środka i czasem jako napastnik w 3-4-1-2. Świetny, naprawdę genialny sezon, w drugiej części sezonu to on ciągnął cały ten wózek. Znakomity gracz. 48 meczy, 16 goli, 22 asysty.

Napastnicy:

Sergio Pellissier - Strzał w 10. Gość zaczął ładować jak z armaty, po prostu fenomen. Druga część sezonu już nie tak efektowna, ale też bardzo dobra. Robił robotę na ataku, po tym jak pierwszą część sezonu Cavani zupełnie przespał. 44 mecze, 32 gole i 4 asysty.
Edinson Cavani - Przedziwny gość. Pierwsza część słabiutka, nawet bardzo. Potem się obudził i zaczął coś strzelać. Najlepsze było to, że jak wychodził w podstawie to zawsze gral słabo, a wchodząc z ławki w drugiej połowie potrafił przyładować ze 3 bramki. Na koniec jego staty nie wyglądały najgorzej. 41 meczy, 22 gole, 6 asyst.
Eduardo Vargas - Słabizna zdecydowanie, nawet jako napastnik numer 3. Służył tylko i wyłącznie do odciążania dwójki wyżej. 18 meczy, 2 gole, 1 asysta.


Teraz czas na okienko 2012. Na pierwszy ogień idzie środkowy obrońca i mam już 3 kandydatów - Bocchetti, Mbiwa i Granqvist. Przydałby się też jakiś rozgrywający na środek. Hamsika najchętniej opchnąłbym. Czekam na ofertę +30mln.

// Edytowano 10 razy, ostatni raz 18.10.2012 o godz. 22:34

 PsychosocialPL Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2012 20:26    #7
Legia Warszawa, FM 2011, Sezon 3

Bramkarze :

Guillermo Ochoa
Jakub Szumski

Obrona :

Leonel Galeano
Pa-Modou Kah
Enrique Corrales
Max
Carlos Labrin
Tobias Figueiredo
Artur Jędrzejczyk
Marko Suler
Dickson Choto
Bressan
Jakub Wawrzyniak

Pomoc :

Rafał Wolski
Daniel Łukasik
Dominik Furman
Miroslav Radović
Dzmitry Rekish
Oleg Golodyuk
Brian Sarmiento
Jorge Salinas
Matias Fernandez
Sasa Marković
Mateo Kovacić
Mehdi Bourabia

Napad :
Leandro Damiao
Billel Omrani
Amauri
Mauro Milano
Michał Kucharczyk

"11" :

Ochoa - Max, Labrin, Galeano, Corrales - Golodyuk - Rekish, Wolski, Radović - Omrani, Damiao

1. sezon : Puchar Polski i Mistrzostwo + Faza grupowa LE
2. sezon : Mistrzostwo, 1/2 PP i Finał LE(eliminując po drodze CSKA Moskwa, Zenit i Stoke, a w finale porażka z Tottenhamem 0:5 ;] )

Ważniejsze transfery z klubu :
- Casemiro 8 mln do Hoffenheim
- Żyro 5.5 mln do Espanyolu
- Borges 4.6 do Wigan
- Rzeźniczak 4.4 do Toma
- Kuciak 3.8 do Almerii
- Vrdoljak 3.6 do Osasuny

Generalnie już skończyłem grać, bo mnie znudziło i czekam z niecierpliwością na FM-a 2013

 albundy Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2013 12:54    #8
Tottenham 2010/2011
2 miejsce 5 pkt. straty do lidera po 22 meczach ligowych, 1/8 finału LM, 1/2 finału PL
taktyka 1-4-4-2 diament

Bramkarze:
Gomes (1)
Cudicini (r)

Obrońcy:
Walker
Naughton
King
Kaboul
Shawcross
Dawson
Assou-Ekotto
Corluka

Pomocnicy:
Bale (wymiata)
Lennon
Bentley
Huddlestone
Jenas
Hlousek (dopiero przyszedł)
Van der Vaart
Palacios

Napastnicy:
Keane ( 13 goli w lidze, 8 w LM w 8 meczach)
Kleber ( 8 asyst, oplacało się dać 15mln koleś miażdż)
Defoe
Crouch (nikt go niechce wykupić lub wypożyczyć)

Zaskoczenie dla mnie to Naughton w sparingach grał fatalnie chcialem się go pozbyć ale na szczęscie się nie udało, wygryzł za składu AssouEkotto i raczej miejsca nie odda. Średnia meczowa 7.09. Walker tez wyleczył z gry Corlukę, średnia 7,26 tylko trochę za dużo kartek łapie. Przypadkiem w czechach znalazłem ciekawego pomocnika lewego/środkowego: Adam Hlousek, wprowadzam go ostrożnie ale w półfinale PL z ManCity wszedł w 30 min. za van dre Vaarta i pomógł wygrać zaliczając 2 asysty mam nadzieję, że będzie tak dalej.

 mauerVEB Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2013 13:45    #9
PSV sezon 2011/2012

1 miejsce w tabeli 50 pkt (14-2-1)

Bramkarze:

Artur Boruc
Tytoń

Obrońcy:

H.Ayala
J.Vukovic
R.Canella
R.Tylor
W.Bouma
Marcelo

Pomocnicy:

C.Borges
Thiago(Wypożyczony)
K.Strootman
T.Rincon
L.Narsingh
D.Mertens
F.Bodde
G.Winlajdum

Napastnicy:

T.Necid
O.Toivonen
V.Kadlec

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2013 14:00    #10
Kickers Offenbach 2016-2017
9 miejsce
2 Bundesliga (Półmetek)

G. Makaridze
A. Moris
P. Heerwagen

N. Dams
M. Stein
C. Moti
S. Kleineheismann
L. Bender
C. Janker
V. Laurini
M. Grundmann
A. Wallenborn
P. Bauer
M. Ehmer
E. Imorou

M. Avdić
A. Doninelli
I. Semenov
S. Vukcević
S. Benyamina
Y. Schulze
B. Fardou Mohamed
Y. M'Bone
D. Parker
F. Kroos
M. Terrazzino (wypożyczony)
N. Feldhahn

A. Pierre Gignac
F. Grandolfo (wypożyczony)
O. Markoutz

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.01.2013 o godz. 14:02

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.01.2013 14:52    #11
@German
Ile dałeś za Bender'a i jakim cudem :D ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.