Strona

Pierwsze wrażenia FM 2013 - dyskusja

 JerruDekend Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 15:06    #61
Nie chciałbym śmiecić forum i zakładać nowego topicu dla małego pytanka. Czy po wyjściu i zainstalowaniu aktualizacji, musze zaczynać nową grę? Czy działa ona na sejvie sprzed aktualizacji?

 Puchacz293 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 15:08    #62
[quote="adam-rts"]panowie bo dzisiaj czytałem że jakas aktualizacja wyszła prawda to? i drugie pytanie jak wgl sprawdzic na steamie czy jakies aktualizacje dostępne ?[/quote]

Wchodzis s Steam i masz napis "FM 2013 gotowy do gry" czy cos takiego i klikas prawym i masz kilka pozycji i dajesz informacje o aktualizacjach.
Najnowasza jest z 2 listopada.

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 15:40    #63
[quote="JerruDekend"]Nie chciałbym śmiecić forum i zakładać nowego topicu dla małego pytanka. Czy po wyjściu i zainstalowaniu aktualizacji, musze zaczynać nową grę? Czy działa ona na sejvie sprzed aktualizacji?[/quote]

Bedzie działać.

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 16:02    #64
Silnik gry tragedia. Grałem wyzwania i odechciało mi się po kilku meczach. 3D uważam za nędzę i gram na 2D. Jak to możliwe, że zawodnicy (fakt, szybcy ale bez przesady, na obronie też mam sprinterów po bokach) na skrzydłach wjeżdzają w moją obronę jak w masło, a moi (mimo, że gram skrzydłami) już tego nie potrafią? Każde dośrodkowanie to w sumie gol. Czy gra słup ze skocznością 20, czy zwinny i szybki obrońca i tak zostają skręceni/przeskoczeni. A w środku pola mimo kreatywnych i dobrych technicznie pomocników co drugie podanie za mocne, przyjęcie na dwa metry co daje prezent dla przeciwników w postaci odebranej z łatwością piłki. Ten silnik to zgroza i aż żal mi 110 złotych, mimo że to jedyna gra którą kupuję rokorocznie to akurat tym razem mi jest tych pieniędzy straszliwie żal.

 qAd. Partyzant

Postów: 530
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2011
Skąd: Dortmund
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 16:07    #65
[quote="qAd."]Może mi ktoś powiedzieć jak zaktualizować FMa do wersji 13.1.1 ? Wciąż mam 13.0.0 mimo, ze sprawdzałem spójność plików i mam zaznaczona opcje aktualizuj automatycznie.[/quote]

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 16:09    #66
fm 13 zmierza w złym kierunku dokładnie kierunek fifa manager
mam pytanko co reżimem treningowym jak zainstalować z fm 12 reżim do fm 13 ( nie wiem gdzie kliknąć żeby zainportować trening w fm 12 nie miałem problemu ) może ktoś zapoda screna
dzięki
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 Macias Partyzant

Postów: 285
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 20:20    #67
Ja robię sobie przerwę. Nie da się grać na tym silniku, po prostu wynik meczu to jest loteria. Mam nadzieję, że jutro jakaś łatka... :)

 mati91ck Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 20:37    #68
też macie taki zje..... terminarz w polskiej lidze ? grając Koroną runda wiosenna zaczyna się 20 marca i do 2 czerwca mecze są grane systemem sobota/środa ... przecież to jest patologia ... na pewno ten sam zespół robił FMa 2012 i 2013 ? .........
liga normalnie zaczyna się miesiąc wcześniej niż w grze ;]

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 20:42    #69
Fakt, po kilku meczach w FM'a jestem zawiedziony tylko i wyłącznie silnikiem meczowym. Nie wiem kto i po co, grzebie tam po coś, skoro w 11 i 12 było na prawdę ekstra i na nic nie narzekałem. Co oni jeszcze chcieli polepszyć? Nie wiem. Obrona totalnie nie reaguje na poczynania, gram Rangersami, obrona deflautowa daje się zamykać praktycznie w każdym meczu z każdym przeciwnikiem z 3.ligi, jest mega bierna, nie umie bądź nie chce zabierać piłki przeciwnikowi, dlaczego tak się dzieje, nie wiem. Często widzę, też ślizgających się piłkarzy (cały czas gram na 2D, 3D-to porażka od samego początku i będzie dobra może za 5-10 lat) jakby grali na lodowisku, przesuwają się o kilka metrów w trakcie sprintu czy normalnego biegu o kilka metrów, wygląda to bardzo nienaturalnie. W ofensywie jest dobrze, tutaj nie mam zastrzeżeń. Mam nadzieję, że Panowie z SI zdają sobie sprawę z problemów, i większość widzi to samo co ja, bo na razie na prawdę nie da się grać, pisać manifestów karier, odkrywać talentów, rozkoszować się piękną grą, cieszyć się po prostu grą w zimne wieczory. Jeszcze jest parę mankamentów takich jak przesuwanie strzałek w ekranie taktyki (teraz trzeba ręcznie przesuwać w zadaniach dla piłkarza w którą strone ma biec piłkarz) czy też brzydki ekran widoku ogólnego gdzie kończymy mecz. Wszystko jest jakoś ścisnięte na siłe, nie widać herbów i koszulek drużyn, a strzelcy bramek są zaznaczeni drobnym maczkiem. Namieszali z interfejsem już w 12, nie wiem po co dalej to zmieniają, skoro w 11 było na prawdę idealnie, pięknie i czytelnie! Liczę na jak najszybszą łatkę, a wówczas ta gra część może wpisać się w kanony całej serii.

 Lukinho23 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2009
Skąd: LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 20:44    #70
Gram aktualnie Lechem i faktycznie, rudna wiosenna u mnie niedziela i środa liga jest ... w rundzie jesiennej tego nie było. Coś to nie tak jest, ktoś pisał, że się przy rozmowach z piłkarzami w polskiej lidze gra zacina.... tego jeszcze nie doświadczyłem, no ale ludzie.... aż tak by olali naszą narodowość? Przecież Polska żyje FM-em a panowie ze SI tego nie doceniają :((((

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution