Pierwsze wrażenia FM 2013 - dyskusja

 realma179 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2011
Skąd: Dąbkowice Dolne
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2012 21:25    #211
Witam. Ja mam podobne wrażenia co kilku moich przedmówców. Według mnie w FM 13 gra się zupełnie normalnie. W trakcie meczu 3D nie widzę żadnych poważnych uchybień, a gram już w FM od wersji Championschipów. Wyniki u mnie są bardzo prawdopodobne, tabele ligowe w innych krajach tez nie mają żadnych uchybień. Praktycznie wszędzie liderami są faworyci, a Anglii po 1 sezonie pierwsze 5 miejsc ( City, United, Chelsea, Arsenal, Tottenham ) więc sami widzicie. Ja gram Realem Madryt i każdemu słabszemu rywalowi aplikuje o kilka bramek ( 5:1, 4:1 ) posiadanie piłki praktycznie w każdym meczu ze słabeuszami mam mniej więcej 65 %.
Oczywiście mogę się mylić, nie jestem wszechwiedzący ale według mnie wszystko jest ok.
Jeśli wyjdzie łatka to może ona tylko poprawić jakość gry z cieszę się bardzo cieszę.
Mam jedno pytanie. Gdybym już teraz rozpoczął karierę, a za jakiś czas pobrał nową łatkę z tymi niby ulepszeniami ( np. silnik meczowy ) to ulepszenia te miał bym już w tej karierze czy aby one zaistniały musiałbym rozpocząć grę od nowa ?

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2012 21:38    #212
Zmiany w silniku meczowym nadejdą bez konieczności tworzenia nowej gry, jedynie jeśli chcesz mieć najnowsze uaktualnienie dotyczące transferów wtedy musisz zacząć od nowa. Wydaje mi się, że mam rację.
Polska Gola

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2012 21:51    #213
Tak jak kolega hQ napisał. Nie musisz zaczynać nowej kariery z każdym nowym patchem. Zmiany w silniku meczowym, i inne poprawki będą normalnie działać w już rozpoczętej rozgrywce.

 bubex Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2012 02:09    #214
Witam
Mam może trochę głupie pytanie ale za cholere nie mogę sobie poradzić
A więc jak w 2013 zapisuje się skład? Nigdzie nie widzę tej opcji

 mamut Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2012 10:56    #215
Mam pytanie. Gra ktoś w Serie A? CZy tez macie tak, że możecie na mecz powoływać 12 rezerwowych? Zmieniły się zasady czy co?

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2012 11:01    #216
[quote="mamut"]Mam pytanie. Gra ktoś w Serie A? CZy tez macie tak, że możecie na mecz powoływać 12 rezerwowych? Zmieniły się zasady czy co?[/quote]

http://www.trans(...)-serie-a
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2012 11:02    #217
Tak, zasady się zmieniły.

 realma179 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2011
Skąd: Dąbkowice Dolne
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2012 16:58    #218
Witam, mam pytanie. Gram Realem i gdy proszę asystenta o pomoc w wyborze składu to on prawie zawsze ustawia Ramosa na PO ,a Varane na ŚO. Czy da się jakoś zmienić żeby ustawił on mi Ramosa na ŚO ,a nie na PO tak jak gra on w rzeczywistości ? Bo ja bym na PO postawił na Arbeloe a on mi tam Ramosa wpycha. Chcę dodać że mam już środek sezonu i wszyscy zawodnicy są w dobrej formie i w podobnych moralach, więc ten czynnik odpada. Czy da się jakoś przekazać asystentowi tą uwagę ? Wiem że w FIFA MANAGER się dało, a jak jest w FM ?

 laveta Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.02.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2012 08:56    #219
[quote="realma179"]Witam, mam pytanie. Gram Realem i gdy proszę asystenta o pomoc w wyborze składu to on prawie zawsze ustawia Ramosa na PO ,a Varane na ŚO. Czy da się jakoś zmienić żeby ustawił on mi Ramosa na ŚO ,a nie na PO tak jak gra on w rzeczywistości ? Bo ja bym na PO postawił na Arbeloe a on mi tam Ramosa wpycha. Chcę dodać że mam już środek sezonu i wszyscy zawodnicy są w dobrej formie i w podobnych moralach, więc ten czynnik odpada. Czy da się jakoś przekazać asystentowi tą uwagę ? Wiem że w FIFA MANAGER się dało, a jak jest w FM ?[/quote]

Nie da się. Ale co za problem samemu ustawić?

 realma179 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2011
Skąd: Dąbkowice Dolne
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2012 11:22    #220
Jasne że żaden :) Tylko zdziwił mnie ten fakt, gdyż moim zdaniem 9 na 10 prawdziwych trenerów postawiło by tak jak ja, a ten Karanka sumiennie Ramosa na PO, a ,, słabiutkiego " Varane do 1 składu i to w każdym meczu. Rozumiem że, powinien grać, ale kurde chyba nie zawsze...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.