FM 13.1.3 Nowy Patch

 bartibis Partyzant

Postów: 165
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 19:07    #61
Po prostu kiedyś było tak że z kolejną łatką wchodziła nowa baza danych. Widocznie coś mnie ominęło. To ostatnie pytanie. Gdzie mogę sprawdzić jaką wersję gry posiadam?

 Makaveli13 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 19:24    #62
Witam, około tydzień temu zakupiłem Football Managera 2013. Wszystko ładnie poinstalowane, zaaktualizowane, więc zacząłem grać. Na początku wszystko było okej mimo kilku bugów ... ściągnąłem sobie facepacki, logopacki, i takie inne pierdółki. Ukazał się patch 13.1.3. Wczytałem nową grę i nie mogę normalnie pograć ! Gra cały czas mi się zawiesza i "brak odpowiedzi " ! Szalg mnie trafia, bo a) mam wielką ochotę pograć i b ) 119 zł piechotą nie chodzi ! Macie takie problemy ? To wina gry, czy kompa ? ( mój w pełni spełnia wymagania Assasina III więc co dopiero powinno dziwgać FM-a ). Co się do cholery dzieje ?!

Proszę o pomoc i pozdrawiam . :)

 simonldz Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: ŁDZ
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 19:49    #63
[quote="Sierak"]Kurde niech SI wyda szybko nowego patcha choć z tym terminarzem rodzimej bo chciałbym pograć, a wiadomo że nowy terminarz to kariera od nowa[/quote] Dziwny ten terminarz co trzy dni mecz na wiosnę. Jak się to ma do europejskich pucharów? I mam nadzieje, że od nowa nie trzeba będzie zaczynac...

 tafel92 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2012
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2012 23:51    #64
terminarz w polskiej lidze jest tylko zepsuty w pierwszym sezonie? W drugim już normalnie grają?

 johny1910 Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 02:47    #65
[quote="Makaveli13"]Witam, około tydzień temu zakupiłem Football Managera 2013. Wszystko ładnie poinstalowane, zaaktualizowane, więc zacząłem grać. Na początku wszystko było okej mimo kilku bugów ... ściągnąłem sobie facepacki, logopacki, i takie inne pierdółki. Ukazał się patch 13.1.3. Wczytałem nową grę i nie mogę normalnie pograć ! Gra cały czas mi się zawiesza i "brak odpowiedzi " ! Szalg mnie trafia, bo a) mam wielką ochotę pograć i b ) 119 zł piechotą nie chodzi ! Macie takie problemy ? To wina gry, czy kompa ? ( mój w pełni spełnia wymagania Assasina III więc co dopiero powinno dziwgać FM-a ). Co się do cholery dzieje ?!

Proszę o pomoc i pozdrawiam . :)[/quote]

Proponuję odznaczyć w opcjach buforowanie skórki i zaznaczyć odświeżanie skórki po każdym zatwierdzeniu. Miałem podobnie i to pomogło. Dziwne tylko, że we wcześniejszych wersjach po prostu nie było dodatków typu logopacki jeśli nie postąpiło się wedle instrukcji, a teraz gra wiesza się i to zawsze :O Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem

 TheWonderboy Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 15:13    #66
Weekend z patchem 13.1.3 i.....wrażenia nadal negatywne. Znaczna poprawa - przeciwnik nie wchodzi już w obronę jak w masło...ale jak w ser topiony. Daleko tamu do jakiegokolwiek szeroko pojętego realizmu.... Podania do bramkarza, który nieatakowany wybija piłkę na 20-30 metr...gdzie akurat czeka napastnik przeciwnika ( w wariancie pesymistycznym próbuje bronić to podanie...a efekt ten sam). Ogólnie gra bramkarza jest dla mnie jedną wielką zagadką, chociaż właściwie nigdy nie wiadomo co każdy z piłkarzy postanowi nagle wyczynić....Dobrze wyszkolony technicznie zawodnik nagminnie przyjmuje piłkę na kilka metrów, bardzo podoba mi się gdy przeciwnik wyprowadza kontrę prawie całą drużyną - jak on szybko potrafi się zorganizować ?! Mówię tutaj o ogonie Serie A. Natomiast w przypadku mojej drużyny odnoszę wrażenie, że czegokolwiek bym nie zaznaczył, nie ma to jakiegoś szczególnego wpływu na grę....a co za tym idzie brak przyjemności z gry. Wyniki 3:3, 4:2, 5:2 itp. występują...po prostu nieco rzadziej, ale nadal zbyt często. Nie potrafię ocenić gry poszczególnych piłkarzy, bo z meczu na mecz ich forma potrafi być diametralnie różna....i nie mam tu na myśli meczów z czołówką....tylko z zespołami z końcówki tabeli. A już najbardziej zagadkowa jest dla mnie gra napastnika - jeżeli strzela, to seryjnie, a najczęściej noty w okolicach 5.8 - 6.5.
Wydaje mi się, że dalsza gra nie ma najmniejszego sensu, postanowiłem doczłapać do końca sezonu, pobawić się na rynku transferowym i czekać na kolejnego patcha w nadziei, że w końcu FM 13 stanie się grywalny. W ogóle żenujący jest dla mnie fakt, że ktoś z SI postanowił wystawić tego bubla do sprzedaży, to jest kpina z kupujących, dodatkowo te zdawkowe patche.

 bartibis Partyzant

Postów: 165
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 18:10    #67
A ja jak narazie nie narzekam. Zdarzają się hokejowe wyniki nadal, ale na szczęście już nie tak często. Babole też się czasami zdarzą moim graczom, ale tłumaczę to pięknem futbolu i poziomem zespołu (West Ham). Tak więc gra jest już w miarę grywalna. Wreszcie widać że obrońcy coś próbują zrobić i nie każda wrzutka to pewny gol.

 Sierak Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Skąd: Bielawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 18:12    #68
Wie ktoś czy SI wyda jakąś łatkę z pl terminarzem bo jak czytam forum SI niektórzy mają dobry

 tafel92 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2012
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2012 19:00    #69
Sierak, a w drugim sezonie już jest normalny terminarz w polskiej lidze?

 TheWonderboy Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2012 10:19    #70
[quote="bartibis"]A ja jak narazie nie narzekam. Zdarzają się hokejowe wyniki nadal, ale na szczęście już nie tak często. Babole też się czasami zdarzą moim graczom, ale tłumaczę to pięknem futbolu i poziomem zespołu (West Ham). Tak więc gra jest już w miarę grywalna. Wreszcie widać że obrońcy coś próbują zrobić i nie każda wrzutka to pewny gol.[/quote]

Jeżeli przyjąłbym Twój tok rozumowania, to ok - jest tak jak piszesz. Nawet na początku tak zrobiłem - byle zagrać w nowego FMa. Ale po całym sezonie porównując go do 12 - w mojej opinii jest niegrywalny ! Mam tu oczywiście na myśli silnik meczowy, z resztą bugów da się żyć. Owszem, z patchem jest lepiej niż bez, ale nadal jest tragicznie ! Jeżeli przeanalizuję wyniki każdej kolejki Serie A, wyniki hokejowe przytrafiają się w każdej z nich (nie koniecznie w moim zespole). Btw gram Interem, który na obecne warunki Serie A jest mocny, nie najmocniejszy, ale mocny. Oczekiwałbym zatem pewnej gry z outsiderami - tak nie jest, ba ! potrafię mieć również słabsze statystyki meczowe, posiadanie piłki itp. - nawet z zespołami z Serie B ! Pewnie, można to zgonić na taktykę....ale jak można wygrać z Lazio czy Fiorentiną 4:0, 5:1 a potem dostać 3 od zespołu Serie B. Pewnie ! takie rzeczy się zdarzają, ale SPORADYCZNIE. Natomiast obecnie w FM 13 to reguła.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution