FM 2013 - Gra w obronie

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 21:30    #41
[quote="Patryk96"]Może ktoś wie kiedy wyjdzie następny patch :D[/quote]

Hehe- gole strzelane praktycznie z linii bocznej boiska, odbicia bramkarzy praktycznie zawsze po nogi na dobicie, sporadyczne wyjście do piłki w obrębie 16-stki nie mówiąc w piątce, nieprawdopodobne loby z 30 metrów, przy czym gość podskakuje jak pajacyk w podstawówce. O obronie nie mówię bo szkoda mi czasu, ale bezczynność to najlepsze słowo :D Nie da się grać. jak można wypuścić taką grę?. W FM gram od 98 r...

P.S Nie gram piątej ligi polskiej tylko Tottenham-em :P

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2012 23:53    #42
Zdarzają się porażki, to zrozumiałe. Błędy taktyczne, brak szczęścia. Normalne. Ale kiedy dzieje się coś takiego: strata w jednym meczu 3 goli, bo za każdym razem trzech obrońców stało sobie przed polem karnym w trójkąciku i sobie ucinało pogawędkę, czy nie wiem co, a zawodnik rywala sobie przeszedł i strzelił w bramkarza, który nie potrafił złapać turlającej się obok niego piłki. Albo ogórek mimo podwojonego, ścisłego krycia wchodzi w pole karne, a defensorzy chyba go asekurują, żeby przypadkiem nikt do niego nie podszedł, to już mnie krew zalewa. Wyłączyłem, odinstalowałem i raczej nie zagram ponownie do czasu wydania ostatniego patcha. Niestety, po raz kolejny uświadczyłem się w przekonaniu, że nie warto kupować FM'a przed wydaniem wersji finalnej. Chyba trzeba nie mieć wstydu, żeby takie coś wypuścić... Już bym wolał, żeby wydawali grę raz na dwa lata, niż mają puszczać w świat betę co rok. Jestem ciekaw jakie założenia taktyczne mi poradzicie. Bo nie widziałem opcji "nie rozmawiać w czasie gry", albo "nie broń strzałów". Obrońcom kazałem schodzić do środka, którędy zresztą wszystkie akcje rywala szły.

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 09:13    #43
Po łatce nic się nie zmienia. Niby były poprawki do silnika, ale ja poprawy nie zauważyłem. dalej jest asekurowanie napastników przeciwnika do własnej bramki, stanie w obrębie 16 i nic nie robienie. no masakra. jasne wygrywam mecze jak ostatnio z turecka Galatasaray, ale co mnie to kosztowało nerwów...podchodziłem do tego meczu chyba z 10 razy, zmieniając skład, taktykę, stosując polecenia dla przeciwników i analizując raport scouta o przeciwniku i nic to nie dawało...w końcu wczoraj sprawdzałem czy pojawiła się nowa łatka, odpaliłem fm'a i zagrałem z ciekawości jeszcze raz ten mecz...ustawienie 5-4-1 bez żadnych poleceń, po prostu skład i mecz nie miałem ochoty po prostu się bawić w to...na początku meczu strzeliłem 3 bramki i zapowiadało się fajnie, ale w drugiej połowie to już po prostu masakra, nie wyprowadziłem żadnej akcji, praktycznie cały czas w obronie i robiłem co mogłem by nie stracić bramki... w końcu po tym meczu ruszę dalej chociaż przyznam, że nie mam ochoty w ogóle grać w tak niedorobioną grę...ustawiłem trening na defensywe i dałem najwyższe obciązenie bo już nie mam pomysłu jak zaradzić na te kuriozalne wydarzenia podczas meczów...

Ja po zakupie tego fm'a doszedłem do wniosku, pewnie zaraz mnie zrugacie ale trudno...czasem warto być piratem... chociażby po to by zobaczyć czy warto wydać kasę na grę...a z innej beczki...dzisiaj gry są robione mam wrażenie dla debili, niepełnosprawnych i ludzi mało inteligentnych. Przy czym nie chce obrażać nikogo...raczej twórcy gier obrażają mnie wydając chłam i żądając za niego kasy której są nie warte.

A z lekcji historii to obecny fm przypomina mi mistrza polski z amigi...o rany to była gra na tamte czasy...miód...ale gra w obronie była taka sama... obrońcy stali i się patrzyli na napastników...ale to można łatwo wytłumaczyć...grać można było zespołami od ekstraklasy do IV ligi a wiadomo jaki poziom piłki mamy w Polsce;):):) i tym o to humorystycznym akcentem zakończę swój monolog.

Gdzie się podziały gry z lat 80' 90'??

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 10:18    #44
Bożeee jak to dobrze kolejny raz upewnić się, że właściwa decyzja było niekupowanie tegorocznego FM'a. Tyle lat mu byłem wierny, w tym roku odpuściłem i gram w FIFE MANAGERA. Wiem, że zaraz oberwie mi sie po łbie od zagorzałych fanów FMa, ale olac to. Cieszę sie ogromnie, że nie trace nerwów dla bubla jakiego SI wypuścilo w tym roku. Pozdrawiam wirtualnych menago ;)

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 10:44    #45
[quote="armbi"]Bożeee jak to dobrze kolejny raz upewnić się, że właściwa decyzja było niekupowanie tegorocznego FM'a. Tyle lat mu byłem wierny, w tym roku odpuściłem i gram w FIFE MANAGERA. Wiem, że zaraz oberwie mi sie po łbie od zagorzałych fanów FMa, ale olac to. Cieszę sie ogromnie, że nie trace nerwów dla bubla jakiego SI wypuścilo w tym roku. Pozdrawiam wirtualnych menago ;)[/quote]

Fifa manager jest całkiem fajny. trochę bardziej uproszczone zarządzanie itp, ale niektóre elementy są rozszerzone bardziej, wybieranie sponsorów, jakieś życie prywatne managera i piłkarzy. itp itd. całkiem inny wirtualny świat. tez mam fifa managera 2013 i może w końcu go zainstaluje:)

 gierus007 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 11:22    #46
Ja się zastanawiam jakim cudem nowy FM dostał takie dobre oceny na przeróżnych portalach i w gazetach. A był on oceniany nie na patchu 13.1.3 tylko jeszcze wcześniejszym, który nie nadawał się absolutnie do niczego.

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 11:40    #47
[quote="gierus007"]Ja się zastanawiam jakim cudem nowy FM dostał takie dobre oceny na przeróżnych portalach i w gazetach. A był on oceniany nie na patchu 13.1.3 tylko jeszcze wcześniejszym, który nie nadawał się absolutnie do niczego.[/quote]

jak się posmaruje to się zawsze dobre noty dostaje:) ale nic nie sugeruje:)

 Blazfm Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 11:51    #48
Nie wiem, ja tam na obronę nie narzekam, w tym sezonie miałem praktycznie najmniej straconych goli ;)

http://cloud(...)552B0F2/

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 11:56    #49
Ta ja mam wrażenie ze fm działa losowo u jednych dobrze u innych źle...ja przy znajomości taktyki na maxa i przy praktycznie najlepszych obrońcach w obronie wymiękam, a w fmie 12 nie miałem takich problemów. zdarzało się przegrać z powodu gorszej dyspozycji, ale takich jaj w obronie nie miałem...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.12.2012 o godz. 11:57

 gierus007 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 23:55    #50
ostatni tydzień bylem w delegacji i na lapku miałem Fm12. Grało mi się całkiem przyjemnie. Jak wróciłem do domu i dopaliłem FM 13 dopiero zauważyłem, że ktoś mnie wydymał na 130 zl. Wiedziałem ze Fm 13 to badzie ale dopiero wracając do Fm 12 złapałem się za głowę... w to gówno poprostu nie da się grać.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.