Strona

Liga Mistrzów

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2012 12:04    #191
Powiedz wprost: Manchester City ma furę kasy więc jest ok, BATE klepie biedę, więc niech nie przeszkadza bogaczom.
meglio fascista che frocio

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2012 12:37    #192
Tak czy siak w Lidze Mistrzów nie powinno grać Dinamo za sprzedanie meczu :) A co do tematu dyskusji, to ja też jestem przeciwnikiem reformy Platiniego. Wtedy zawsze w fazie grupowej grali najsilniejsi. Nazwa ''Liga Mistrzów'' poprostu jest brana zbyt dosłownie :D

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2012 14:45    #193
@loswariatos

no to jest niemożliwe!:/ Zrozum wreszcie, że mnie kompletnie nic nie interesuje, czy dany klub ma kasę, czy nie ma; czy grają w nim same gwiazdy, czy "szaraki" etc.; interesuje mnie tylko to, czy dany klub gra w fazie grupowej uczciwie, czy nie, a tak się składa, że Man City gra(a raczej grał) w tej fazie uczciwie, a BATE Borysów niestety nie! Albo są jakieś zasady dla wszystkich(Ranking UEFA), albo są tylko dla niektórych(Anglia, Hiszpania, Włochy, Francja etc.), a dla innych już nie obowiązują(Rumunia, Polska, Białoruś etc.), czyli, de facto, nie ma ich w ogóle. Może Tobie i innym zwolennikom tej reformy to nie przeszkadza, ale mi owszem, bowiem jeśli nie ma zasad to prędzej, czy póxniej będzie można zrobić wszystko. Już czekam na jakąś nową Ligę Mistrzów w stylu nowych Mistrzostw Europy... to dopiero będą emocje!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Volt_ Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2012 15:16    #194
tts0 tak szczególnie świetnie oglądało sie City jak ich Real i Borussia cisnęły jak jakiegoś średniaka. BATE chociaż ograło Bayern, który grał w finale LM, a City nie poradziło sobie nawet z Ajaxem. Co Ty masz uprzedzenie do tych słabych drużyn ? BATE ograło wielki Bayern, który jest wielką firmą ma wiele kasy. I to jest właśnie piękno LM. Nordsjelland zremisowało z Juve. To też jest piękno LM. Słabsze kluby może nie wychodzą z LM, bo jak trafią na np Real i City w grupie, ale mogą im urywać punkty i to jest piękno sportu. A to, że w następnym meczu przegrają 7-0 to już inna sprawa, ale wcześniej odebrali punkty i to się liczy.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2012 16:04    #195
eh... jak kulą w płot:( ja o jednym, a Wy o drugim... BATE nic mi nie przeszkadza. W fazie grupowej może sobie nawet grać Kamionka Mikołów, czy cokolwiek innego, byle się do tej fazy grupowej uczciwie zakwalifikowała, a handicap w postaci grupy mistrzowskiej dla tego typu drużyn jest nieuczciwy, bowiem podważa cały ligowy ranking UEFA, na którym przecież(rzekomo) buduje się drabinkę kwalifikacyjną. I niech mi ktoś nie mówi, że nieuczciwe jest to, że Anglia, czy Hiszpania ma po 3-4 miejsca w LM, a taka Polska, czy Rumunia ledwo jedno, bo się chyba pochlastam. To jest normalne. Przedstawiciele lig angielskiej i hiszpańskiej sobie ten współczynnik wywalczyli na boiskach. Żadna reforma nie spowodowała, że kluby angielskie, czy hiszpańskie grały dobrze w europejskich pucharach. Natomiast reforma Platiniego podważa cały ten ranking, a zatem i wieloletnią pracę drużyn takich lig jak angielska, czy hiszpańska. Nikt nie bronił drużynom z Polski, Białorusi i czegokolwiek tam jeszcze lepiej się spisywać na arenie międzynarodowej i wywalczyć sobie lepsze rozstawienie w eliminacjach. Jakoś Ukraincy, czy Rosjanie potrafili to zrobić bez Platiniego, a jeśli nie potrafią tego zrobić Białorusini, czy Polacy, to przykro mi... to jest Liga Mistrzów(najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe w Europie) a nie Puchar Pomocy dla piłkarskich inwalidów. Dla słabszych drużyn jest Liga Europejska i owe drużyny mogą tam z powodzeniem grać, dobrze zarabiać i odnosić sukcesy. Przykład - Atletico Madryt. Zawodnicy z Madrytu zachartowali się przez kilka lat w LE i już dobrze sobie radzą w Hiszpanii i pewnie za rok zagrają w LM. Tak samo było z Shachtarem, który najpierw przez długie lata grał w Pucharze UEFA/Lidze Europejskiej, by w końcu się zahartować i być siłą w LM. Na tym to właśnie polega, a nie na sztucznym wtłaczaniu do LM cieniasów. A co do tego, że wielkie BATE pokonało jeszcze większy Bayern, to powiem Ci, że Lech Poznań z powodzeniem pykał Juventus, czy Manchester City i co z tego? Kiedyś w LM zagrała Artmedia Pertzalka, a w tamtym roku APOEL nawet w ćwierćfinale był... zobacz sobie gdzie są teraz te drużyny. Nawet jeśli zarobiły na tym dużą kasę, to i tak nic nie zmieni, bo skok z nicości w fazę grupową LM jest zbyt duży i w dalszym ciągu cała liga krajowa tych drużyn będzie beznadziejna, więc żaden dobry piłkarz nie będzie tam chciał grać. Markę buduje się krok po kroku długimi latami ciężkiej pracy.
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2012 16:42    #196
Spokojnie niektórzy i tak nie zrozumią o co ci chodzi :)

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2012 13:35    #197
@tts0
No właśnie chciałbym zobaczyć co to znaczy "uczciwie" awansować do Ligi Mistrzów. Miałeś pokazać jakąś rozpiskę własnej roboty wg której każdy uczestnik fazy grupowej znalazłby się w niej "uczciwie". Skończyło się tak samo jak z listem do UEFA - czyli dużo gadania i zamętu a zero efektów.
meglio fascista che frocio

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 18:39    #198
Mam pytanko. Zna ktoś jakąś stronę z archiwalnymi meczami, albo chociaż skrótami? Szczególnie interesuje mnie droga Monaco i Porto do finału w 2004 i Milanu w 2005 roku. Chciałbym sobie obejrzeć chociaż skróty żeby przypomnieć sobie stare dobre czasy :)

A tak poza tym, to ciekawie się dzieję w Lidze Mistrzów. Chelsea odpadła, a w 1/8 zapowiadają się bardzo ciekawe i wyrównane pojedynki. Z niecierpliwością czekam na losowanie.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 22:34    #199
http://www.ligam(...)-czesc-2

środkowy nie działa ale w ostatnim jest kilka skrótów

tutaj na pewno też coś znajdziesz:
http://tnij.org/tjj9

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.12.2012 o godz. 22:36

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2012 22:50    #200
Jaka to Liga Mistrzów? Liga Mistrzów to była kiedyś jak grali mistrzowie, a nie po 4 drużyny z najsilniejszych lig..Powiem szczerze, że tęsknie za dawnym Pucharem Uefa i Pucharem Zdobywców Pucharów! Teraz to jest śmiech na sali-wszystko takie oklepane pod kase!.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 06.12.2012 o godz. 22:52

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.