Strona

WKUR..........acy FM!!!!!!!!!!!!!

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012, 01:18    #1
Nie mam siły jestem tak sfrustrowany ze musze to napisac niby idzie mi dobrze zaczałem napoli w 1 sezonie mistrz, finał p.włoch, półfinał ligi europy po sezonie dostałem oferte od psg, przyjałem , wygrałem lige i osiganalem finał ligi mistrzów ale przez 2 sezony widzialem moze z 3 bramki z dystansu, zlatan w psg w calym sezonie strzela z 6 bramek wiekszosc jego akcji to piłka w trybuny , majac w ataku w 3 sezonie gry cavaniego laveziego zlatana i gameiro nie mowiąc ze na skrzydłąch biega juz nani z menezem i ww lavezim potrafie oddac 26 strzałow i nic u mnie 0 albo prowadze 1 i drże do samego konca o wynik proboje wszytskiego ofensywa gra w ataku na treningach nic gram w lm z valencia 4 strzały ich moich 16 wynik 2-4 . a bramki wszytsko po podaniach ze skrzydel a najlepsze jest to jak skrzydłowy wbiega sobie z boku z piłka do bramki nie moge z tego albo twórcy tej gry sa debilami bo grajac w testowe wersje nie wierze ze nie da sie tego wyłapac albo mają nas graczy w dupie i rzucaja byle co . Od tego z dupy 3d juz kulki sa lepsze nie moge patrzec juz na głupote mojej obrony koles podbiega do piłki nagle sie cofa w tym czasie przeciwnki zabiera pilke gna na bramke a obronca po chwili sobie przypomina o swoich obowiazkach, mam 3 patcha i poza paroma zmianami dalej ta gra wg mnie spowoduje [redzej zawał aniżeli euforie. Dziekuje.
p.s Miles ogarnij sie

//Edytowano 3 razy, ostatni raz 08.12.2012, 01:25

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 01:35    #2
Skoro tak to ustaw żeby zespół grał środkiem pola, ja tak gram przy ustawieniu od "kontratak" do "kontrola" w zależności od rywala, przy sztywnym stylu gry i idą nieziemske klepy środkiem pola plus strzały z dystansu na dobrym poziomie... Nie kojarzę jakoś konkretniej jakiejkolwiek bramki z wrzutki. :)

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 13:32    #3
Dziekuje za rade :) na pewno spróbuje ale przy grze skrzydłowymi ustawiac gre srodkiem tym bardziej ze gram mocna druzyna i az prosi sie aby miec płynny styl gry. Czy mógłbym sie dowiedziec jaka taktyke stosujesz ???

 tafel92 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2012
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 13:38    #4
Mnie też to denerwuję, cały czas takie same akcje, i to nie tylko moja drużyna, ale i rywale robią identyczne akcje. W porównaniu z fm 2012 ten silnik meczowy to kpina. Wiadomo coś kiedy pojawi się jakaś nowa łatka?

 szczepek Młody aktywista

Postów: 433
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 14:40    #5
niestety błędy obrony są aż rażące dla oka... mimo poleceń, mimo dobrych ludzi w obronie, to Ci zamiast podejść do piłkarza, to Ci robią mu korytarz żeby sobie spokojnie podbiegł w pole karne bez żadnej opieki i sobie strzelił gola... wydawało mi się że to chodzi o rozmowe mot. ale to nic z tego, masakryczne dno ten obecny FM.

 tafel92 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2012
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 14:40    #6
Nie da się zrobić tak, żeby do fm 13 wgrać silnik meczowy z fm 12?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 14:49    #7
Nie, nie da się. A tak nawiasem mówiąc, to obrońcy w FM12 robią podobne błędy i jakoś na to nikt nie narzeka. Też nie kryją skrzydłowych, przepuszczają napastników. Ogólny "hejt" na FM13 jest modny. Ja nie narzekam. Po słabym początku (byłem ostatni :D) rozkręciłem się i zdobyłem mistrza. Taktykę zmieniłem po pięciu kolejkach (mój błąd, że grali słabo, nie ich) i się zaczęło. W rundzie wiosennej zero porażek. Jedyna w LE z Hannoverem. Teraz mi się zdarzyło przegrać w Superpucharze, bo wystawiłem rezerwy. :) Rozmowy motywacyjne już rozgryzłem. Nic trudnego. Jak ktoś sobie radził w FM12, to w "trzynastce" działa na podobnych zasadach. Nie polecam grać na nastawieniu "ofensywa". Kontrola wymiata, a kontra pomaga w meczach z lepszymi. Zdarzało się, że grałem z ostatnią w tabeli Jagiellonią z kontry (na wyjeździe) i tak ich rozniosłem 3:0. Do pewnych rzeczy trzeba się przyzwyczaić i się z nich śmiać. :) Nawet, jak dostaniesz babola w 90 minucie i przegrasz finał LM. :P

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 15:33    #8
kontrola i kontratak spoko ale czemu jesli gram dobrym zespołem mam nie dac ofensywy niektore taktyki nie nadaja sie zeby grac ciagle na kontroli albo kontrataku grajac np. psg w tej lidze jest tyle słabych zespołów ze powinny byc ofensywa niszczone, zgadzam sie ze w 12 tez obrona robila głupie błędy ale jak juz wczesniej pisałem czy twórcy ich nie widza przeciez oni pierwsi testuja ta gre skoro gracze dostajac beta wersje po parunastu meczach potrafia wyłapac te błędy to czemu oni nie potrafia tego naprawic po co robili to 3d skoro wyglada to mega żenująco miał byc super nowy silnik a jest super nowy syf na ktory nie da sie patrzec...... chyba wróce do kulek...... wiem ze to tylko gra i niektóre sytuacje beda sie powtarzac ale bez przesady 90 % bramek pada po podaniach ze skrzydeł albo skrzydłowy wbiega z zerowego kąta w bramkarza obronce ktory tam stoi i wciska gdzies ta piłke chyba ze przywali w słupek chociaz z 2 partnerów czeka na podanie w polu karnym

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 15:40    #9
"No pacz", u mnie 90% bramek pada po podaniach prostopadłych środkiem. Czyli wina leży w taktyce. Zacząłem grać wysuniętą obroną i zastawiać pułapki ofsajdowe i na razie gola nie straciłem.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.12.2012 o godz. 15:41

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2012 15:44    #10
[Quote]Czy mógłbym sie dowiedziec jaka taktyke stosujesz ???[/Quote]
Yeap, nie mając porządnego prawego obrońcy i kilka kontuzji wystawiam w zależności od rywala 3 taktyki:

http://imgur.com/wTyep,IIzdJ,CNBUQ
pierwszy wrzut to na zespoły z wyższych lig z którymi nie mam szansy :)
drugi plik to taktyka na zespoły gdzie chcę sobie poatakować
trzeci plik to taktyka gdy potrzebuję mieć lewego obrońcę żeby rywalom nie było za łatwo

Co do pierwszej taktyki często na DP wrzucam obrońcę bo nie mam nominalnie takiego zawodnika i ustawiam tylko po to żeby przerywał akcje:)
Boczni są nastawieni defensywnie, napastnicy liski.

Widzę, że nie mam w tych screenach aktualnie sztywnego stylu ale zazwyczaj przed meczem taki właśnie ustalam bo najlepiej piłkarzom się wtedy klepie rywali :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.12.2012 o godz. 15:45

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.