Irytujące elementy FM 13

 PZU Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2012, 02:36    #1
Siemanko, chciałbym podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat najnowszego Fm'a. Zacząłem grac karierę Realem M. Po 25 kolejkach jestem liderem mając na koncie 7 porażek i 2 remisy. Za mną jest Barcelona z 11 albo 12 remisami i 2 porażkami. Messi gra wybornie w Fm, strzela masę bramek, za to C.Ronaldo- DRAMAT !! W lidze strzelił 4 bramki po 25 kolejkach, w lidze mistrzów ma 3 bramki po fazie grupowej. Ogólnie to większość porażek wynika ze strasznej skuteczności, gdzie grając na wyjeździe zazwyczaj gram całkiem dobrze, stwarzam sytuacje, ale piłkarze marnują je seryjnie. Jeśli chodzi o Ronaldo to gra na lewym skrzydle jako schodzący napastnik i ma najniższe oceny w każdym meczu niż reszta zespołu, trafił mu się jeden dobry mecz w Fm z Juve w fazie grupowej, kiedy grałem u siebie strzelił 2 bramki i asystował. Ogólnie rzecz biorąc to spisuje się gorzej niż Alvaro Morata czy Sarabia ściągnięty przed sezonem z Getafe. Mimo to, że jestem liderem irytuje mnie liczba porażek. Chciałbym się zapytać Was, czy również macie problemy ze skutecznością i czy również przegrywacie tyle meczy. W poprzednich wersjach Fm zdarzały się max 3 porażki w sezonie, a teraz to jakiś szok. Rozumiem, że może chodzić o realizm, że nie jest tak łatwo itp. ale bez przesady ... Przy okazji jeśli macie receptę na poprawę straszliwie słabej skuteczności to chętnie proszę o pomoc. No i czekam na Wasze spostrzeżenia na temat Fm i mojej wypowiedzi

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2012 09:28    #2
Problem z Ronaldo jest jeden - został on delikatnie mówiąc "skrzywdzony" przez research otrzymując opanowanie równe 10, co jest jakimś totalnym nieporozumieniem. Wątpie aby w tej edycji był takim samym "kozakiem" jak w poprzedniej. Messi natomiast został jeszcze bardziej "skoksowany" w stosunku do poprzedniego FM. Co do skuteczności. Jak wygląda Twój trening przed meczowy? Ustaw go na gre w ataku. Na taką kolej rzeczy może się składać wiele czynników jak np. rozmowy motywacyjne, konferencje prasowe itp.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.