Trening - FM2013

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012, 13:57    #1
Hejka,

Wiem, że wielu narzeka na nowego FM'a w tym ja, mi. na grę obrony, silnik meczowy i inne błędy...

Chciałbym się odnieść teraz do kolejnej sprawy jaka mnie niepokoi. Otóż od rozpoczęcia sezonu nie zauważyłem postępów w rozwoju atrybutów u swoich podopiecznych. Mam chyba możliwie najlepszy sztab szkoleniowy, a mimo to brak zauważam brak rozwoju u graczy. Wydaję mi się, że w poprzedniej serii postępy w treningach były zauważalne szybciej. Przez długi czas trenowałem defensywę na poziomie wysokim mając nadzieje, że naprawi to zbudowaną grę w obronie i hm nic się nie zmieniło, a wszystkie parametry stoją w miejscu. Czy to kolejny błąd? Pominę to, że obecny system treningowy jest dla mnie beznadziejny bo nie mogę go dostosować tak jak w poprzednich wersjach. Apropo wiadomo coś o kolejnym paczu?

Pozdrawiam wszystkich zapalonych graczy.

Ps. Niebawem wrzucę mój skład i karierę, ale muszę znaleźć na to trochę czasu...

 ens Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 14:18    #2
Aż dziwne, u mnie zawodnicy rozwijają się prawidłowo (kariera w Arsenalu).
Chociażby Fabiański który wrócił po kontuzji, zagrał jedno spotkanie... a atrybuty poszły mu w górę... i to chyba z 5-6.
Ile jeszcze Panie Wenger będzie nam dane słuchać o jakości?
:: ONE LIFE! ONE CLUB! GUNNER TILL I DIE! ::

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 14:19    #3
W poprzednich wersjach nie udawało mi się rozwijać tak zawodników jak na przykład tego słabego(!) gracza.
Poprzez regularne występy i dobre noty a także trening środkowego obrońcy w ciągu roku zrobił moim zdaniem mega postęp:
http://imgur.com/uDL0K
Przed sezonem spisywałem go na straty a teraz ma lepsze noty od Bates'a. Podobnie mam z bramkarzem któremu regularnie rosną atrybuty.

Za to poziom zadowolenia zarządu moją grą ofensywną stanął na 27% i nie rusza się w rzadną stronę <przygnębiony>
Każdemu jakiś feler wyskakuje niestety. Dziwne, że każdemu inny.

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 17:32    #4
Ja akurat z zarządem i kibicami problemu nie mam...na razie spełniam wszystkie warunki jakie chcieli...
Martwi mnie jednak ilość traconych bramek, gra w obronie i powoli rozwijający się zawodnicy...
No właśnie każdy ma problemy, każdy inne, jakby każdy miał inną grę...

dodam że gram sezon na prawie wszystkich dostępnych ligach i wszystkie na poziomie grywalnym...może to wina tego? hmm....

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 18:41    #5
A spróbujcie motywować zawodników jakoś w inny sposób. Ja przed meczem, w którym nie jestem faworytem mówię tonem niechętnym - zagrajcie tak jakbyście nie mieli nic do stracenia - czy coś w ten deseń. W ten sposób wygrałem MŚ z reprezentacją Chile, a w Eliminacjach do tych rozgrywek zająłem 1 miejsce m.in. przed Argentyną i Brazylią.
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 19:35    #6
Problemów z wygrywaniem nie mam ;) ponieważ kupuję lub zakontraktowywuję(?) najlepszych wolnych graczy na rynku(w mojej opinii).
Problem z tym, że potrafię wygrać 4-1 ofensywnym stylem a wskaźnik dalej się nie zmienia. Jestem liderem rozgrywek i dalej mam 27% przy zadowoleniu zarządu z powodu mojej ofensywnej taktyki. Nie wiem może to się zmienia co jakiś dłuższy okres(sezon) ale może to potem wpływać na decyzje zarządu, że mnie wyleją mimo awansów ligowych albo nie zgodzą się na rozbudowy bo moja gra nie jest na tyle ofensywna jak im się podoba.

Przepraszam za zboczenie z tematu.

Co do treningu to reprezentacje dłużej się uczą taktyki ze względu na rzadkie zgrupowania, dobrze rozumiem?

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 20:02    #7
[quote="myfunnygame"]Przepraszam za zboczenie z tematu.

Co do treningu to reprezentacje dłużej się uczą taktyki ze względu na rzadkie zgrupowania, dobrze rozumiem?[/quote]

Zdecydowanie tak.
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.12.2012 22:00    #8
hm...mi zamiast rosnac atrybuty to albo stoja w miejscu albo spadaja. mozecie napisac jak ustawawiacie trening? co ile jaki i z jaka intensywnoscia? teraz wszystkim moim graczom ustawilem trening indywidualny wzgledem roli jaka chce by pelnili w druzynie. i ustawilem intensywnosc na maxa. albo sie czegos naucza albo zdechna probujac:) ja nie musze sie martwic o zakontraktowanie bo mam chyba jeden z najlepszych skladow a mimo to mam problemy w niektorych meczach ze slabszymi druzynami....

 nemook Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 09:48    #9
Zapoda ktoś jak prowadzicie treningi? Z jakim obciążeniem i co najczęściej trenujecie?

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 22:15    #10
[quote="nemook"]Zapoda ktoś jak prowadzicie treningi? Z jakim obciążeniem i co najczęściej trenujecie?[/quote]

Wiele ważniejsze od samego treningu jest to jakich masz trenerów. Także radzę się skupić na dobrych trenerach i prosić asystenta o dopasowanie treningu indywidualnego.
Vaduz

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution