Kiedy NOWY patch?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012, 09:44    #1
Może ktoś trafił na info dotyczące wydania nowej łatki ( 13.2 / 13.1.4). Nie ma co ukrywać, że mimo wydania 13.1.3 nie da się grać w FM'a, gdyż silnik meczowy jest dosyć kocno skopany. Zastanawiam się czy coś wyjdzie przed świętami?

 kamil_radek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2010
Skąd: Siemiatycze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 10:51    #2
Dołączam się do prośby o jakieś info.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.12.2012 o godz. 10:52

 Makaveli13 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 11:34    #3
Myślę, że jeśli wyjdzie to dopiero po oknie transferowym, razem z nowinkami transferowymi ... tak mi się osobiście wydaję, chociaż mam nadzieję, że pogram w NORMALNEGO FM-a 2013 przed świętami.

 Ronnie19 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 11:42    #4
Po najnowszym patchu mozna normalnie grac,gra jest trudna ale jesli sie do niej przylozy to sa efekty

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 11:58    #5
Jakiś fix powinien wyjść jeszcze w tym roku, chociaż narazie nie ma żadnego info na ten temat. Być może będzie to duży patch i otrzymamy odrazu wersje gry 13.1.8 Pojawiają się tylko informacje na temat zmian i wersji kolejnych łatek. Ostatnim patch będzie prawdopodobnie łatka z numerkiem 13.2.2 i to on wyjdzie w lutym/marcu i będzię uaktualnieniem zimowych transferów oraz pewnymi zmianami w CA/PA piłkarzy.

 Darein Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 12:01    #6
Da sie grać trzeba naprawde trafic z taktyką pokminić bardziej niz zawsze i ustalać treningi w zależności od tego z czym w danej czesci sezonu nasz zespół ma najwieksze problemy

 El Cholo Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.04.2009
Skąd: Mysłowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 12:47    #7
Zgadzam się z powyższym, jak ktoś idzie na pałę i bez analizy przeciwnika chce wygrywać jedną formacją to nie da rady. Ważne jest ustawienie i indywidualne role. Gram Lazio pierwszy sezon, moja drużyna prowadzi w Serie A, mam przewagę nad Juve 4 pkt. najmniej bramek straconych w lidze - 25. 4 kolejki dzielą mnie od mistrzostwa, w LE jestem w półfinale pierwszy dwumecz u siebie wygrany z Athletic Bilbao 3:0. Najlepszy mecz w ćwierćfinale Pucharu Włoch z Juve (8:3) dla mnie. Stosuje rotację w składzie, słabsze mecze rozgrywam z juniorami w składzie, trening na przemienny przeciętny, indywidualny wg. zaleceń sztabu. Chłopaki grają aż miło, nawet porażki mnie nie denerwują, choć oczywiście czasem trafił się babol, ale to tak jak w życiu. Pozdrawiam i proszę skończcie z tymi kocopołami, że gra do dupy.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 13:00    #8
Zgadzam się z przedmówcą. Przestańcie narzekać. Jakby wyszedł i setny patch to wam nie pomorze jak się nie weźmiecie za myślenie nad taktyką zamiast marudzenia na forum. Ja wygrałem na poprzedniej wersji Lechią Gdańsk LE i bez zrzędzenia na obronę i czasem dziwną fizykę piłkarzy. Się przyzwyczaiłem, że tak jest i już. Musicie zrozumieć, że to jest tylko gra, która symuluje prawdziwy mecz, a maszyna-komputer nie jest w stanie w 100% odzwierciedlić ludzkiego zachowania na boisku.

 Sierak Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Skąd: Bielawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 13:37    #9
A dobry terminarz polskiej ligi macie ?? Chyba nie

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 14:24    #10
Tak czytam wasze posty i komentarze to aż zal dupe sciska, sciagnijcie sobie edytory i inne czity wpiszcie 500 mln euro na transfery ,przeniescie messiego i ronaldo do wisly krakow czy innego polskiego gowna , moze wtedy uda wam sie wygrac lige albo chociaz mecz.Narzekacie bo macie dziure w pomocy,a macie ja w glowie,ze napastnik wam nie strzela bramek (ronaldo,benzema,tevez,rooney itd) w realu strzelaja w kazdym meczu ??? Placzecie ciagle o nowe patche i fixy,a moze poprostu 13stka wlasnie taka jest że trzeba ruszyc mózgownicą zeby cos ugrać??? Dac wszystkie kidy i płaczki 1 dzien na prawdziwą lawke trenerska to wszyscy by sie poszczali i posrali w portki i uciekli do mamusi.Wiec stfu jak sie nie podoba to wypierdalać grać literaki na kurniku ,ale to pewnie dla was tez za trudne.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.