Kiedy NOWY patch?

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 21:52    #31
Pytam się o patch...gdyż chodzi mi o silnik meczowy, a nie brak logicznego myślenia nad taktyką. Niedobrze mi się robi po tym co robi bramkarz, te bramki z ponad 40 metrów, które on często puszcza, to samo tyczy się sytuacji z ostrych kątów- nie ma realizmu ta gra w porównaniu do poprzedniczek. Przez te dwa miesiące przetestowałem wiele taktyk, swoich, innych graczy - nie ma co ukrywać silnik meczowy jest totalnie skopany: bardzo duża Ilośc kontuzji, goli samobójczych ( ba, w jednym meczu na wszystkie pięć bramek... cztery to były samobóje- i to ma być realizm?), fatalne ułożenie polskiego terminarza, gdzie w rundzie wiosennej gra się co dwa dni - to są fakty, których tylko ślepiec nie zauważa.
P.S. Prawda jest taka, że gdybym tej gry nie dostał, to pewnie bym po tym ile jest w niej bugów nie podjąłbym się rozgrywki. Nie ma co ukrywać, wielu graczy uważa, że nie warto grać przed wydaniem patcha z numerkiem trzy lub cztery...i co najsmutniejsze dzieje się tak, że z każdym numerkiem FM'a co roku więcej tych patchy, fixów itp.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.12.2012 o godz. 21:53

 simonldz Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: ŁDZ
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 22:01    #32
Parę lat temu, nie pamiętam dokładnie wyszedł FM który nie był spolonizowany tylko był bodajże język czeski:) Też kazali patcha pobierac, to było dopiero uchybienie:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.12.2012 o godz. 22:03

 Inko90 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 23:03    #33
Oczywiście, że gra ma fatalny silnik meczowy, który powoduje że mecze stają się mało realistyczne. Bo czy normalnym jest, że w jednym spotkania wpadają 3 "centrostrzały", albo mecz kończy się wynikiem 2:2 w którym są 3 samobóje? Kończę właśnie 4 sezon Realem Oviedo i w każdym sezonie mój skrzydłowy był królem asyst (nigdy nie zszedł poniżej 25 asyst/sezon), zaś królem strzelców jest napastnik, który tylko stoi w polu karnym i wykorzystuje te wrzutki... W każdym meczu mam gola strzelonego z wrzutki (myślę, że 80% goli strzelonych przeze mnie jest strzelonych w ten sposób). Niestety wiem jak to wykorzystać, ale nie wiem jak bronić. Używałem kilkunastu wariantów, ale tych wrzutek nie da się zablokować.

Ze smutkiem muszę przyznać, że gra nie jest grywalna.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2012 23:57    #34
MarcinPSG

To z San Marino wrzuciłem tylko dla jaj bo mnie to nie przeszkadza... Co z tego że San Marino sobie potrafi klepać? Widziałeś żeby w jakimkolwiek ich meczu szły ciągle szybkie klepy zmiany stron boiska, długie przerzuty itd?

Ja na przykład jestem zadowolony z gry bo po porażce w LE z Sevillą 8-2(media uważały, że niby jestem faworytem- może przez to że zdobyłem P. Anglii) potrafiłem w kolejce rewanżowej wygrać 2-0 u siebie, piątoligowcem... ale żeby do tego doszło ustawiłem na 3 tygodnie przed tym spotkaniem trening stałych fragmentów gry; obie bramki padły po rzutach rożnych i satysfakcja z gry pozostaje :)

Taka Hiszpania w barażach o MŚ14 odpadła ze Szwedami, oni to dopiero mają problem ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.12.2012 o godz. 23:59

 mamut Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 09:53    #35
najśmieszniejsze jest to, że niektórzy myślą że gra komputerowa w postaci FM jest przedstawieniem rzeczywistości w futbolu. ha ha ha

Nie dziwie sę że później na forach poświęconych piłce tyle ekspertów/szpeców od taktyki, skautingu, negocjacji kontraktów i zdobywaniu czwartoligowcem w 8 sezonów LM :D

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 11:51    #36
[quote="MarcinPSG"]Ten FM po prostu jest trudniejszy bo .... gra idzie coraz bardziej w realizm. Chyba nikt nie sądzi, że gimnazjalista zacznie prowadzić zespół to od razu osiągnie wielkie wyniki. Jak chcesz wygrywać wszystkie mecz pograj sobie w Fife, jak chcesz poszaleć, pozderzać się na wyscigach samochodowych pograj sobie w NFSa, jak chcesz zabijać ludzi na ulicy pograj sobie w GTA, gdy chcesz wczuć się w rolę prawdziwego managera piłkarskiego graj w FM 2013, gdy chcesz iść na łatwizne w tym względzie graj w Total Football Manager. Dla każdego coś się znajdzie. Gdyby każdy wygrywał w Fmie tak jak w 90% gier, "przechodził" ją bez problemu i z łatwością to gra by straciła 3/4 swojej atrakcyjności. To coś w stylu, że mimo iż chodząc do szkoły/studia nienawidzimy danego nauczyciela za jego wymagania, a potem w życiu wspominając czasy szkolne dochodzimy do wniosku że ten wymagający nauczyciel nas najwięcej nauczył, najlepiej go wspominamy.. [/quote]
Zgadzam się.
Co do porównania dziewczyn łatwych nie łatwych i o satysfakcji czy tam czegoś mam inne zdanie.

 Inko90 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 12:26    #37
"Ten FM po prostu jest trudniejszy bo .... gra idzie coraz bardziej w realizm." - Mógłbyś wytłumacz co masz na myśli pisząc, że gra idzie bardziej w realizm?

Bo ja jak pisałem wcześniej w silniku meczowym (mam nadzieję, że do tego odnosił się Twój wpis) nie widzę żadnego realizmu. Kosmiczna liczba samobójów, goli z dośrodkowań, błędów bramkarz (minięcia się z piłką), "centrostrzałów" jest zatrważająca. O bocznych obrońcach czyt. statystach wypowiadać się nie będę, bo to jest udręka wszystkich wersji FMa.

Wchodzę w obojętnie jaki mecz, widzę wynik 2:2. Oglądam gole i 3 z nich padają z wrzutki, następny mecz i to samo. Gole z wrzutek to w tym FMie jakieś 75% wszystkich goli... Samobója mam średnio raz na 4 mecze. Kilka razy miałem mecz, gdzie wszystkie 3 gole były samobójami.

Nie płaczę nad grą, bo nie mam powodu. Wydaje mi się, że wersją okraszona numerem 13 jest o wiele łatwiejszą niż poprzedniczki. Wystarczy ustawić grę skrzydłami i częste wrzutki, a gole będą padały z automatu.

 mateo1988 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 13:36    #38
Problemem samobójów w tej wersji FM-a jest ich interpretacja. Niemal każde dotknięcie piłki przez zawodnika drużyny tracącej bramkę jest uznawane za samobój.

 Michal144 Partyzant

Postów: 119
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 15:01    #39
Ja tam miałem może 2, 3 samobóje na cały sezon, z wrzutek goli też nie miałem ich tak dużo żeby myśleć że kazda bramka z wrzutki , więcej mam sam na sam chyba.i tak samo nie miałem dziwnych zachowań bramkarza (jedna pamiętam taką że podał piłke przeciwnikowi i to tyle ) Mi się tam super gra w fm ;) Legia 1 miejsce w Ekstraklasie , i dojście do 1/8 LE :D

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2012 15:58    #40
Dobra ogar panowie! Nowy fix będzie dostępny wciągu najbliższych godzin. Sprawdzone info prosto od Milesa.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution