Czy to bug ? nagły spadek formy

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012, 15:09    #1
Mam pytanie a zarazem problem z ktorym ma chyba z 90 % graczy kim bym nie grał zawsze w fazie rewanzowej mam nagłe spadki formy ze ne moge wygrac nawet z ostatnimi ogórkami, przykład gram zenitem po 15 kolejkach byłem 1 z przewaga 8 punktów sezon skonczyłem 4 ze strata 13 punktów... i kim bym nie grał zawsze jest to samo nic nie pomaga zadna zmiana taktyk itp macie jakies rady czy to poprostu jakis bug ?

 kukiz87 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2008
Skąd: Piotkrów Tryb.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 15:14    #2
w sumie tak mysle ze dziwna sytuacja bo tak mysle wczoraj weczorem wygrywałem wszystko zenitem a dzs od rana nie moge nic wygrywac czesto sie to zdarza po wylaczeniu gry i potem wlaczeniu

 Robertoss Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 15:16    #3
Też tak miałem Sampdorią, w połówce sezonu drugi, skończyłem ósmy co poskutkowało zwolnieniem. Nie twierdzę że to bug bo mogło na to się złożyć kilka czynników, ale takie przypadki się zdarzają

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 19:06    #4
A ja tam bym się z wami zamienił . Mam rok 2018/19 , mój drugi rok Liv'poolem i zaczyna się gra robić nudna . Zostałem na drugi rok ale tu jest wszystko tak napakowane że szkoda nawet grać , jak wyniki są 4-0 -5-1 itp .
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 22:35    #5
a robiliście jakieś treningi kondycyjne w luźniejszych tygodniach?
Może zawodnicy nie mają siły biegać lub uważają się za pewniaków i odpuszczają mecze. Zróbcie spotkanie z drużyną i powiedzcie, że ostatnio nie idzie nam za dobrze ale jesteśmy super ultra miszcze i żeby pokazali to na boisku albo, że gramy dobrze i trzeba utrzymać tą formę do końca sezonu.

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 22:50    #6
Po jednym lub dwóch słabych meczach zwołaj zebranie z zespołem. Umotywuj ich. Powinno zastopować tzw. "lose run". Powinno po prostu pomóc.
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 LOLECZeX Młody aktywista

Postów: 481
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 22:54    #7
Treningi kondycyjne to bujda, tyle lat żyję i nikt nie pokazał racjonalnego dowodu na ich działanie... Co do problemu, to niestety moim zdaniem w FM'ie za dużą rolę odgrywają morale, przegrasz kilka meczy i wpadasz w błędne koło, gdyż spotkania z drużyną po 2-3 razie przestają coś dawać i albo się przełamiesz i morale wzrosną albo nie i jest problem. Zmiana taktyki w trakcie sezonu też nie jest szczególnie dobrym pomysłem, o ile nie ma się jej wyuczonej.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2012 23:03    #8
Przecież zespół może uczyć się 3 całkowicie różnych taktyk a zmieniać można na przykład role/suwaki poszczególnym graczom lub w ustawieniach dla całego zespołu. To nie jest chyba taka zmiana duża jak przejdziesz z 4-4-2 na 4-5-1 jeśli piłkarze ją trenują to mogą grać i tak i tak.
Co do treningu kondycji to mnie osobiście przekonuje w tym FM. W trakcie przygotowań przedsezonowych zrobiłem trening na wysokich obrotach i nie miałem problemu z tym, że zawodnicy mają na starcie 80% kondycji bo każdy miał 85+ i mniej się męczyli w tych sparingach niż jak nie robiłem tego treningu.
w sezonie miałem mniej kontuzji. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje czy tak było w istocie, że wpłynęło na to właśnie przygotowanie treningów kondycyjnych :)

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2012 08:03    #9
Co do nagłego kryzysu - może któryś zawodnik jest niezadowolony, ma jakiś problem, bo chce np. odejść, albo nie lubi innego zawodnika, czy jest z innego powodu naburmuszony, i psuje tym atmosferę. Miałem tak wiele razy, i gdy odstawiłem od składu tego gracza, choćby super wypasionego, podstawowego, bez którego nie wyobrażałem sobie zespołu, i w jego miejsce wchodził słabszy piłkarz, zespół od razu grał tak, jak trzeba.

 gregotsw Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.12.2012 09:01    #10
Niestety treningi kondycyjne na kondycję nie mają wpływu.(o dziwo) Jedyne co ma na nią wpływ to ogranie meczowe - piłkarz zagra parę meczy np. co trzy dni, dostanie 5 dni przerwy i już ma magiczne 100% kondycji jak i ogrania meczowego. Tzw. trening kondycyjny jest bardzo kontuzjogenny w FMie, jedyne na co wpływa to często wzrost parametrów fizycznych: wytrzymałość, szybkość itd. Lecz nie są to jakieś ogromne przyrosty, zdecydowanie lepszy jest zrównoważony trening. Wszystko zależy też od teamu, jak gramy przeciętniakami to parametry fizyczne są kluczowe, więc może i warto je doszlifować przed sezonem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.