KE?

 tuptus Młody aktywista

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2006
Skąd: Białogard
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2006, 18:24    Pytanie
Gram Werderem, pierwszy sezon. Zdarzają mi się mecze wybitne, gdzie większość zawodników nie schodzi poniżej 8. Taka seria trwa góra 2-3 mecze, potem 4, 5 nie mogę wyjść ze swojej połowy... taktyk sporo próbowałem, ale najczęściej gram troszeczkę podrasowanym 4-4-2 neutral. Wszyscy zawodnicy z treningów zadowoleni, nie są przemęczeni, powolutku im rosną umiejętności... rozmowy w przerwie i po meczu przeprowadzam sam, raczej staram się ani nie słodzić, ani zbytnio ochrzaniać. Stawiam na zawodników, którzy są najlepsi, z przynajmniej dobrym morale, kondycja nigdy poniżej 90%... Gdzie więc tkwi błąd? :> Aa, i jeszcze nawet w wygrywanych meczach zdarzają mi się falstarty. Tj. tracę w pierwszych 3 minutach gola, i dopiero potem to odrabiam :). Więc gdzie tkwi błąd? :> Z góry dzięki :)

 adryan Partyzant

Postów: 180
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2006
Skąd: Olecko/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2006 22:30    #1
taki juz urok FMa

 tuptus Młody aktywista

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2006
Skąd: Białogard
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2006 03:47    #2
To cholernie frustrujące :P

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2006 04:08    #3
Ale Werder tak ma :) a jesli chodzi o inne kluby to fakt ze troche denerwuje

sebcio Proletariat

0
04.08.2006 05:27    #4
człowieniu a widziałeś zeby jakiś klub piłkarski wygrywał po 10 meczy z rzędu to jest raczej rzadko spotykane :D ale taka jest piłka nie przewidywalna:D

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2006 05:36    #5
Zmień taktykę.

 BOSS155 Partyzant

Postów: 145
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2006
Skąd: Suwałki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.08.2006 06:19    #6
Za często to tej taktyki nie zmieniaj bo twoi gracze muszą się do niej przyzwyczaić. Najlepiej jak byś stosował małe rotacje w składzie tzn. co mecz nie wystawiaj identycznego składu czasami zmien jednego czy dwóch zawodników. Ważne są też rozmowy w przerwie i po meczu, z mojego doswiadczenia wiem że nie dobrze jest ich opiepszać po przegranym meczu okaż im zrozumienie a w przerwie kieruj słowa zachęty.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.