Nieuznane prawidłowo zdobyte bramki

 DelPiero_10 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2013, 20:31    #1
Gram drugi sezon Gladbach w Bundeslidze w LM w grupie rozgrywałem dziś mecz z Interem i to co się stało w tym meczu jest mega wałkiem, bo inaczej nie można tego nazwać. Grałem na wyjeździe na San Siro i w 49 minucie po stałym fragmencie Guarin pakuje mi gola na 1:0 wyświetla się komunikat, że gość strzelił gola ale wynik wyświetlony nadal jest 0:0 Mr. Green Mówię dziwna faza, no ale nic gram dalej w 58 minucie bramka dla mojej ekipy Luuk De Jong i co znowu bez zmian wyniku 0:0, myślę sobie co jest na pasku na dole dwie piłeczki widoczne, a tu takie jaja :P No nic gram dalej dochodzi 79 minuta i nagle wynik się zmienia na 1:0 dla Interu strzelcem Llorente problem w tym, że nie było nawet akcji bramkowej Lol Przegrałem ten mecz 1:0 i byłem solidnie wkurzony. Po meczu specjalnie przeanalizowałem raport meczowy i powtórki by sprawdzić czy aby te gole nie padły ze spalonego i były to jak najbardziej prawidłowo zdobyte bramki. Przyznam, że niezła jazda pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego :( Mieliście do czynienia z takimi błędami w rozgrywce ????

Ps. Ta gra ma pełno crash dumps to wiem, ale żeby takie jajca odchodziły to masakra. W dodatku nie każdy save się wczytuje, także nie zaciekawie ta odsłona wygląda pod względem niedoróbek.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 05.01.2013, 20:38

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2013 21:07    #2
Przypomina mi to sytuacje gdy grając w sieci ze znajomym były włączone jakby "dwie gry jednocześnie". Np. rozgrywaliśmy spotkanie, a po wyjściu z meczu wynik był zupełnie inny. Albo np. podglądając wynik z meczu mojego przyjaciela był on zupełnie inny niżeli w meczu który on rozgrywał. Na szczęscie te cuda działy się w wersji głównie 2011. Dlatego pewnie też wystąpiło u CIebie coś w stylu "dwóch takich spotkań rozgrywanych jednocześnie" . Ty rozgrywałeś jeden mecz, a Wynik który widniał nad Twoim meczem był przypisany do zupełnie innego spotkania tego samego rzecz jasna rozgrywanego w tym samym czasie, lecz innego niż tego który Ty mogłeś oglądać. Nie wiem z czym związany jest ten błąd.
Vaduz

 DelPiero_10 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2013 21:41    #3
Oglądałem mecz w trybie 3D i widziałem te bramki więc dziwny przypadek. Gram co prawda z bratem w tej samej lidze on Bayernem, a ja Gladbach, ale akurat on wygrał po mnie mecz w stosunku 3:0 z AS Romą, więc raczej to nie to jest powód wystąpienia tego błędu. Najbardziej nie irytuje fakt nieuznania bramek, co akcja, że silnik sprezentował bramkę autorstwa Llorente dla Interu, po akcji której w rzeczywistości nie było podczas meczu to jest dopiero jazda :)

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2013 23:21    #4
[quote="DelPiero_10"]Oglądałem mecz w trybie 3D i widziałem te bramki więc dziwny przypadek. Gram co prawda z bratem w tej samej lidze on Bayernem, a ja Gladbach, ale akurat on wygrał po mnie mecz w stosunku 3:0 z AS Romą, więc raczej to nie to jest powód wystąpienia tego błędu. Najbardziej nie irytuje fakt nieuznania bramek, co akcja, że silnik sprezentował bramkę autorstwa Llorente dla Interu, po akcji której w rzeczywistości nie było podczas meczu to jest dopiero jazda :)[/quote]


bo w rozgrywanym w tym samym meczu z udziałem Ciebie i Interu, Inter wygrał 1:0 stąd takie coś. Mi się nadal wydaję, że ten bład to tego typu co opisałem.
Vaduz

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 02:06    #5
Raz miałem podobną sytuację w multi, FM 11 bodajże. Grałem mecz, wygrałem 3:1 a kumpel się śmieje i cieszy, że przegrałem z beniaminkiem. Dziwię się o co mu chodzi, po przetworzeniu faktycznie 3:1, a znajomy nieco zdziwiony o co chodzi. Nigdy nie dociekaliśmy specjalnie bo tylko raz się takie coś zdarzyło, ale faktycznie nieciekawa sytuacja jeśli zdarzałoby się to jakoś w miarę często.

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 02:55    #6
[quote="szfedo"]Raz miałem podobną sytuację w multi, FM 11 bodajże. Grałem mecz, wygrałem 3:1 a kumpel się śmieje i cieszy, że przegrałem z beniaminkiem. Dziwię się o co mu chodzi, po przetworzeniu faktycznie 3:1, a znajomy nieco zdziwiony o co chodzi. Nigdy nie dociekaliśmy specjalnie bo tylko raz się takie coś zdarzyło, ale faktycznie nieciekawa sytuacja jeśli zdarzałoby się to jakoś w miarę często.[/quote]

No to błąd z cyklu tych co opisywałem. Jakby dwa te same spotkania rozgrywane jednocześnie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 02:55

Vaduz

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 08:24    #7
Ja mam jeszcze ciekawsze bugi.Ja rozpoczynam mecz to już na dolnym pasku pokazuje mi w jakiej minucie ktoś dostanie kartkę :O

Albo jeszcze coś lepszego.Ostatnio wygrałem 3 - 0 a po meczu miałem info że wygrałem 1-0 i bramkę strzelił żaden z tych zawodników którzy strzelili pierwsze 3 :P

 kowalm Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 11:16    #8
Z tymi kartkami to jest tak, że wyświetlają się na pasku z poprzedniego meczu. Tak więc nie wiesz kiedy dostaniesz kartkę w aktualnym meczu.

 DelPiero_10 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 12:01    #9
[quote="MarcinPSG"][quote="DelPiero_10"]Oglądałem mecz w trybie 3D i widziałem te bramki więc dziwny przypadek. Gram co prawda z bratem w tej samej lidze on Bayernem, a ja Gladbach, ale akurat on wygrał po mnie mecz w stosunku 3:0 z AS Romą, więc raczej to nie to jest powód wystąpienia tego błędu. Najbardziej nie irytuje fakt nieuznania bramek, co akcja, że silnik sprezentował bramkę autorstwa Llorente dla Interu, po akcji której w rzeczywistości nie było podczas meczu to jest dopiero jazda :)[/quote]


bo w rozgrywanym w tym samym meczu z udziałem Ciebie i Interu, Inter wygrał 1:0 stąd takie coś. Mi się nadal wydaję, że ten bład to tego typu co opisałem.[/quote]

Nie kumam. Wyjaśnij mi proszę, jak Inter rozgrywał dwa mecze ze mną bo już się pogubiłem. Normalnie powinno być 1:1, a było 1:0 dla Interu. Co najlepsze chciałem później wczytać ten save by wkleić screena czy cuś i nie dało się wczytać więc przyjdzie mi rozgrywać drugi raz ten mecz, mam tylko nadzieje, że bez takich wałków się obejdzie.

[quote="Kaczy1982"]Ja mam jeszcze ciekawsze bugi.Ja rozpoczynam mecz to już na dolnym pasku pokazuje mi w jakiej minucie ktoś dostanie kartkę :O

Albo jeszcze coś lepszego.Ostatnio wygrałem 3 - 0 a po meczu miałem info że wygrałem 1-0 i bramkę strzelił żaden z tych zawodników którzy strzelili pierwsze 3 :P[/quote]

To wydaje mi się podobne do mojego błędu, tyle tylko, że ty i tak wygrałeś, a ja niestety nie :) Ale jedno jest w tym wszystkim identyczne, że u mnie bramkę zaliczyli Llorente, a pierwszą dla Interu strzelił Guarin głową po wrzutce z wolnego. Czyli wychodzi na to, że nie tylko mnie spotkała taka sytuacja. Teraz tylko pytanie co doprowadza do takich błędów?? Nowy patch, czy może jest to niedoróbka gry. Hmmmm....

// Edytowano 10 razy, ostatni raz 06.01.2013 o godz. 12:12

 MarcinPSG Partyzant

Postów: 118
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2013 17:37    #10
Już Ci tłumaczę. Grasz mecz Inter - Glabach. Wyobraź sobie, że z powodu błedu w zapewne kodzie gry są rozgrywane dwa takie same mecze równocześnie. Takie same składy, ten sam czas rozgrywania. Tylko inna rozgrywka. Inne sytuacje meczowe. W meczu który Ci się wyświetlał na ekranie było 1-1 czy tam ileś. Ale w tym drugim rozgrywanym równocześnie padł wynik 1-0 i komp (wynik meczu na tablicy był podłaczony pod ten drugi mecz którego ty nie oglądałeś, ale był rozgrywany) i komp zaliczył tamten drugi jaki prawidłowy. Nie potrafię inaczej tego wytłumaczyć. Spotykałem sie z takimi błędami juz w porpzednich wersjach, znajomi także.
Vaduz

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.