Mecze co 2 dni, kilka wyjazdów pod rząd...

 Voojitsu Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.01.2013, 21:25    #1
Elo, czy też tak macie że w T-mobile Ekstraklasie gracie mecze co 2 dni i to jeszcze potrafi być tak że są 3mecze na wyjeździe po rząd, i jak tu się zregenerować gdy dochodzi Puchar Polski ( gram najbliższy mecz z Cracovią, potem 2dni i Polonia W-wa, potem znowu 2dni i Benfica (LE) i następnego dnia Legia(Puchar Polski) to trzeba mieć kadrę jak Man City żeby nie odpuścić jakiegoś meczu aby zawodnicy mieli siłę na resztę starć. FM 13...

 shusty Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 18:02    #2
Jak się gra we wszystkim co można to tak jest. Wybierasz co ważniejsze, albo budujesz sporą ekipę. A skoro ci nieźle idzie jak tyle rozgrywek ogarniasz to masz kasę na większy skład. Może warto podopuszczać więcej młodzików?

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 18:30    #3
Nie do końca mogę się zgodzić, że odpuszczenie/odpadnięcie np. Pucharu Polski pomoże w terminarzu na wiosnę (przynajmniej w moim wypadku nie pomogło). Gram Lechią Gdańsk, miałem sezon 2019/20 (jestem już po wygraniu LM, więc można się domyśleć, że mam mocny skład). Odpadam w 3 rundzie PP z Bogdanką po karnych w meczu, w którym moi zawodnicy wykazali się meeega nieskutecznością. W takim przypadku wiosenne mecze powinny być przyjemnie ułożone: weekend - liga, środek tygodnia - LM. Jednakże jak się okazało, mimo, że biorę udział tylko w dwóch rozgrywkach to miałem 3 mecze ligowe co 2 dni. Musiałem wystawić głębokie rezerwy, aby mój pierwszy skład miał chwilę odpoczynku, bo kondycja wszystkich piłkarzy 1 składu oscylowała w okolicach 80%. Szczególnie, że po tym maratonie był ważny mecz LM.

Oto dowód: http://www.iv.pl(...)3637.png

// Edytowano 10 razy, ostatni raz 24.01.2013 o godz. 18:37

 Voojitsu Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 19:23    #4
Zrobiłem kilka transferów na sezon 2014/2015 kilku grajków z afryki do podstawowego składu się łapie, lige gram bardzo dobrze bo po 11kolejkach 30punktów, za to LM słabo, grupa mi się trafiła ARSENAL,PORTO,SEVILLA więc same zespoły do których mi jeszcze brakuje 2-3sezony gry, ale terminarz już mi nie przeszkadza bo mam praktycznie 2składy (wiadomo ten 2 skład słabszy, ale na PP lub mecze z zapleczem ligi styka) warto sobie co sezon ściągać kogoś z Ekstraklasy na wolnym transferze, udało mi się wychaczyć Koseckiego,Elsnera,Słowika i teraz jest opcja na Janickiego i Łukasika.

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 21:49    #5
W takim wypadku należy wysłać zażalenia do mądrych inaczej zarządców spółki Ekstraklasa S.A. Jest zwyczajnie niemożliwym zmieścić wszystkie mecze w rozsądnych odstępach czasu, jeśli rundę wiosenną zaczyna się 22 lutego!

Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego Niemcy mogą rozpocząć rozgrywki ponad miesiąć wcześniej od nas, choć klimat jest praktycznie taki sam?!
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 21:51    #6
Rozdzielmy piłkę wirtualną od tej rzeczywistej, proszę.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 shusty Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 22:49    #7
[quote="tts0"]Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego Niemcy mogą rozpocząć rozgrywki ponad miesiąć wcześniej od nas, choć klimat jest praktycznie taki sam?![/quote]

Oj wierz mi że nie jest. Przynajmniej w okolicach dortmundu, gdzie cieplej, zima słabsza, a wiosna niesamowicie szybciej nadchodzi.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2013 23:49    #8
Już tak ustawiona jest gra, nic z tym nie zrobisz. W poprzedniej wersji często miałem tak, że np. ligę kończyłem na początku maja a pod koniec miesiąca w ciągu trzech dni miałem dwa finały o puchar krajowy i europejski, to było niezwykle irytujące. Raz też miałem w lidze 3 mecze w 4 (!) dni a przed i po tym maratonie dużo wolnych terminów. I weź tu bądź mądry.

 Voojitsu Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2013 00:41    #9
Co do tych terminów u Niemców i u nas to według mnie jednym z ważniejszych czynników w tych wyższych ligach to stadiony, mieszkam w Grudziądzu i jest Olimpia Grudziądz ( obecnie I Liga) i chodzę często na orlik który jest obok stadionu, i w trakcie zimy murawa jest w takim stanie że szkoda gadać, po 1 meczu musieli by wymieniać na nową, i z resztą Niemiecki ligi niestety są sporo lepsze od naszych i sportowo i w infrastrukturze, gdy zakładałem temat miałem mały skład, teraz gdy już sprowadziłem kilku graczy za drobniaki + te wolne transfery to jest ok, jeszcze tylko zacząć wygrywać wyjazdowe mecze w LM z takimi jak Porto,Arsenal i bd ok :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2013 00:47    #10
To nie powinno byc tak że najwazniejsza jest LM/LE i liga krajowa(bo nie kolidują ze sobą) a jak już się ze sobą plączą można tydzien wczesniej zagrać śrdowy mecz ligowy... w międzyczasie mamy rozgrywki krajowych pucharów (gdy nie gramy w Europie).
Powinni wziąć przyklad z terminarza takiej Barcelony(nie mówie o obecnym sezonie!), która jeszcze dodatkowo grała Superpuchar i "Puchar Swiata", a i wszyscy jej gracze w terminach reprezentacyjnych sie rozjeżdżali. Wystarczy, ze zaprogramowaliby terminarz i ew. terminy zastępcze i byloby w sam raz... tylko po co ;)

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 25.01.2013 o godz. 00:49

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.