Football Manager 2013 problem z kontraktami

 marius_09 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013, 16:55    #1
Witajcie

Prośba o podpowiedź bo sam już nic nie wymyślę. Gram sobie w Npower League 1 (3 poziom rozgrywek) w Anglii. Mam jednego piłkarza, któremu kończyć się będzie za chwilę kontrakt. Zarabia tam około 4k na tydzień. Chcę z nim przedłużyć umowę.........ale nie mogę. Max jaki mogę zaproponować dla kluczowego zawodnika to 1,4k. Co z tym można zrobić, nie mam przekroczonego budżetu płacowego. Brakuje mi to limitu około 4k.

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 16:57    #2
Nic, chyba, że zwiększysz budżet płacowy... to wtedy maksymalna pensja się może troche zwiększyć.
Prawdopodobnie finanse klubu są złe i przez to zarząd ogranicza ci pensje do tak niskiego poziomu.
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 marius_09 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 18:40    #3
Dzięki. Ja wiem czy są takie złe. Miałem na start chyba 800k na plusie teraz mam 730k. No ale jak piszesz, że nic nie da się zrobić to umarł w butach.

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 18:52    #4
Zarząd po prostu uważa pewnie, że za dużo wydajesz na pensje mimo wszystko, albo ogranicza żeby te finanse się nie pogarszały. Sprzedaj gostka skoro nie masz jak nowego kontraktu podpisać
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.02.2013 20:32    #5
Moze nie tyle sam stan konta tutaj przeszkadza a stan budzetu placowego/transferowego. Specjalnie wprowadzili takie ograniczenia zeby nie przekroczyc limitu. Jak jestes coraz blizej przekroczenia to mozesz coraz mniej oferowac grajkom. Porozmawiaj z zarzadem zeby Ci zwiekszyli budzet jeden albo drugi i przesun suwak w strone tego placowego ;)

 marius_09 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2013 12:29    #6
Próbuję, próbuję :). Są tylko dwa ale Zarząd ni cholery nie chce się zgodzić twierdząc, że sytuacja finansowa na to nie pozwala. To jest tajemnica bo trzymam się praktycznie cały czas na tych 700k na plusie. Po drugie nikt nie chce brać tych moich łachów :). Cóż uroki grania w niskich ligach. Dzięki za podpowiedzi trzeba sobie radzić i kombinować kogo by tu opchnąć.

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2013 12:59    #7
- finanse klubu są w złym stanie
- niektórzy z twoich zawodników mają klauzulę "premia za mecz" oraz "premia za bramkę"

Nie możesz zrobić nic, jak tylko poprosić zarząd o zwiększenie budżetu (płacowego lub transferowego). Najprawdopodobniej nie przychylą się do twojej prośby, więc możesz spróbować sprzedać jakiegoś niepotrzebnego zawodnika, ktory zgarnia trochę kasy i jest trochę warty.
Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

 xTrampekx Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2006
Skąd: Reszel
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2013 19:36    #8
Ja bym zaznaczył zęby to prezes przedłużał kontrakty

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2013 22:14    #9
jesli nie pomogla rozmowa z zarzadem to moze zwolnij jakiegos niepotrzebnego gracza ktory tylko pobiera pensje to i budzet na place sie powinien zwiekszyc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.