Łata 13.3.0

 piotrekboro Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 13:28    #41
wyszła rano jakas nowa łatka, dokladnie 13.3.1, ktoś wie co ona wprowadza?

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 13:30    #42
Niektórzy nie mogli wczytać sejwów ze starszych wersji. Fix do tego problemu. Tyle.

 piotrekboro Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 13:32    #43
dobra juz znalazłem

Football Manager 2013 v13.3.1
-----------------------------
General
=======
- Fixed an issue related to old save games no longer loading

 elnino Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 13:34    #44
W silniku meczowym wystarczyłoby żeby ograniczyli przynajmniej te strzały z dystansu i już by było w miarę dobrze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.03.2013 o godz. 13:35

 piotrekboro Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 13:46    #45
ograniczyli strzaly z dystansu? ja jakoś u siebie nie zauwazylem by bylo ich tak bardzo duzo. Od ktoregos z patchy zauwazylem dosyc duza zmiane jezeli chodzi o zachowania zawodnikow wzlgedem dobranej taktyki, a mainowicie pilkarze zdecydowanie czesciej przestrzegaja zalozen taktycznych niz wczesniej, wiem ze na to wplyw ma wiele czynnikow takich jak znajomosc taktyki i ogolne uwarunkowania pilkarza ale nawet zaczynajac nowym zespolem z nowa taktyka jest zdecydowanie lepiej niz bylo na poczatku, a wiec narzekanie na zbyt duza ilosc strzalow z dystansu jest dla mnie dosyc nielogiczna. Warto zweryfikowac kazdy aspekt w swojej taktyce i popatrzec na uwarunkowania zawodnikow, jak lubia grac

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 14:20    #46
[quote="elnino"]W silniku meczowym wystarczyłoby żeby ograniczyli przynajmniej te strzały z dystansu i już by było w miarę dobrze.[/quote]

Według mnie już tego problemu nie ma - w poprzednich patchach był. TO co mi się nie podoba w silniki meczowym:
- jak zwykle piłkarze nie realizują założeń taktycznych (patrz niżej)
- jak zwykle silnik jest zbudowany na gotowych schematach, do których trzeba się podporządkować, jeśli chce się wygrywać mecze
- nadal jednego zawodnika potrafi kryć aż 3 zawodników przeciwnika
- jest możliwość zdobycia gola bezpośrednio z autu
- nadal boczni obrońcy to parodia
- większość goli pada po dośrodkowaniach. Nawet w lidze hiszpańskiej, a tam tak się nie gra - wina zdefiniowanych schematów
- połówka meczu potrafi magicznie minąć. Klikasz start meczu, i po sekundzie jest już koniec 1. połówki
- bramkarze zbyt często podają piłkę przeciwnikom, gdy ich nie ma w polu karnym
- za dużo wpada bramek przelatujących przez bramkarza - później nie wiadomo, czy to jest bug, czy po prostu bramkarz jest za słaby
- nie ma składnych akcji
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 14:33    #47
Czy bedzie łatka do FM12 aktualizujaca składy w polsce?? z góry dzieki za info;)

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 15:45    #48
[quote="piotrekboro"]Gietz czyli Twój update obejmuje zmiany CA/Pa które zostały wprowadzone wpatchu 13.3.0 dobrze rozumiem?[/quote]
Nie wiem, bo nie rozumiem pytania. Mój update to nakładka na patch 13.3 (obojętne czy dalej jest .0 czy .1), nie będzie działał na 13.1 czy 13.0.

[quote="robal15"]- jak zwykle silnik jest zbudowany na gotowych schematach, do których trzeba się podporządkować, jeśli chce się wygrywać mecze[/quote]
W jakim sensie? Brzmi jak teoria spiskowa trochę ;)
[quote="robal15"]- nadal jednego zawodnika potrafi kryć aż 3 zawodników przeciwnika[/quote]
Jak w życiu.
[quote="robal15"]- jest możliwość zdobycia gola bezpośrednio z autu[/quote]
W jakim sensie? Zdarzyło ci się że wykonujący aut wrzucił piłkę do bramki i sędzia to uznał?
[quote="robal15"]- nadal boczni obrońcy to parodia [/quote]
W jakim sensie?
[quote="robal15"]- większość goli pada po dośrodkowaniach. Nawet w lidze hiszpańskiej, a tam tak się nie gra - wina zdefiniowanych schematów[/quote]
Nic takiego nie zauważyłem obserwując wiele spotkań. Sporo goli (zwłaszcza w 1. lidze) padało po jakimś zamieszaniu, dobitkach, jak w życiu.
[quote="robal15"]- połówka meczu potrafi magicznie minąć. Klikasz start meczu, i po sekundzie jest już koniec 1. połówki[/quote]
Pewnie masz ustawione pokazywanie kluczowych sytuacji. Tych bywa bardzo mało, co znowu jest bliższe rzeczywistości.
[quote="robal15"]- nie ma składnych akcji[/quote]
Ja widziałem sporo, a oglądałem Ekstraklasę i I ligę.

 fmaniac12412 Partyzant

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 16:47    #49
Akurat kontuzje to problem FMów od dawna. SIlnik meczowy po tych wszystkich łatkach TRAGICZNY nie jest. Ale wciąż jest pare dziwnych rzeczy. Ogólnie to już można sobie mówić. I tak nic się już nie zmieni.

Pograć w FM13, w listopadzie wyjdzie 14stka wtedy pewnie chociażby ten silnik dopracują w jeszcze większym stopniu.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.03.2013 16:48    #50
Co ja patche? !3.3.2. :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.