Przechwałki, rekordy, niesamowite wyniki

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2013 21:40    #1351
[quote="myfunnygame"][quote="Jerry.Szn"]Grubo. Pchasz go gdzieś za taką sumę?[/quote]

wyżej w wiadomościach jest napisane że FCP zrobiło rekordowy transfer to może przeszedł :P[/quote]

Dopiero włączyli się do polowania ;P

 Craxim Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2009
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.07.2013 23:27    #1352
Żadna oficjalna oferta nie wpłynęła do klubu. Całe szczęście dla mnie, bo zakładam że powyżej 20-30 mln euro prezes sam by zaakceptował ofertę i by była dupa... Co mi po kasie jak reputacja klubu i ligi nadal niska i nikogo tak wartościowego na te chwile nie ściągnę

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 22:27    #1353
Ja swoją karierę zacząłem Lechem Poznań, właśnie jestem na początku 3 sezonu. Rozegrałem pierwszy sparing z Wartą Poznań - wygrana 3:2. Nie mam nigdzie nie mam historii poprzednich sezonów, ale w poprzednich dwóch wygrałem 2 razy Ekstraklasę, Superpuchar, oraz Puchar Polski. Przegrałem w tamtym sezonie w Pucharze Polski z Pogonią Szczecin - 4:2, dlatego iż nie doceniłem rywala i wystawiłem rezerwowy skład. W pierwszym sezonie przegrałem w 1/4 LE z FC Porto w rzutach karnych. Warto zaznaczyć, że piłkarze z Portugalii wygrali w finał. W poprzednich sezonie odpadłem w 1/8 z Sportingiem stosunkiem bramek. Wyszedłem z grupy w Lidze Mistrzów z 3 miejsca, a w grupie miałem Szachtar, oraz Atletico Madryt. Dzięki ciężkiej pracy mogę pochwalić się świetną kadrą, która mam nadzieję w tym sezonie sięgnie po puchar Ligi Europejskiej, albo powalczy na froncie w Lidze Mistrzów. Na transfery dostałem 6 mln euro. Kupiłem Michała Pazdana (800 tysięcy euro), oraz Gergo Loverncisca (1,1 mln), którzy wrócił do Poznania po nieudanym sezonie w lidze belgijskiej. Zamierzam pozbyć się Szewelukina (45 tysięcy euro), oraz Kamińskiego (2mln euro) i zakupić Łukasza Skorupskiego (1,5 mln euro) grającego w Celcie Vigo, oraz Patryka Stępińskiego z Widzewa.
Tak wygląda moja kadra:
Burić,
Kevin Olimpa,

Wołąkiewicz,
Henriquez,
Szewelukin,
Kamiński,
Pazdan,
Ukah,
Kędziora,
Czekaj,
Costa Nhamolinesu,
Cessay,

Rafał Murawski,
Trałka,
Przemysław Kaźmierczak,
Drewniak,
Linetty,
Hamalainen,
Pawłowski,
Kiełb,
Loverncisc,
Xisco,
Tonev,
Tymiński,
Możdżeń,
Cierpka,

Ubiparip,
Teodorczyk,
Ślusarski,
Mariusz Stępiński.

 feliks1997 Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2013 10:24    #1354
Ostatnio nie chciało mi się wcale grać w FM-a albo raczej nie miałem kim grać. Dlatego wypróbowałem starą metodę z poprzedniej edycji czyli pojechałem na urlop na pięć lat, wróciłem i przejąłem drużynę z Polski - Lecha. Sytuacja była słabo ogarnięta mimo, że wygrali mistrzostwo w poprzednim sezonie. Ściągnąłem niezłych grajków. Awansowałem do LM. Po meczach reprezentacyjnych we wrześniu miałem dwa ważne mecze. Legia w lidze i PSG w LM. Najpierw po dwóch kontrach ograłem Legię. W sumie nic wielkiego. Za to co zagrały chłopaki przeciwko PSG - palce lizać. Grałem na wyjeździe. Zmieniłem taktykę na taką bardziej defensywną i chciałem przetrwać. Od początku rywale grali niemrawo co przypłacili bramką zawodnika, który od sprowadzenia bardzo zawodził (Romih). Później rożny i 2:0. (Benahmed). Końcówka pełna nerwów bo Sakho trafił też po rożnym ale wygraliśmy i czuję, że tego save'a szybko nie porzucę.

Dla ciekawych skład:

Kozioł (ten z Zagłębia) - Kędziora, Wołąkiewicz, Benahmed (Algierczyk, newgen) Malofeev (newgen) - Drewniak, Kolchakov (Bułgar newgen) - Smoliński (newgen) - Nowak ( z Górnika, ten 17 latek), Romih (Słoweniec newgen) - Yurchanka

PSG - Valdes - Kana-Biyik, Thiago Silva, Sakho, Clichy - Lamela, Mkhitaryan, Douglas, Pastore - Falcao, Cavani

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2013 12:37    #1355
Eto'o i jego 9 goli przeciwko Lokomotiw Moskwa .

http://tinyp(...)&s=5

:P
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 baross Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.07.2013 15:54    #1356
11 celnych strzałów - 10 bramek, w dodatku większość meczu w 10 no i ten Eto, szacun. :P

 Hem23ful Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.08.2013
Skąd: Szamotuły
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 20:22    #1357
Moja kariera nie jest wielka lecz nie powiem ze najgorsza :

REAL MADRID :

KUPIŁEM : MOUSSA DEMBELE , MIRKO VUCINIC , STEVE MANDANDA , BENEDIKT HOWEDES , RAFINHA , PHILLIP LAHM
SPRZEDAŁEM : KARIM BENZEMA , DIEGO LOPEZ , SERGIO RAMOS , DANIEL CARVAJAL

OSIĄGNIECIA : 3 MIEJSCE W LIDZE , PÓŁFINAŁ LIGI MISTRZÓW , FINAŁ PUCHARU HISZPANII
REZYGNACJA
_________

HISZPANIA U-23

OSIĄGNIECIA : ĆWIERĆFINAŁ IGRZYSK OLIMPIJSKICH I PRZEGRANA Z WIELKĄ BRYTANIĄ 3:2
ZWOLNIENIE
_____________

SZKOCJA

OSIĄGNIECIA : ŻADNE BO DOPIERO ZACZYNAM Z SZKOCJĄ:d



Moje osiągniecia nie są najlepsze ale chciałem sie nimi pochwalić .

 Puchacz293 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 21:01    #1358
NIe wiem czy brak pucharów w realu i 3 miejsce w lidze jest chociażby sednim osiągnięciem ale nie poddawaj sie. I radze nie kupować zawodników jak Dembele Rafinha czy nawet Vucinic bo w juniorce masz nie dużo gorszych a dużo młodszych zawodników.

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.08.2013 22:42    #1359
On pewnie sobie jaja robi...

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.08.2013 06:25    #1360
Dominacja prawie-absolutna ;)
Remisy z Ajaxem i PSV. Porażka z NAC. Przy stanie 3-1 dla mnie czerwoną kartkę dostał środkowy obrońca, zrobiło się 3-2. Później po wykorzystanych wszystkich zmianach kontuzję złapał rygiel defensywy i NAC mnie przycisnął. Efekt to porażka 4-3 ;)

EDIT: Zapomniałem dodać screena ;)

http://zapod(...)png.html

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 14.08.2013 o godz. 06:26

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.