Zawodnicy do reprezentacji Polski

 Piotrwawrak Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2013, 17:36    #1
Założyłem ten temat, w celu stworzenia małej ściągawki dla selekcjonerów w Fm-ie. Proszę o podawanie zawodników nadających się do reprezentacji lub takich, którzy w przyszłości mogą zawojować światowym futbolem. Ja sam za chwilkę (gdyż teraz nie mam czasu :D) dodam paru zawodników, którzy sprawdzili się u mnie :)

 blaszek Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2013 19:49    #2
Niestety, ale wydaje mi się, że FM 2013 jest dość banalny i na dobrą sprawę ( pisząc w dużym uproszczeniu) obojętnie kogo powołasz, osiągniesz spory sukces. Skończyłem czwarty sezon Celtikiem, był finał LM, LE i oczywiście tytuły w kraju. Oprócz tego prowadzę reprezentację Danii, na Euro 2016 zająłem drugie miejsce. Gdzie tu realizm?

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2013 21:43    #3
a ja grałem włochami na mistrzostwach europy 2016 nie wyszyłem z grupy mysałem że mnie zwolnią a oni zaoferowali nowy kontrakt
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 deyu Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2013 22:59    #4
Nie "wyszłem" a wyszedłem, nie przyszłem a przyszedłem! Nie doszłem a doszedłem! Manager a takie błędy... jak poprowadzisz "konferencję prasąwą?" ;)

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2013 21:10    #5
Jeśli chodzi o naszych orłów to prowadziłem ich do czasu aż FM mi nie spłatał figla i nie rozwalił mi 'sejwa'... zostałem trzecią drużyną globu na Mistrzostwach w Brazylii i po 5 kolejkach el. ME byłem pierwszy z bilansem 21-1 czy coś koło tego. Grupę el. MŚ 2014 skończyłem na 2 miejscu (do końca eliminacji trwał pojedynek o 1. mce pomiędzy mną a Anglią i pomimo wygranej mojej drużyny w ostatnim meczu 5-1 [z tego co pamiętam] to Anglicy wyprzedzili mnie zdobywając JEDNĄ bramkę więcej... mój bilans 37-4... Anglików 38-4... a brytole prześcignęli mnie, bo... grali w ostatniej kolejce z San Marino i... wygrali 13:0...). No, ale do rzeczy... wedle moich notatek przez moją kadrę przewinęli się tacy oto zawodnicy:

Grałem moim ustawieniem 5-3-2 z Wysuniętymi Bocznymi Obrońcami.

BR:
Artur Boruc, Wojciech Szczęsny, Przemysław Tytoń, Dariusz Trela, Wojciech Kaczmarek, Łukasz Skorupski, Filip Kurto, Jakub Słowik (główni stawiałem na dwóch pierwszych, a resztę powoływałem jako trzeciego bramkarza).

WBO (L):
Kuba Wawrzyniak, Sebastian Boenisch, Chris Dorda (na nich stawiałem, głównie na Wawrzyniaka, bo Seba w pewnym momencie zaczął grać do d**y... aż pojawił się newgen z Wisły Płock :D i problem na lewej obronie z głowy)

WBO (P):
Łukasz Piszczek (głównie on... prawie zawsze on :D) ponadto jako nr 2 na tej pozycji: Paweł Olkowski, Piotr Celeban

ŚO:
Grzesiu Krychowiak, Łukasz Szukała, Bartek Salamon (tak prezentowała się środek mojej defensywy) ich zmiennikami byli: Adam Danch, Marcin Kamiński, Damien Perquis, Kamil Glik (powoływałem go do meczu w którym strzelił samobója i zawalił bramę... całe szczęście, że miałem Lewego i Teodoro XD), Marcin Wasilewski, Błażej Augustyn, Kamil Żołnierewicz

ŚP:
Rafał Murawski, Piotr Zieliński (podstawowi środkowi pomocnicy) jako ich zmiennicy powoływani byli: Gienek Polański, Dominik Furman, Łukasz Trałka, Mateuszowie Klich i Możdżeń

OŚP:
Kuba Błaszczykowski (tak wiem, że skrzydłowym jest, ale bardzo dobrze sprawował się na środku, za plecami napastników) jego zmiennikiem byli: Wszołek, Ludo Obraniak (ale przez chwilę), Adrian Mierzejewski, Kuba Kosecki

N:
Robert Lewandowski, Łukasz Teodorczyk (duet napastników, którzy nie raz i nie dwa wyciągali drużynę z tarapatów... czasem pojedynczo, a czasem razem), jak któryś z nich miał kontuzję lub był zawieszony (a zdarzało się to bardzo żadko, z czego byłem bardzo zadowolony) zastępowali ich: Artur Sobiech, Arek Milik, Paweł Brożek, Michał Kucharczyk, Marcin Robak, Lukas Jutkiewicz.
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.