Jagiellonia

 Zibenek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Człuchów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2006, 07:12    Pytanie
Gram sobie pierwszy sezon jagiellonia i normalnie przeżyłem szok...
Sprowadziłem sobie Miteva i Ambi'ego taktyka jest ok bo towarzyskie bez morali wygrywałem po 5:0.
Aż tu nagle jak przyszedł czas na sezon ligowy to grałem już 12 spotkań i żadnego nie wygrałem żadnego nie przegrałem - 12 remisów.
A najgorsze jest to że często wygrywałem 3:1 , 4:0 i około 80 minuty zawsze , ZAWSZE zaczynała sie furia przeciwników. I tak np. z Koroną Kielce wygrywałem 2:0 i w 87 minucie i w 89 minucie padły dwie bramki dla niej (przestawiłem sie na defensywe). Ze Śląskiem wygrywałem 4:0 i w furie wpadł Tomek Kosztowniak - strzelił 3 bramki w 79 , 88 i 89 minucie i w 90 minucie był karny.
I tak co mecz zaczynała sie furia conajmiej od 70 minuty.
Czy to wogóle możliwe czy może jakiś błąd?
Czy komuś sie tak przytrafiło ?
Plz odpiszcie.

(p.s. Jestem po najnowszym update)

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2006 07:27    #1
Możliwe, że twoi piłkarze nie wytrzymują kondycyjnie spotkania. Na ostatnie minuty warto zmienić kilku zawodników, zwłaszcza tych defensywnych. Warto spróbować również grać nastawieniem defensywnym (i wogóle ustawienie na bardziej defensywne zmienić) wtedy, gdy widzisz, że przeciwnik zaczyna grać coraz szybciej i ma coraz wiecej akcji.

 Scout Młody aktywista

Postów: 512
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2006
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2006 08:58    #2
a widziales mecze Lech- Cracovia? Lech- Wisla Plock? to byly mecze :)

 AdrianMmz Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2006
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2006 12:02    #3
To jeszcze cie nie zwolnlij??

 bartex55 Przodownik pracy

Postów: 1096
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2006 12:06    #4
Ja nigdy nie zmieniam ustawienia na bardziej defensywne, bo zawsze się kończy tak jak w Twoim przypadku, przeciwnik cisnie aż doprowadza do wyrównania. Radzę Ci się nie nastawiać
na grę defensywną (przecież najlepszą obroną jest atak :D).

 era Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2006
Skąd: Strzelce Kraj.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2006 12:17    #5
ja jak gralem betisem to tez tak mialem , ale jak zaczelo sie to czesto powtarzac to np. przy wyniku 2;0 i przy taktyce 4;4;2 normal sciagalem napastnika a za niego pomocnika i gralem 4;5;1 z 2 defensywnymi pomocnikami i do tego w poloeceniach dla druzyny juz bardziej pod koneic meczu dawaklem czestom gre na czas

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.