Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 Cichy9 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.06.2007
Skąd: Jasło
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 14:34    #271
Waszym zdaniem po updacie też gra się lepiej? Wg mnie poprawili trochę animacje piłkarzy, biegają teraz jakby lepiej - bardziej realistycznie. Obrońcy nie grają już jak dzieci we mgle - atakują ostrzej przeciwnika. Podania wyglądają, jak podania. Bramkarze też jakby lepiej. Całość ogóle, jakaś bardziej przyjemna do gry :)

 Bruenor Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 14:58    #272
Jakim updatcie? Coś omineło? Dzisiaj jakiś patch wyszedł? :P

 mi(L)an Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 15:01    #273
[quote="abcde"]Czy są jeszcze klucze do wersji beta? Rozumiem,. że na wersji beta można będzie kontynuować grę po 01.11.?[/quote]

może ktoś by raczył odpowiedzieć ?

 Bruenor Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 15:03    #274
Dobra już mam, nie zauważyłem,że się ściągnął. Rozpoczynam trzeci sezon Southampton :D na razie żadnego Crush dumpa nie uświadczyłem

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 15:18    #275
[quote="mi(L)an"][quote="abcde"]Czy są jeszcze klucze do wersji beta? Rozumiem,. że na wersji beta można będzie kontynuować grę po 01.11.?[/quote]

może ktoś by raczył odpowiedzieć ?[/quote]

Co do kluczy to nie wiem, a na becie będzie mozna grać do 3 albo 4 listopada. potem będzie mozna kontynuować grę tylko na full wersji

 mi(L)an Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 15:25    #276
[quote="maciejgluszek"][quote="mi(L)an"][quote="abcde"]Czy są jeszcze klucze do wersji beta? Rozumiem,. że na wersji beta można będzie kontynuować grę po 01.11.?[/quote]

może ktoś by raczył odpowiedzieć ?[/quote]

Co do kluczy to nie wiem, a na becie będzie mozna grać do 3 albo 4 listopada. potem będzie mozna kontynuować grę tylko na full wersji[/quote]

Pytanie czy warto już zaczynać rozgrywkę nastawioną na wiele sezonów, czy gra jest na tyle grywalna...?

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 15:30    #277
[quote="mi(L)an"][quote="maciejgluszek"][quote="mi(L)an"][quote="abcde"]Czy są jeszcze klucze do wersji beta? Rozumiem,. że na wersji beta można będzie kontynuować grę po 01.11.?[/quote]

może ktoś by raczył odpowiedzieć ?[/quote]

Co do kluczy to nie wiem, a na becie będzie mozna grać do 3 albo 4 listopada. potem będzie mozna kontynuować grę tylko na full wersji[/quote]

Pytanie czy warto już zaczynać rozgrywkę nastawioną na wiele sezonów, czy gra jest na tyle grywalna...?[/quote]

Nie wiem jak inni, ja czytałem opinie i forum zgłaszania bugów i przez to co czytałem stwierdziłem, że nie warto rozpoczynać gry do wyjścia full version. Jak się okazało, wczoraj wyszedł update do bety i z tego co czytałem, sporo bugów naprawili, ludzie generalnie są zadowoleni, więc wczoraj rozpocząłem "normalną" grę. Pewnie jakieś małe bugi jeszcze są ale został raptem tydzień do wydania full wersji.

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 15:34    #278
Moim zdaniem patch do bety wniósł sporo pozytywnego, przede wszystkim ja zauważyłem, że piłkarze lepiej reagują na polecenia, gra obrony jest już znacznie lepsza.

Mam pytanie, w ekranie treningu, tam gdzie mam diagram zadowolenia piłkarzy z treningu, czy da się gdzieś sprawdzić, którzy piłkarze są niezadowoleni z treningu? (czy trzeba sobie szukać po prostu po zawodnikach, który akurat jest niezadowolony?)

 monterlinho Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 15:36    #279
[quote="maciejgluszek"][quote="mi(L)an"][quote="maciejgluszek"][quote="mi(L)an"][quote="abcde"]Czy są jeszcze klucze do wersji beta? Rozumiem,. że na wersji beta można będzie kontynuować grę po 01.11.?[/quote]

może ktoś by raczył odpowiedzieć ?[/quote]

Co do kluczy to nie wiem, a na becie będzie mozna grać do 3 albo 4 listopada. potem będzie mozna kontynuować grę tylko na full wersji[/quote]

Pytanie czy warto już zaczynać rozgrywkę nastawioną na wiele sezonów, czy gra jest na tyle grywalna...?[/quote]

Nie wiem jak inni, ja czytałem opinie i forum zgłaszania bugów i przez to co czytałem stwierdziłem, że nie warto rozpoczynać gry do wyjścia full version. Jak się okazało, wczoraj wyszedł update do bety i z tego co czytałem, sporo bugów naprawili, ludzie generalnie są zadowoleni, więc wczoraj rozpocząłem "normalną" grę. Pewnie jakieś małe bugi jeszcze są ale został raptem tydzień do wydania full wersji.[/quote]
ogólnie gra po wczorajszym updat'cie jest jak najbardziej grywalna, na pewno jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie wyjdzie kilka bugów ale nie odbije się to znacząco na rozpoczętej rozgrywce - ja tam samo zaczynam "normalną karierę"

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.10.2013 15:50    #280
[quote="MacianRM"]Miało być dzisiaj demko, ale coś nie widzę. Nie będzie czy jak?[/quote]

Demo będzie w przyszłym tygodniu, pewnie w poniedziałek

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.