Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 22:21    #501
[quote="DanielloIII"][quote="Konradbis"]ladygaga twój nick już mówi wszystko a to że na forum jesteś od niespełna roku to jeszcze więcej. Nawet kultury Ci brak żeby się wypowiedzieć. Twoje żałosne komentarze zatrzymaj dla siebie bo nic konstruktywnego one nie wnoszą. Silnik meczowy ma dużo błędów i zamkniesz się kiedy SI wyda kolejną łatke. U mnie obrńca zrobił wślizg drugiemu obrońcy a sytuacja z meczu arsenal- dortmund to całkiem co innego tam obrońca nawet nie tknął bramkarza tylko chciał zablokować dośrodkowanie ale mu nie wyszło. Ta wypowiedź pokazuje twoją znajomość tematu nawet tego meczu nie oglądałeś tylko recenzje w gazecie przeczytales[/quote] Że tak powiem takie sytuacje zdarzają się w realnym świecie obrońcy czasem sobie przeszkadzają sobie nawzajem, może masz mały współczynnik zgrania drużyny ? albo zmieniłeś obrońce przed meczem ? Nie wiem, ale na pewno sie zdarzają błędy gdzie obrońca wpadnie, wbiegnie,wytrąci z równowagi czy inne głupie rzeczy w realnym świecie. Mi opisana sytuacja przez Ciebie osobiście nie zdarzyła się , i gra Mi się przyjemnie po 4 meczach mam 5 pkt a gram Puszczą Niepołomice więc wg mnie sukces aa straciłem 5 bramek. Nie mówię że w tej chwili Ten menedżer to klasa światowa, dużo można poprawić, Mi osobiscie brakuje suwaczków i ciężko sie przestawić ale jakoś leci. Ale trochę to już nużące że za każdym razem jak się zdarzy jakiś błąd zawodnika albo gra swojej drużyny nie idzie po myśli osoby prowadzącej swoje żale wylewają osoby tutaj,zamiast pomyśleć pokombinować, a nuż wina leży właśnie po stronie menedżera a nie silnika meczowego (nie mówie że jest dobrze z silnikiem ale też nie ma mega tragedii czekam na łatkę) przypomną że na grę zespołu składa się dużo czynników od pogody,szczęście po zadowolenie i zgranie szatni aż po zwykłą dyspozycje dnia.[/quote]

Obrońcy się nie zderzają?

Ostatni szlagier Polski - Broź z Koseckim. Takie starcie, że jeden musiał zejść, a drugi miał wielkiego siniaka :)
Pozdrawiam
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 02:13    #502
Mecz sparingowy : Warta Poznań - Unia Swarzędz. Strzały ? 27(15) vs 13(5).

To naprawdę hokej manager w tym roku.
Uśpiony revolucjonista ;)

 pwwisnia Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 08:14    #503
Czy ktoś mi powie w jakim dniu dołączają nowi zawodnicy (juniorzy) w polskiej lidze?

 Marecki_LDZ Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 09:22    #504
Na starcie rozgrywki ( FM Classic ) podjąłem się misji ratowania Widzewa Łódź.
Przed wprowadzeniem zakazu transferowego, który nie rozumiem czemu nie pozwala na zatrudnianie z wolnego transferu( ???),
udało mi się zakontraktować Vicente Kayizzi, jako rozszerzenie wyboru w środku pola. Sprzedałem Kaczmarka by zmniejszyć wydatki na pensje i tyle zmian w składzie. A teraz wyniki bo o nich chciałem napisać:
Sparingi : vs. Polonia Bytom 1:0 ! , vs. Metalist 1:1 , vs. Znicz 1:1, Anżi 1:5
Ligę zacząłem od mocnego uderzenia wygrywając z Podbeskidziem 7:1 !!! WTF ?
Ale później zrobiło się jakoś jak w rzeczywistości 6 meczów bez wygranej w tym tylko jeden remis reszta porażek po 3:0, 3:1 itp.
W 8 kolejce przyszła druga wygrana, rozmontowałem Koronę 3:2. Zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało.
A z takich perełek to Lech wygrał z Podbeskidziem 9:0. W ogóle drużyna z Bielska-Białej ma strasznie dziurawą obronę bo zanotowała jeszcze jeden wysoki wpierdziel w 5 kolejce od Wisły Kraków 7:3.

Co do silnika meczowego to póki co uderza mnie straszna bierność obrońców, ale to pewnie dla tego że są po prostu słabi.

Pozdrawiam.

 morego Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2012
Skąd: rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 13:31    #505
gdzie opcja, aby w widgecie "Oceny" po zmianie zawodnika ten nie przenosił się w miejsce pierwszej jedenastki, a pozostał na miejscu ławki?

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 13:51    #506
Jak ja przeklinam na tą obronę! Wszystko ustawione na to by nie pressowali obrońcy. A oni nadal to robią i tak tracę bramki. Co za shit.
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 Mifsiu Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 13:55    #507
Pada strasznie dużo bramek i strzałów - grałem Legią z Nomme Kalju i oddałem 45 strzałów ...
Po 15 kolejkach Ekstraklasy tylko w 3 meczach był remis 0:0 , jest to trochę dziwne i mam nadzieję , że to trochę poprawią .

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 13:59    #508
co do invalid token at line wystarczy wpisać to w google: http://commu(...)-formed-(invalid-token)-at-line-1-of-profile0.xml

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.11.2013 o godz. 14:01

 KamilinhoCFC Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 14:59    #509
U was też wypożyczeni zawodnicy strzelają bramki jak głupi może nie wszyscy ale ostatnio kilku moich regularnie strzela nawet obrońcy

 Mikelson Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 15:21    #510
Skille Torresa to jakaś kpina. Demba Ba ma wyższe umiejętności. Torres przy Lewym wygląda jak uczniak... Trochę przegieli, w Chelsea może nie strzelał ale w pucharze konfederacji złoty but ostatnio. Poza tym w ostatnim miesiącu przed premierą był 1 wyborem Murinho więc powinien mieć najwyższe skille. A tutaj Eto i Ba są lepsi.... Da się to jakoś poprawić na stałe w bazie danych ?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.