Strona

Łatka do FM 2014

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013, 15:58    #1
Kiedy można się spodziewać( i czy wogóle) nowej łatki do FM 2014, która poprawi katastrofalną grę defensywy i oceny pomeczowe?

Pytam, ponieważ nie wiem czy ryzykować i zaczynać karierę.

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 16:15    #2
Ma być dzisiaj.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 16:24    #3
[quote="Nascimento1998"]Kiedy można się spodziewać( i czy wogóle) nowej łatki do FM 2014, która poprawi katastrofalną grę defensywy i oceny pomeczowe?

Pytam, ponieważ nie wiem czy ryzykować i zaczynać karierę.[/quote]

Kolego a czy są jakieś problemy gry obronnej ? Prędzej są problemów ofensywie i masę nie wykorzystanych sytuacji ale obrona mi sie spisuje najlepiej od lat. Pozdrawiam.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 16:34    #4
Tak, są problemy z grą obronna i ocenami ;)
Co do niewykorzystanych sytuacji to też jest ich bardzo dużo.

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 16:39    #5
[quote="ladygaga"]Ma być dzisiaj.[/quote]

Raczej nie ma co na to liczyć - http://commu(...)t9194632

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 17:33    #6
A co w tej łatce będzie poprawione?
PS. Nie jestem najlepszy z angielskiego ;)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 18:13    #7
Defensive lines have been pushed up the pitch a little more reducing shot count for some setups and also reducing crosses a little ( awkward as generally our shot count is about right but some human teams seem to have setups that cause higher ones )

WoW, może wreszcie zawodnicy przestaną grać tylko skrzydłami. WoW
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 20:36    #8
[quote="DanielloIII"][quote="Nascimento1998"]Kiedy można się spodziewać( i czy wogóle) nowej łatki do FM 2014, która poprawi katastrofalną grę defensywy i oceny pomeczowe?

Pytam, ponieważ nie wiem czy ryzykować i zaczynać karierę.[/quote]

Kolego a czy są jakieś problemy gry obronnej ? Prędzej są problemów ofensywie i masę nie wykorzystanych sytuacji ale obrona mi sie spisuje najlepiej od lat. Pozdrawiam.[/quote]

Masę niewykorzystanych okazji? Okej, w moim przypadku pudłuje czasem w dziwnych sytuacjach, ale nie jest ich zbyt wiele. Dowód na to, że po 20 kolejkach mam ponad 50 bramek strzelonych, ale co z tego, jak prawie tyle samo straconych? Marnowanie stuprocentowych sytuacji akurat w tym FM nawet tak nie razi, ba - ja nawet nie zwróciłem na to uwagi i się tego nie czepiam. Za to gra obronna i te hokejowe wyniki to już parodia. Mam nadzieje, że wcześniej jak przed świętami wyjdzie jakaś łata/fix czy cokolwiek, co by to naprawiło.
Glory, Glory MAN UNITED !!

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 20:51    #9
Ja szczerze liczę na następny tydzień i powinna być to realna data, bo pewnie nad tym patchem już spory czas pracują.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 20:53    #10
[quote="McMoney"][quote="DanielloIII"][quote="Nascimento1998"]Kiedy można się spodziewać( i czy wogóle) nowej łatki do FM 2014, która poprawi katastrofalną grę defensywy i oceny pomeczowe?

Pytam, ponieważ nie wiem czy ryzykować i zaczynać karierę.[/quote]

Kolego a czy są jakieś problemy gry obronnej ? Prędzej są problemów ofensywie i masę nie wykorzystanych sytuacji ale obrona mi sie spisuje najlepiej od lat. Pozdrawiam.[/quote]

Masę niewykorzystanych okazji? Okej, w moim przypadku pudłuje czasem w dziwnych sytuacjach, ale nie jest ich zbyt wiele. Dowód na to, że po 20 kolejkach mam ponad 50 bramek strzelonych, ale co z tego, jak prawie tyle samo straconych? Marnowanie stuprocentowych sytuacji akurat w tym FM nawet tak nie razi, ba - ja nawet nie zwróciłem na to uwagi i się tego nie czepiam. Za to gra obronna i te hokejowe wyniki to już parodia. Mam nadzieje, że wcześniej jak przed świętami wyjdzie jakaś łata/fix czy cokolwiek, co by to naprawiło.[/quote]

powiem szczerze zaistniałych sytuacji że obrona robi głupie babole czy to moja czy przeciwnika nie zobaczyłem,oraz dziwnych winników również nie

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.