Łatka do FM 2014

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 21:30    #11
[quote="DanielloIII"][quote="McMoney"][quote="DanielloIII"][quote="Nascimento1998"]Kiedy można się spodziewać( i czy wogóle) nowej łatki do FM 2014, która poprawi katastrofalną grę defensywy i oceny pomeczowe?

Pytam, ponieważ nie wiem czy ryzykować i zaczynać karierę.[/quote]

Kolego a czy są jakieś problemy gry obronnej ? Prędzej są problemów ofensywie i masę nie wykorzystanych sytuacji ale obrona mi sie spisuje najlepiej od lat. Pozdrawiam.[/quote]

Masę niewykorzystanych okazji? Okej, w moim przypadku pudłuje czasem w dziwnych sytuacjach, ale nie jest ich zbyt wiele. Dowód na to, że po 20 kolejkach mam ponad 50 bramek strzelonych, ale co z tego, jak prawie tyle samo straconych? Marnowanie stuprocentowych sytuacji akurat w tym FM nawet tak nie razi, ba - ja nawet nie zwróciłem na to uwagi i się tego nie czepiam. Za to gra obronna i te hokejowe wyniki to już parodia. Mam nadzieje, że wcześniej jak przed świętami wyjdzie jakaś łata/fix czy cokolwiek, co by to naprawiło.[/quote]

powiem szczerze zaistniałych sytuacji że obrona robi głupie babole czy to moja czy przeciwnika nie zobaczyłem,oraz dziwnych winników również nie[/quote]

Chcesz to Ci mogę podesłać skrina z wynikami u mnie. Ostatnich pięć MOICH meczów to : 3:3 , 6:4, 4:4, 5:0 i 4:2. Normalne? Nie bardzo. Przez połowę sezonu normalne wyniki osiągane przez moją drużynę mogę policzyć na palcach jednej reki. Ale nie chodzi tylko o moją, co kolejkę drużyny przeciwne łapią własnie wyniki 6:4, 5:4, 4:4, 3:3. Oczywiście trafiają się i 1:1, 2:0 czy 3:1, ale nie przesadziłbym jak trafiają się one z taką częstotliwością co te hokejowe. A na dowód, to okej, rozumiem że ostatnia drużyna w lidze po 20 meczach ma debet bramek ponad 60, ale że najmniejsza liczba bramek stracona przez jakikolwiek team, nawet liderujący, po 20 meczach wynosi 30 pare? Nie ma drużyny która straciłaby mniej. A z tego co widziałem to hokejowe wyniki raczej ma większość, więc chyba nie jestem wyjątkiem.

A gra obrony to na moim przykładzie też Ci mogę podać jeden z najświeższych. Pędzi gość drużyny przeciwnej skrzydłem, zaczyna schodzić z niego do środka w pole karne. Cała moja drużyna, która w polu bramkowym (bo nawet nie na obrzeżach!) liczyła pewnie z 10 zawodników, plus formacja ofensywna przeciwnika, których zawodników może było 5, więc sobie możesz wyobrazić jak nakotłowane mogło być w samym polu bramkowym gdzie jest piętnastu ludzi plus mój bramkarz. Zawodnik przy piłce będący na obrzeżach pola karnego wciąż ma piłkę, nie jest przez nikogo atakowany, a żaden z moich dziesięciu ludzi nawet nie kwapi się aby do niego podejść. Więc tak wszyscy szukają sobie miejsca na tych pięciu metrach i co widzę? Gość nie oddaje strzału, tylko podaje piłkę w największy kocioł zebranych tam zawodników. Przewaga liczebna na tak małej przestrzeni wynosi 2-1 na moją korzyść (10moich zawodników, 5 przeciwnika). Powiem Ci że aż się nie zdziwiłem po tylu rozegranych meczach, że piłka dochodzi do przeciwnika, ten sobie zdążył nawet piłkę przyjąć, bierność moich obrońców jaka była tak została, wciąż zawodnik nie został zaatakowany, po przyjęciu zdążył się rozejrzeć i wpakować bramkę obok mojego zawodnika. To że strzelił bramkę z takiej odległości to pal licho. Dziwi mnie czemu gość asystujący w polu karnym nie został przez nikogo zaatakowany mimo tylu ludzi i tak bliskiej odległości, oraz to, że podając w taki kocioł zawodników nikt jej nie wybił :)
Glory, Glory MAN UNITED !!

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 22:10    #12
Hokejowe wyniki i ch*jowa gra obrony to są fakty. Nie musisz aż tak się rozpisywać:P Nie chce wierzyć, jego sprawa:D

Programiści dostali olśnienia i również zaakceptowali ten fakt. Ponoć już wyeliminowali ten pierwszy błąd...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.11.2013 22:54    #13
O dziwo, to w sumie szybko chcą to wyeliminować. Jestem w pozytywnym szoku. Jakby nie patrzeć, jak znikną te hokejowe wyniki + poprawią silnik meczowy to gra już naprawdę w moim odczuciu może być grywalna na wysokim poziomie :)
Glory, Glory MAN UNITED !!

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 14:13    #14
To kiedy mniej-więcej spodziewać się tej łatki?
Jest szansa, że będę mógł juz spokojnie rozpocząć karierę w piątek?

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 14:13    #15
To kiedy mniej-więcej spodziewać się tej łatki?
Jest szansa, że będę mógł juz spokojnie rozpocząć karierę w piątek?

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 16:43    #16
[quote="Nascimento1998"]To kiedy mniej-więcej spodziewać się tej łatki?
Jest szansa, że będę mógł juz spokojnie rozpocząć karierę w piątek?[/quote]

Do końca tygodnia ma być.

 swider-oks Partyzant

Postów: 178
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 19:15    #17
powiedzcie mi czy mozna dane edytora przeniesc z 2013 do 2014???? czy jest jakis sposob na to

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 19:22    #18
Ok, do końca tygodnia, ale jak rozpocznę karierę w piątek, rozegram kilka meczów a latka wyjdzie np. w sobotę to będę musiał rozpoczynać karierę od początku czy nie?

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 19:22    #19
Ok, do końca tygodnia, ale jak rozpocznę karierę w piątek, rozegram kilka meczów a latka wyjdzie np. w sobotę to będę musiał rozpoczynać karierę od początku czy nie?

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2013 19:28    #20
Nie, bo wszystkie zmiany poza zmianami w bazie danych będą normalnie działały.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.