Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 xkemalx Partyzant

Postów: 155
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.09.2008
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 10:21    #841
Czy wam też się wydaje że w tej odsłonie ceny transferowe są dość zaniżone. Nie wiem czy to zależy od klubu ale grając Wigan za stosunkowo dobre pieniądze mogłem kupić nie jednego perspektywicznego zawodnika a szczytem cenowym jest Fabregas którego mógłbym mieć za 6 milionów Euro (wystawiony na listę). To powoduje że przy dobrych negocjacjach można w miarę tanio zrobić pakę :)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 11:25    #842
Zgadza się, za tanio można kupować gwiazdy. To jest kolejny zjebany element w tej grze.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 janas123 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 11:26    #843
No to i ja napisze cos od siebie. U mnie jakos sa normalne wyniki, ale czasami absurdalne co zaraz pokaze...Real potrafi wygrac 4-0 ze slabiakami, a kolejke pozniej dostac z Osasuna i Granada co mnie cieszy :). Niewazne :).
https://imagi(...)7eai.jpg Daje screen. Nie ma nic w nim na pierwszy rzut oka nic złego, ale...przegrywajac DP z Realem 0-3 to ten wynik powinni spokojnie utrzymac. Messi strzela na 1-3 i potem....wlasnie!. Dalem ustawienie "szarża" czyli wszyscy do przodu, co w FM 2013 konczylo to sie kontra gosci i od razu gol. A tu !? Sam niewierze. 3 gole zdobywam z palcem w dupie i wygrywam 4-3. Dla mnie absurd ale coz :). I jeszcze jedno. W poprzednich FM'ach co mecz mialem w meczu czerwona kartke. A tu wyobrazcie sobie ze na 38 kolejek mialem z rywalami zaledwie...3! słownie "trzy"! WTF!?

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 11:42    #844
[quote="robal15"]Zgadza się, za tanio można kupować gwiazdy. To jest kolejny zjebany element w tej grze.[/quote]

Skoro tyle elementów w tej grze Twoim zdaniem jest zjebanych to zostaw ją w spokoju. Odstaw na półkę, usiądź wygodnie w fotelu i odpoczywaj.. Nie powiem

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 11:46    #845
eee no chyba skoro dales szarze to osiagnales efekt jakiego pozadales, nie wiem co w tym dziwnego. a z tymi kartkami to co w tym dziwnego, ze dostales 3 czerwienie na 38 meczow? chyba dziwnym jest raczej to, ze dostawales co mecz, nie uwazasz?

 Kaczy1982 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 11:59    #846
Witam wszystkich.

Gram w naszą ukochaną grę od ponad 15 lat.Jeśli chodzi o aktualną wersję to powiem że dawno nie byłem tak pozytywnie zaskoczony.Zazwyczaj czekałem 2-3 miesiące zanim wiele rzeczy zostało poprawione i dopiero po tym zaczynałem rozgrywkę.Jak dla mnie to wygląda to tak :

Na plus :

+bardzo ale to bardzo widoczne przyspieszenie działania naszej gry
+o wiele bardziej przejrzysta
+pokazywanie po strzelonej bramce profilu zawodnika z info ile już strzelił goli (choć to czasami się buguje i nie jest ta informacja wyświetlana)
+po zmianie zawodnika nie trzeba szukać go nisko w zmianach tylko wskakuje od ręki w miejsce zmienionego (jeśli każdy rozumie o co mi chodzi :D )
+negocjacje z zawodnikami i klubami - została dodana opcja że jest możliwość negocjacji live
+podsumowywanie rozgrywek - kto zaliczył największą wtopę , kto spisał się w nich dobrze (bardzo mnie to ucieszyło bo Legią w pierwszym sezonie doszedłem do półfinału LM i zostałem tam umieszczony jako zrobienie największej niespodzianki)
+ustalanie stylu gry zespołu podczas podpisywania kontraktu - super sprawa
+transfery - kluby nie wycofują się już po odrzuceniu pierwszej oferty za naszego zawodnika tylko podbijają do niebotycznych kwot (pewnie tak samo jak my jak chcemy kogoś pozyskać) i tak np udało mi się za Furmana wziąć 8 mln Euro :D
+dobrze zrobiony terminarz , nie ma takich problemów jak w 2013 że grało się 4 mecze w tygodniu

Na minus :

-do poprawiania sporo w silniku meczowym ale to jest standard :D

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z aktualnej wersji - jak dla mnie 9,5/10

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 12:04    #847
[quote="sCan"][quote="robal15"]Zgadza się, za tanio można kupować gwiazdy. To jest kolejny zjebany element w tej grze.[/quote]

Skoro tyle elementów w tej grze Twoim zdaniem jest zjebanych to zostaw ją w spokoju. Odstaw na półkę, usiądź wygodnie w fotelu i odpoczywaj.. Nie powiem[/quote]

To zaproponuj mi lepszego symulatora niż FM. A widzisz, nie ma, więc muszę się męczyć z tym gównem...peace.

Na początku swojej kariery chłopcy się starali, bo mieli konkurenta, a teraz niestety osiadli na laurach.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 12:53    #848
[quote="robal15"][quote="sCan"][quote="robal15"]Zgadza się, za tanio można kupować gwiazdy. To jest kolejny zjebany element w tej grze.[/quote]

Skoro tyle elementów w tej grze Twoim zdaniem jest zjebanych to zostaw ją w spokoju. Odstaw na półkę, usiądź wygodnie w fotelu i odpoczywaj.. Nie powiem[/quote]

To zaproponuj mi lepszego symulatora niż FM. A widzisz, nie ma, więc muszę się męczyć z tym gównem...peace.

Na początku swojej kariery chłopcy się starali, bo mieli konkurenta, a teraz niestety osiadli na laurach.[/quote]

Taka niestety prawda, dopóki ktoś nie zrobi dobrej konkurencji, będziemy musieli pozostać przy FM-ie, który coraz to bardziej się pogarsza (chociaż według mnie FM14 jest lepszy od FM13 który był tragedią).

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.11.2013 13:29    #849
[quote="Emeryt"][quote="robal15"][quote="sCan"][quote="robal15"]Zgadza się, za tanio można kupować gwiazdy. To jest kolejny zjebany element w tej grze.[/quote]

Skoro tyle elementów w tej grze Twoim zdaniem jest zjebanych to zostaw ją w spokoju. Odstaw na półkę, usiądź wygodnie w fotelu i odpoczywaj.. Nie powiem[/quote]

To zaproponuj mi lepszego symulatora niż FM. A widzisz, nie ma, więc muszę się męczyć z tym gównem...peace.

Na początku swojej kariery chłopcy się starali, bo mieli konkurenta, a teraz niestety osiadli na laurach.[/quote]

Taka niestety prawda, dopóki ktoś nie zrobi dobrej konkurencji, będziemy musieli pozostać przy FM-ie, który coraz to bardziej się pogarsza (chociaż według mnie FM14 jest lepszy od FM13 który był tragedią).[/quote]

No i właśnie takiego podejścia moja skromna osoba nie jest w stanie ogarnąć.. Nic nie musicie, nikt Was nie zmusza do grania w Football Managera. Skoro cierpieniem jest dla Was granie w coraz gorsze wersje, to może warto odpuścić i przestać grać?!

 Szarlatan Wróg ludu

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 3
0
15.11.2013 13:32    #850
[quote="sCan"][quote="robal15"]Zgadza się, za tanio można kupować gwiazdy. To jest kolejny zjebany element w tej grze.[/quote]

Skoro tyle elementów w tej grze Twoim zdaniem jest zjebanych to zostaw ją w spokoju. Odstaw na półkę, usiądź wygodnie w fotelu i odpoczywaj.. Nie powiem[/quote]

każdy tutaj rozegrał setki godzin w fm'ie, ba, lata. rozwijamy się człowieku, co naturalne. na regresję pozwolę sobie może po sześćdziesiątce. więc zrozumiałe, że nikt tu nie będzie przymykać oka na popieprzone babole. jeżeli SI nie może od kilku lat ogarnąć silnika meczowego, to chociaż trzymaliby się rzeczywistych statystyk meczowych i realizmu transferowego.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.