Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 z_fartem Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 12:57    #2
A ja zapytam wprost. Czy warto kupic nowego fma czy nie?

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 13:56    #3
[quote="z_fartem"]A ja zapytam wprost. Czy warto kupic nowego fma czy nie?[/quote]

Zdecydowanie warto!

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 16:10    #4
[quote="z_fartem"]A ja zapytam wprost. Czy warto kupic nowego fma czy nie?[/quote]
Ja napiszę, że zdecydowanie nie warto. Silnik jest tragiczny, dzieją się takie cuda, że aż głowa mała. Ja bym na twoim miejscu w ogóle nie kupował, szkoda nabijać portfele ludziom, którzy dają jako wersję finalną coś będącego na poziomie wersji wczesnej bety, albo alfy. Ewentualnie wstrzymałbym się do wydania jakiś patchów, jeśli koniecznie musisz mieć tę grę. Bo w tej chwili wydaje się marnowaniem czasu. Jak poprawią silnik, to reszta wydaje się w porządku. Szkoda, że najważniejsze zawiodło...

 tsh Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.05.2011
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 16:44    #5
Pograłem chwilę w nowe dzieło od Sports Interactive i gra doprowadza mnie nieraz do szewskiej pasji. Nie wiem czy można nazywać to pechem, czy po prostu nie ogarniam tej gry w przeciwieństwie do poprzedniczek. Nie raz jest tak że prowadzę grę jest wszystko sytuacje, strzały, fenomenalne parady bramkarza przeciwnika i nagle jeden strzał z ich strony i bramka. Nie gram jakimiś tuzami, zacząłem sezon polskiej ekstraklasy Cracovią skazywaną przed sezonem na pożarcie. Przeglądając kadrę znalazło się tam kilku perspektywicznych zawodników, posprzedawałem cały "zbedny szrot" i gwiazdki zarabiające zdecydowanie za dużo jak na finansowe realia mojej drużyny, i w pierwszym sezonie byłem przez chwilę nawet w ścisłej trójce by na koniec wylądować na 6 miejscu. No ale to temat na osobą rozmowę. Chciałem załączyć obrazek który charakteryzuje wiele moich meczów w sezonie nr 2 i 3. Wspomnę jeszcze tylko o tym że dziwie się ze moja druzyna moze jechac do liderującego Lecha czy Legii i zrobic tam wynik 3:6 a u siebie dostać z ogórkami 0:3, troche to zraża do gry i po kilku takich spotkaniach musze odreagować fajką/filmem :P
A tu screen prezentujący obraz gry w co drugim meczu mojej druzyny:
http://scr.hu/79p/myrnu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.11.2013 o godz. 16:45

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 16:48    #6
[quote="tsh"]Pograłem chwilę w nowe dzieło od Sports Interactive i gra doprowadza mnie nieraz do szewskiej pasji. Nie wiem czy można nazywać to pechem, czy po prostu nie ogarniam tej gry w przeciwieństwie do poprzedniczek. Nie raz jest tak że prowadzę grę jest wszystko sytuacje, strzały, fenomenalne parady bramkarza przeciwnika i nagle jeden strzał z ich strony i bramka. Nie gram jakimiś tuzami, zacząłem sezon polskiej ekstraklasy Cracovią skazywaną przed sezonem na pożarcie. Przeglądając kadrę znalazło się tam kilku perspektywicznych zawodników, posprzedawałem cały "zbedny szrot" i gwiazdki zarabiające zdecydowanie za dużo jak na finansowe realia mojej drużyny, i w pierwszym sezonie byłem przez chwilę nawet w ścisłej trójce by na koniec wylądować na 6 miejscu. No ale to temat na osobą rozmowę. Chciałem załączyć obrazek który charakteryzuje wiele moich meczów w sezonie nr 2 i 3. Wspomnę jeszcze tylko o tym że dziwie się ze moja druzyna moze jechac do liderującego Lecha czy Legii i zrobic tam wynik 3:6 a u siebie dostać z ogórkami 0:3, troche to zraża do gry i po kilku takich spotkaniach musze odreagować fajką/filmem :P
A tu screen prezentujący obraz gry w co drugim meczu mojej druzyny:
http://scr.hu/79p/myrnu[/quote]

No te ilość strzałow to jest bug i dużo ludzi na to narzeka bo oddawali po 20-30 strzałow a przeciwnik 1 i remisowali 1-1,ale patch ma wyjsc w tym tygodniu i to miedzy innymi poprawic.

 voodoo79 Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2008
Skąd: Stargard Szczeciński
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 18:16    #7
[quote="tsh"]Pograłem chwilę w nowe dzieło od Sports Interactive i gra doprowadza mnie nieraz do szewskiej pasji. Nie wiem czy można nazywać to pechem, czy po prostu nie ogarniam tej gry w przeciwieństwie do poprzedniczek. Nie raz jest tak że prowadzę grę jest wszystko sytuacje, strzały, fenomenalne parady bramkarza przeciwnika i nagle jeden strzał z ich strony i bramka. Nie gram jakimiś tuzami, zacząłem sezon polskiej ekstraklasy Cracovią skazywaną przed sezonem na pożarcie. Przeglądając kadrę znalazło się tam kilku perspektywicznych zawodników, posprzedawałem cały "zbedny szrot" i gwiazdki zarabiające zdecydowanie za dużo jak na finansowe realia mojej drużyny, i w pierwszym sezonie byłem przez chwilę nawet w ścisłej trójce by na koniec wylądować na 6 miejscu. No ale to temat na osobą rozmowę. Chciałem załączyć obrazek który charakteryzuje wiele moich meczów w sezonie nr 2 i 3. Wspomnę jeszcze tylko o tym że dziwie się ze moja druzyna moze jechac do liderującego Lecha czy Legii i zrobic tam wynik 3:6 a u siebie dostać z ogórkami 0:3, troche to zraża do gry i po kilku takich spotkaniach musze odreagować fajką/filmem :P
A tu screen prezentujący obraz gry w co drugim meczu mojej druzyny:
http://scr.hu/79p/myrnu[/quote]
42 strzały tylko 10 celnych czyli pewnie walą z dystansu, trzeba właączyć w poleceniach drużyny podania w pole karne żeby je zminimalizować ale i tak czasem z dystansu walną ;) ja Barceloną w kilku meczach miałem ponad 40 strzałów ponad 20 celnych i ile bramek udało mi sie strzelić w takich meczach? jedną !!! hahaha Barceloną no rozumiem w jednym dwóch meczach to sie może zdarzyć ale ja przez cały sezon na ok 60 różnych rozegranych meczach w 17 stzreliłem tylko jedną bramkę przy miażdzącej czasmi przewadze i statystykach strzałów hahaha a Messi to tragedia grając na szpicy czasami potrafił oddać tylko 1 strzał oczywiście niecelny, albo 6 i jeden celny masakra normalnie

 z_fartem Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2013 19:48    #8
[quote="wujeks"][quote="z_fartem"]A ja zapytam wprost. Czy warto kupic nowego fma czy nie?[/quote]
Ja napiszę, że zdecydowanie nie warto. Silnik jest tragiczny, dzieją się takie cuda, że aż głowa mała. Ja bym na twoim miejscu w ogóle nie kupował, szkoda nabijać portfele ludziom, którzy dają jako wersję finalną coś będącego na poziomie wersji wczesnej bety, albo alfy. Ewentualnie wstrzymałbym się do wydania jakiś patchów, jeśli koniecznie musisz mieć tę grę. Bo w tej chwili wydaje się marnowaniem czasu. Jak poprawią silnik, to reszta wydaje się w porządku. Szkoda, że najważniejsze zawiodło...[/quote]

Koniecznie mieć nie muszę :-), po prostu jestem ciekawy czy warto, bo to że bez łatki są błędy to jestem świadomy, bo od kilku lat gra bez minimum 1 łatki jest strasznie niegrywalna. Nic, wrócę do tego pytania jak wyjdzie 2 update.

 mr_archie Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.06.2006
Skąd: Ustka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2013 12:19    #9
U was też co trzeci piłkarz ma atrybuty rzuty wolne, rzuty rożne, rzuty karne na poziomie 18-20? Chyba właśnie dlatego u mnie co druga bramka w meczu (zarówna dla mnie jak i dla przeciwnika) zdobywana jest po stałym fragmencie. Przykładowo Mierzejewski ma u mnie rzuty wolne - 20, Rafał Wolski rzuty wolne 18. Haha dobre... Jak w poprzednich edycjach było dosłownie kilku, kilkunastu graczy z takimi wysokimi atrybutami, to teraz ma je chyba z kilkuset. Przesadzili twórcy w tym względzie, zaraz ściągam jakieś uaktualnienie, mam nadzieję, że to uwzględniono. :)

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2013 12:48    #10
siemano. jak bardzo dobry jest nowy efemek?

 DipSet Partyzant

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2010
Skąd: WWA
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2013 12:55    #11
Seju, 47 stron do przeczytania przed Tobą ;)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.