Strona

Łatka do FM 2014

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 10:14    #121
Ogólnie, że jest trudniej, to jak dla mnie duży plus. Co zaobserwowałem, to duża ilość w dwóch poprzednich meczach rzutów karnych podyktowanych na moja niekorzyść.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 10:15    #122
Chyba będziemy musieli poczekać na grywalną wersje do lutego. Silnik jest tak skopany, że naprawiając jedną rzecz psują inną. Kontry są zabójcze, można oddać 30 strzałów przy 1 przeciwników i zremisować 1-1. Jeżeli trafiłoby się to raz czy dwa to bym nie narzekał, takie mecze się zdarzają, ale podobny schemat występuje w co drugim spotkaniu. Obrońcy dalej są mijani jak tyczki, co prawda częściej decydują się na wślizg, ale dalej nie przynosi to większych rezultatów.

To chyba najgorsza wersja tej gry jaka wyszła. Tak swoją drogą, ja bym się wpełni zadowolił 12 z bazą danych z 14, szkoda, że nikt nie wpadł na taki pomysl.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.11.2013 o godz. 10:17

 kamil_radek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.02.2010
Skąd: Siemiatycze
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 11:18    #123
Głupoty piszesz już na poprzedniej wersji dobrze mi się grało a teraz już jest elegancko. Gra jest grywalna na bank błędy są ale jest dobrze.

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 11:21    #124
[quote="kamil_radek"]Głupoty piszesz już na poprzedniej wersji dobrze mi się grało a teraz już jest elegancko. Gra jest grywalna na bank błędy są ale jest dobrze.[/quote]


Dokładnie tak!

 Kordak Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.01.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 11:36    #125
A jak jest u Was z żądaniami zawodników przy przedłużaniu kontraktu?? U mnie zawodnik który zarabia 11tys chce teraz 44! Na co nie mogę sobie pozwolić. Gram na starym save, czy to może mieć znaczenie i nie wszystkie zmiany z nowego patcha działają??

 amadeo Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.04.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 11:36    #126
@PavS: ja miałem taką serię karnych, ale... na moją korzyść :) 4 "11" w meczu :) Ale gra jest faktycznie trudniejsza, ale to chyba plus ;) Szkoda tylko, że gra się zaczęła "wieszać".

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 11:39    #127
[quote="PavS"]Chyba będziemy musieli poczekać na grywalną wersje do lutego. Silnik jest tak skopany, że naprawiając jedną rzecz psują inną. Kontry są zabójcze, można oddać 30 strzałów przy 1 przeciwników i zremisować 1-1. Jeżeli trafiłoby się to raz czy dwa to bym nie narzekał, takie mecze się zdarzają, ale podobny schemat występuje w co drugim spotkaniu. Obrońcy dalej są mijani jak tyczki, co prawda częściej decydują się na wślizg, ale dalej nie przynosi to większych rezultatów.

To chyba najgorsza wersja tej gry jaka wyszła. Tak swoją drogą, ja bym się wpełni zadowolił 12 z bazą danych z 14, szkoda, że nikt nie wpadł na taki pomysl.[/quote]

Radzę wziąć się za analizę taktyki, a nie błędów gry.

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 11:55    #128
[quote="sCan"][quote="PavS"]Chyba będziemy musieli poczekać na grywalną wersje do lutego. Silnik jest tak skopany, że naprawiając jedną rzecz psują inną. Kontry są zabójcze, można oddać 30 strzałów przy 1 przeciwników i zremisować 1-1. Jeżeli trafiłoby się to raz czy dwa to bym nie narzekał, takie mecze się zdarzają, ale podobny schemat występuje w co drugim spotkaniu. Obrońcy dalej są mijani jak tyczki, co prawda częściej decydują się na wślizg, ale dalej nie przynosi to większych rezultatów.

To chyba najgorsza wersja tej gry jaka wyszła. Tak swoją drogą, ja bym się wpełni zadowolił 12 z bazą danych z 14, szkoda, że nikt nie wpadł na taki pomysl.[/quote]

Radzę wziąć się za analizę taktyki, a nie błędów gry.[/quote]


Dokładnie, u mnie zdarzały sie mecze ze mialem 60% posiadania pilki a i tak przegrywałem,przeciwnik dobrze wykonywał stałe fragmenty gry,jeszcze jak ktos napisze ze takie mecze sie nie zdarzaja to go wysmieje. Sam tworze dopiero taktyke ,testuje itp itd,wkoncu chyba mi sie udało na 6 meczy 4 wygrane,1 remis i 1 przegrana. Jak dla mnie wiekszosc tutaj to dzieci ktorzy mysla ze jak sciagną taktyke z zagranicznego forum beda wszystko wygrywać,w fm jest duzo szczegółów ktore wplywaja na gre naszych zawodnikow.

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 11:55    #129
Nie ma potrzeby analizować taktyki skoro prowadzę w tabeli, wygrywanie nie jest tu żadnym problemem. Problem stanowi przeniesienie taktyki na boisko, które póki co w 14 kuleje. Bez trudu da się zrobić taktykę, która pozwoli wygrać 90% spotkań w sezonie, ale chyba nie o to chodzi.

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.11.2013 11:58    #130
[quote="ladygaga"][quote="sCan"][quote="PavS"]Chyba będziemy musieli poczekać na grywalną wersje do lutego. Silnik jest tak skopany, że naprawiając jedną rzecz psują inną. Kontry są zabójcze, można oddać 30 strzałów przy 1 przeciwników i zremisować 1-1. Jeżeli trafiłoby się to raz czy dwa to bym nie narzekał, takie mecze się zdarzają, ale podobny schemat występuje w co drugim spotkaniu. Obrońcy dalej są mijani jak tyczki, co prawda częściej decydują się na wślizg, ale dalej nie przynosi to większych rezultatów.

To chyba najgorsza wersja tej gry jaka wyszła. Tak swoją drogą, ja bym się wpełni zadowolił 12 z bazą danych z 14, szkoda, że nikt nie wpadł na taki pomysl.[/quote]

Radzę wziąć się za analizę taktyki, a nie błędów gry.[/quote]


Dokładnie, u mnie zdarzały sie mecze ze mialem 60% posiadania pilki a i tak przegrywałem,przeciwnik dobrze wykonywał stałe fragmenty gry,jeszcze jak ktos napisze ze takie mecze sie nie zdarzaja to go wysmieje. Sam tworze dopiero taktyke ,testuje itp itd,wkoncu chyba mi sie udało na 6 meczy 4 wygrane,1 remis i 1 przegrana. Jak dla mnie wiekszosc tutaj to dzieci ktorzy mysla ze jak sciagną taktyke z zagranicznego forum beda wszystko wygrywać,w fm jest duzo szczegółów ktore wplywaja na gre naszych zawodnikow.[/quote]


Dokładnie. Ja grając w CM, a teraz FM oczekuję od gry tego, że będzie ciężko. Jak przegram 7 meczów i ósmy w końcu wygram, to będę miał satysfakcję z udanego doboru taktyki i graczy. Tak było w CM 3 i jest w chwili obecnej.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.