Strona

Łatka do FM 2014

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2013 23:50    #171
[quote="karma85"]Czy zauważył ktoś coś dziwnego z sędziami po tej aktualizacji?? rozegrałem parę meczów i w każdym sędzia popełniał kuriozalne błędy i mają oceny w przedziale 2-5 i sprawdziłem i prawie wszyscy sędziowie w rozgrywkach tak mają. Jak mieli oceny normalne 7,8,9 tak teraz wszyscy mają takie niskie. I na przykład karne podyktowane, których nie powinno być, albo czerwone kartki jak nie było faulu :/ i uznawanie bramek jak był spalony, albo nieuznawanie jak go nie było. Przy tym kuriozalne samobóje albo wślizgi, po których piłka ląduje w bramce... i gram tymi skrzydłami i jak wtedy funkcjonowało to dobrze, tak teraz jak naprawili ten środek pola tak skrzydła momentalnie zrobiły się beznadziejne... nie wiem, ale jak tak ma być to co to za przyjemność grania jak się niesprawiedliwie przegrywa mecze. I nie piszcie tu o taktyce bo ciemny nie jestem i się znam na tym ;) taktyka tu nie ma nic do błędów gry. Jestem rozczarowany, mogłem nie ściągać tej aktualizacji, bo po niej jest jeszcze gorzej niż było. Jeszcze przy moim składzie, żeby tacy dobrzy zawodnicy nie mogli trafić do pustej bramki z bliska to kpina. A obrońcy którzy obiegają piłkę dookoła, którą mogli by spokojnie przejąć. To obiegną i poczekają aż przeciwnik ją sobie łaskawie zabierze. I teraz legendarni gracze fm'a hejtujcie, że nie umiem grać i zrzucam to na błędy. A oni jeżeli wypuszczają już jakąś łatkę to powinni ją najpierw sprawdzić a nie wypuszczać coś co jeszcze bardziej psuje grę, a później będą to naprawiać pół roku.[/quote]
1) Skoro masz oryginalnego Fm'a to nie miałeś chyba wyboru by ściągnąć patcha czy nie ( automatycznie steem pobiera)
2) Ja mogę otwarcie powiedzieć że co do błędów to zmyślasz, bo nawet przed aktualizacją nie widziałem czegoś takiego co Tu piszesz, po patchu gra jest jak NAJBARDZIEJ GRYWALNA , przed zresztą też. Nigdy mi sie nie zdarzyło żeby obrońca obiegał piłkę, nie mówie tu tylko o 14 ale w 13,12,11,10,09,08,07,06,05 nie zdarzało mi się żeby moi obrońcy tak sie zachowywali. Co do pustych bramek i nie strzelonych goli, owszem raz nawet Totti nie walną mi do pustaka

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2013 15:29    #172
Może grać w trybie offline, a wtedy nic mu sie nie pobierze.

 karma85 Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2013 16:00    #173
[quote="DanielloIII"][quote="karma85"]Czy zauważył ktoś coś dziwnego z sędziami po tej aktualizacji?? rozegrałem parę meczów i w każdym sędzia popełniał kuriozalne błędy i mają oceny w przedziale 2-5 i sprawdziłem i prawie wszyscy sędziowie w rozgrywkach tak mają. Jak mieli oceny normalne 7,8,9 tak teraz wszyscy mają takie niskie. I na przykład karne podyktowane, których nie powinno być, albo czerwone kartki jak nie było faulu :/ i uznawanie bramek jak był spalony, albo nieuznawanie jak go nie było. Przy tym kuriozalne samobóje albo wślizgi, po których piłka ląduje w bramce... i gram tymi skrzydłami i jak wtedy funkcjonowało to dobrze, tak teraz jak naprawili ten środek pola tak skrzydła momentalnie zrobiły się beznadziejne... nie wiem, ale jak tak ma być to co to za przyjemność grania jak się niesprawiedliwie przegrywa mecze. I nie piszcie tu o taktyce bo ciemny nie jestem i się znam na tym ;) taktyka tu nie ma nic do błędów gry. Jestem rozczarowany, mogłem nie ściągać tej aktualizacji, bo po niej jest jeszcze gorzej niż było. Jeszcze przy moim składzie, żeby tacy dobrzy zawodnicy nie mogli trafić do pustej bramki z bliska to kpina. A obrońcy którzy obiegają piłkę dookoła, którą mogli by spokojnie przejąć. To obiegną i poczekają aż przeciwnik ją sobie łaskawie zabierze. I teraz legendarni gracze fm'a hejtujcie, że nie umiem grać i zrzucam to na błędy. A oni jeżeli wypuszczają już jakąś łatkę to powinni ją najpierw sprawdzić a nie wypuszczać coś co jeszcze bardziej psuje grę, a później będą to naprawiać pół roku.[/quote]
1) Skoro masz oryginalnego Fm'a to nie miałeś chyba wyboru by ściągnąć patcha czy nie ( automatycznie steem pobiera)
2) Ja mogę otwarcie powiedzieć że co do błędów to zmyślasz, bo nawet przed aktualizacją nie widziałem czegoś takiego co Tu piszesz, po patchu gra jest jak NAJBARDZIEJ GRYWALNA , przed zresztą też. Nigdy mi sie nie zdarzyło żeby obrońca obiegał piłkę, nie mówie tu tylko o 14 ale w 13,12,11,10,09,08,07,06,05 nie zdarzało mi się żeby moi obrońcy tak sie zachowywali. Co do pustych bramek i nie strzelonych goli, owszem raz nawet Totti nie walną mi do pustaka[/quote]
okej, super. napisałem już, że wyskoczył mi crush dump i się naprawiło :) już jest wszystko okej.

 Gozdziach Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 19:40    #174
Skad mozna pobrac najnowszy patch 14.1.4 do fm 2014 ????

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.12.2013 o godz. 19:53

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 20:03    #175
[quote="Gozdziach"]Skad mozna pobrac najnowszy patch 14.1.4 do fm 2014 ????[/quote]
Steam Ci automatyczne pobierze. To takie zabezpieczeni przed piratami

 PavS Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 20:21    #176
No to raczej marne, bo już piraci sobie w 1.4 grają :D

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 20:59    #177
[quote="PavS"]No to raczej marne, bo już piraci sobie w 1.4 grają :D[/quote]

Co zrobić :-) Mi tam osobiście nie szkoda wydać 100 zł na ulubioną grę:-)

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2013 21:15    #178
[quote="Gozdziach"]Skad mozna pobrac najnowszy patch 14.1.4 do fm 2014 ????[/quote]


Oczekujesz, że ktoś Ci poda torenta z którego można zassać z nowym crackiem?

 batistuta86 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2013 01:12    #179
[quote="DanielloIII"][quote="McMoney"][quote="DanielloIII"][quote="Nascimento1998"]Kiedy można się spodziewać( i czy wogóle) nowej łatki do FM 2014, która poprawi katastrofalną grę defensywy i oceny pomeczowe?

Pytam, ponieważ nie wiem czy ryzykować i zaczynać karierę.[/quote]

Kolego a czy są jakieś problemy gry obronnej ? Prędzej są problemów ofensywie i masę nie wykorzystanych sytuacji ale obrona mi sie spisuje najlepiej od lat. Pozdrawiam.[/quote]

Masę niewykorzystanych okazji? Okej, w moim przypadku pudłuje czasem w dziwnych sytuacjach, ale nie jest ich zbyt wiele. Dowód na to, że po 20 kolejkach mam ponad 50 bramek strzelonych, ale co z tego, jak prawie tyle samo straconych? Marnowanie stuprocentowych sytuacji akurat w tym FM nawet tak nie razi, ba - ja nawet nie zwróciłem na to uwagi i się tego nie czepiam. Za to gra obronna i te hokejowe wyniki to już parodia. Mam nadzieje, że wcześniej jak przed świętami wyjdzie jakaś łata/fix czy cokolwiek, co by to naprawiło.[/quote]

powiem szczerze zaistniałych sytuacji że obrona robi głupie babole czy to moja czy przeciwnika nie zobaczyłem,oraz dziwnych winników również nie[/quote]

Chyba żartujesz. U mnie często zdarzają się wyniki: 5-2, 6-3, 6-4 a ostatnio grając Lechem w 1/4 LM przegrałem uwaga 9-2 z Arsenalem (pierwszy mecz). Jeśli nie są to dziwne wyniki to co?

 Soku Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2013 00:54    #180
Na łatce 14.1.4 gra się zdecydowanie lepiej. Na wersji 14.1.3 pograłem kilka kolejek i sobie odpuściłem. Teraz nic mi nie przeszkadza. To jest dla mnie największym wykładnikiem.

Jeśli ktoś włącza grę, żeby znaleźć jakieś pierdoły na nie, to zawsze je znajdzie.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.