Łatka do FM 2014

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2013 23:55    #211
[quote="zawada8989"]mam zapytanie odnosnie rzeczywistych nazwisk pilkarzy>? czy fm nie ma licencji bo jak zaczynam nowa gre to mam prze dziwne nazwiska zawodnikow...
potrzebuje pomocy ...[/quote]

Jakbyś kupił grę zamiast ściągać z torrentów to byś miał prawdziwe nazwiska..

 wujeks Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2011
Skąd: Ostrzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 01:51    #212
Bardzo mnie to zastanawia czemu niektórzy próbują na siłę wmówić, że silnik meczowy jest dobry i nie ma absurdalnych błędów. Jakaś nowa promocja od SI? 100 pozytywnych komentarzy = 10% zniżki na następne wydanie? ;-) Już prawie się na te sztuczki nabrałem i kupiłem grę. Ale dobrze, że ocalił mnie naukowy sceptycyzm i postanowiłem sam sprawdzić jak wygląda rozgrywka, wykorzystując mojego nieszczęsnego kolegę, który zakupił produkt w dniu premiery. No niestety, kulawo to wygląda. Nie chcę tu poruszać takich kwestii jak satysfakcja z wyników, czy rozgrywki, to jest sprawa indywidualna. Ale sytuacje, które dzieją się w spotkaniach wołają o pomstę do nieba. Nie będę wypisywał wszystkich absurdalnych błędów (chyba, że ktoś będzie się upierał, że jednak wszystko jest w najlepszym wypadku, to mogę udowodnić, że nie ma racji), ale oglądając ostatnio mecz specjalnie przyjrzałem się pod względem porównania do FM-a. No niestety, realia bardzo się różniły...

 ukipuki Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2006
Skąd: ...in het oosten
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 09:30    #213
Dla mnie tryb 3D, to niepotrzebny dodatek, bo esencją FM, to napisy i ja tak mogę grać dlatego też mecz mnie w ogóle nie denerwuje, bo to tylko bonus na który nie zwracam uwagi.

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 16:13    #214
[quote="ukipuki"]Dla mnie tryb 3D, to niepotrzebny dodatek, bo esencją FM, to napisy i ja tak mogę grać dlatego też mecz mnie w ogóle nie denerwuje, bo to tylko bonus na który nie zwracam uwagi.[/quote]

No tak, ale to tylko metoda na zasłonięcie parodii w tej grze i oszukiwanie samego siebie :) To manager piłkarski więc warto by było jednak grać w tą grę najgłębiej jak się da, widzieć wszystko dokładnie i przejrzyście, a Twój sposób to chyba powierzchowny granie :) Ciekawe co będziemy pisać po kolejnej łatce. Jeden z kolegów pisał że FM-a warto kupić dopiero w kwietniu i to chyba najlepsze rozwiązanie- taniej i bez wkur... a :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 16.12.2013 o godz. 16:15

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 16:47    #215
Napisy były esencją "narodzin" FMa czy jeszcze wczesniej stargeo CMa. Teraz powinno sie iśc z duchem czasu, a nie tkiwc w prymitywnym przekazie z meczu. Bo co tak napraw eoddają kulki? Zakłamują! Ni tam wzorstu piłkarza, ni techniki nie uświadczysz, przy kulkach to równie dobrze cały profil z atrybutami piłkarzy mógłby sie zamknąć w kilku parametrach, np. "ślizganie -20", a technika, gra głową, można odpuścić, bo i tak tego nie widzisz. Ja się na tym wychowałem, to miało swój klimat, ale powinno juz iśc do lamusa, a jak ktoś jest sentymentalny to sięga na półkę po FM 2005 i ma "starego dobrego" menago. To jak teraz wygląda mecz 3D w FMie to i tak śmiech na sali przy nowej FIFIE, ale umówmy sie - jakiś tam progres z roku na rok jest. Sama grafika jeszcze ujdzie ale KAMIENIEM MILOWYM w suprawieniu trybu 3D będzie całkowite zniknięcie tego fmowego ślizgania sie piłklarzy po murawie! Z dniem kiedy ujrzę ludzką fizykę ruchu w trybie 3D FMa chyba się najębię i przez miesiąc bede tylko oglądał meczyki FMa...

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 17:51    #216
Tak dokładnie. Również zaczynałem od "paska" i wtedy mi to nie przeszkadzało. W FM jeszcze grafika mi nie przeszkadza, a przejście z paska na 3 D przypadło mi do gustu, urozmaiciło, ubarwiło, ale moim zdaniem sprofesjonalizowało trochę rozgrywkę., gdyż właśnie wtedy widać dokładnie taktykę, technikę itd jak kolega wyżej napisał. gdyby silnik meczowy był spoko, to nie zamykałbyś się tylko w kulkach tylko z przyjemnością patrzył jak na twoje polecenia, reaguj piłkarzyki na murawie, natomiast w tak beznadziejnym na razie silniku - nie chce się na o patrzeć i to jest właśnie problem którym niektórym doskwiera w tym i mnie.

 Sierak Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Skąd: Bielawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 17:51    #217
Ilu z was było beta testerami ?: Jak czytam komenty osób które o grze wiedzą wszystko to dziw mnie bierze, że nie ogrywali ją przed premierą i nie próbowali pomóc twórcą. Myślę jednak, że chociaż teraz wasze błędy i spostrzeżenia trafiają na forum SI ;)

 diabelek26 Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 17:56    #218
[quote="Sierak"]Ilu z was było beta testerami ?: Jak czytam komenty osób które o grze wiedzą wszystko to dziw mnie bierze, że nie ogrywali ją przed premierą i nie próbowali pomóc twórcą. Myślę jednak, że chociaż teraz wasze błędy i spostrzeżenia trafiają na forum SI ;)[/quote]


Nie byłem :) jestem tylko jednym z użytkowników FM-a raczej jednym ze starszych, bo mam 31 lat i że gram jeszcze w FM- nie wstydzę się:) Kupuje- Wymagam, Wydałem pieniądze- ale to jeszcze przejdzie, natomiast, że czekałem i się rozczarowałem- to już trudniej załagodzić :) Myślę że na tyle lat doświadczenia SI, to trochę wstyd że finalną wersję wydają w tak niedopracowany sposób, bo to wygląda jakby Ci ludzie nie zagrali ani jednego sezonu we własną grę, bo chyba nie powiesz nam, że FM 2014 bez żadnej łatki to dobra gra? :D

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 18:24    #219
[quote="diabelek26"][quote="Sierak"]Ilu z was było beta testerami ?: Jak czytam komenty osób które o grze wiedzą wszystko to dziw mnie bierze, że nie ogrywali ją przed premierą i nie próbowali pomóc twórcą. Myślę jednak, że chociaż teraz wasze błędy i spostrzeżenia trafiają na forum SI ;)[/quote]


Nie byłem :) jestem tylko jednym z użytkowników FM-a raczej jednym ze starszych, bo mam 31 lat i że gram jeszcze w FM- nie wstydzę się:) Kupuje- Wymagam, Wydałem pieniądze- ale to jeszcze przejdzie, natomiast, że czekałem i się rozczarowałem- to już trudniej załagodzić :) Myślę że na tyle lat doświadczenia SI, to trochę wstyd że finalną wersję wydają w tak niedopracowany sposób, bo to wygląda jakby Ci ludzie nie zagrali ani jednego sezonu we własną grę, bo chyba nie powiesz nam, że FM 2014 bez żadnej łatki to dobra gra? :D[/quote]

Mam takie samo zdanie, co Ty. Wielokrotnie o tym pisałem, że ten silnik nadaję się tylko do wyrzucenia. No bo jak można wytłumaczyć to, że na tym silniku komputer gra tylko 2 taktykami. Gdzie jest reszta? Gdzie są betatesterzy?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 armbi Partyzant

Postów: 212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2008
Skąd: armbi
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.12.2013 21:24    #220
[quote="diabelek26"][quote="Sierak"]Ilu z was było beta testerami ?: Jak czytam komenty osób które o grze wiedzą wszystko to dziw mnie bierze, że nie ogrywali ją przed premierą i nie próbowali pomóc twórcą. Myślę jednak, że chociaż teraz wasze błędy i spostrzeżenia trafiają na forum SI ;)[/quote]


Nie byłem :) jestem tylko jednym z użytkowników FM-a raczej jednym ze starszych, bo mam 31 lat i że gram jeszcze w FM- nie wstydzę się:) Kupuje- Wymagam, Wydałem pieniądze- ale to jeszcze przejdzie, natomiast, że czekałem i się rozczarowałem- to już trudniej załagodzić :) Myślę że na tyle lat doświadczenia SI, to trochę wstyd że finalną wersję wydają w tak niedopracowany sposób, bo to wygląda jakby Ci ludzie nie zagrali ani jednego sezonu we własną grę, bo chyba nie powiesz nam, że FM 2014 bez żadnej łatki to dobra gra? :D[/quote]

A to akurat prawda. Jest to mocno wkurwiające (inaczej nie mozna tego nazwać), że co roku sa błędy jakby beta testerzy testowali gre taki sposób: odpalili, chodzi? chodzi, no to do sprzedaży, po betatestach.... teraz widzę w swojej rozgrywce, że rosyjskie kluby sa praktycznie nieaktywne transferowo, w ciągu 4 okienek (2 letnie, 2 zimowe) sprowadzili łącznie 3-4 piłakrzy po max 8mln euro, podczas gdy wiadomo, że przepłacaja piłkarzy jak cholera i ciągną ich tabunami niczym za czasów wojny ludzi na Syberię. Zarzuciłem temat na forum SI i będa sie temu przyglądać. Ja jestem w miare wyrozumiały, ale ludzie! przeciez to nie jest kolor piłki nożnej w lidze Mozambiku, żeby sie to w oczy podczas testów nie rzucało.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.