Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 krawiecus Partyzant

Postów: 107
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 20:32    #981
Osobiście nie jestem zwolennikiem krytyki Fm-a. Wkurzają mnie narzekania typu: "obrona źle gra" "strzelamy za mało bramek"- za nie jest odpowiedzialna gra, ale gracz. Lecz dzisiaj przelała się czara goryczy jeśli chodzi o błędy silnika meczowego;

1. Cały czas po wybiciu piłki spod nóg mojego zawodnika piłka leci w stronę linii bocznej i wychodzi na EWIDENTNY AUT- na oko ze 2 metry od chorągiewki. Tymczasem czytam: "piłka wychodzi na rzut rożny" i zespół (mój lub przeciwnika) zaczyna grę z narożnika. Co więcej, kiedy piłka przelatuje właściwie przez chorągiewkę, i nie mam pojęcia czy powinien być aut czy róg, to zawsze okazuje się, że aut.

2. Wprowadziłem zespół do Szwedzkiej Ekstraklasy. Początki bywają trudne. Inauguracja 4-0 w plecy u siebie. W drugim meczu przegrywam już 2-0, zmieniam taktykę. Jest 70 minuta W polu karnym jeden z moich napastników dostaje piłkę. Obrońca wybja mu ją spod nóg tak niefortunnie (dla obrońcy), że ta trafia do mojego drugie napastnika, który spokojnie zdobyw bramkę. Radość, jest jeszcze szansa. I co? Spalony!!! Jakim cudem, skoro piłkę ewidentnie zagrał obrońca?!

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2013 23:51    #982
daj powtorke tej bramki, moze wczesniej ktos spalil albo jeszcze inne cuda sie wydarzyly

 Berny Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Skąd: Latających Noży
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.12.2013 14:26    #983
[quote="janas123"]Zaczelem gre od nowa i wzielem sobie PSG. Mialem napisac od razu ze to ch..y zespol bo strasznie grali, ale po pewnym czasie jakos poszlo. Wygralem w pierwszym sezonie 4 trofea we Francji (czyli wszystko:)) oprocz rzecz jasna jebanej LM... Rozpoczynam 2 sezon a tu kwota budzetu od zarzadu 248mln! Ktos mial taki budzet, bo ja chyba NIE od managera 00/01 :D :)?
http://image(...)/sgj.JPG
40 mln Gotze-Bayern sie zgodzil ale on NIE...Vidal to samo i tak reszta. Co jest ku...a?[/quote]

Jak co jest? Nie chcą iść do słabszej ligi, proste.

 elpueblo Partyzant

Postów: 74
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 00:04    #984
gram 2 sezon i sledze lige polska, mistrza zdobyl lech,2legia,
tylko ze w lm gra legia a le lech,
kolejny blad.....

 bolek182 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 18:15    #985
Czy to jakiś dodatek na święta, że w statystykach ligi forma drużyny zamiast w jakże źle wyglądającej formie PRWWWW została zmieniona na olśniewające PRWygrWygrWygrWygr ? Specjalne traktowanie dla polaczków ?
Kolejny godny pogratulowania pomysł jak małym nakładem sił upiększyć grę- zaraz po zmianie czcionki wyświetlania nazwisk w czasie meczu.

 kvj Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2011
Skąd: Iława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.12.2013 23:02    #986
Witam Panowie,
W końcu po ok. 2 miesiącach po kupnie FM'a zaczęciu czterech różnych gier w czterech różnych ligach, zdecydowałem się napisać tego posta, mianowicie pytanie czy u Was też obrona gra tak beznadziejnie? W to się nie da grać! Grając Atletico Madryt jakiś Valladolid ciśnie mnie niemiłosiernie (po 7-8 kolejkach 13-15 miejsce, już nie pamiętam dokładnie), Wolfsubrgiem przegrywam z Brunszwikiem, a z Tottenhamu zwalniają mnie po 1/4 sezonu. I niby wszystko gra, ładnie pięknie oprócz obrony. Co ona wyprawia woła o pomstę do nieba. Bawiłem się ustawieniami, ustawiałem ich, kupowałem lepszych i nic. Także moje pytanie czy któryś z graczy miał podobny problem i sobie z nie poradził?
Jeziorak Iława!

 hQ Partyzant

Postów: 724
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2008
Skąd: Wodnica k. Ustki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2013 19:12    #987
No dobra, zadowolony z wersji demo zakupiłem oryginał za 90zł i mam wrażenie, że kupiłem w ogóle inną grę, niestety in minus.

To jest jakiś mega nieśmieszny żart po prostu. Zacząłem karierę Chelsea, ciekawy i szeroki skład, pomyślałem sobie, że zacznę lepszą drużyną ażeby bezstresowo rozpocząć przygodę z grą. Niestety, ale to gówno, w które miałem nieprzyjemność grać zmarnowało mi jakieś 10 godzin życia. W Chelsea wytrzymałem do połowy października i sam się zwolniłem. Już sparingi mnie wkurzały, ale z doświadczenia nie brałem wyników na poważnie, uważałem, że to po prostu kwestia czasu, że zespół się nauczy taktyki (tak, bo profesjonalni zawodnicy muszą uczyć się taktyki..). Jednak nie, po 7 kolejkach bilans bramek 3-8. Remisy z potęgami WBA, Cardiff i Stoke po 0-0. Później porażka w pucharze ze Stoke. Jedna wygrana z.. Arsenalem (lol), porażka z Liverpoolem.

W skrócie, co mnie wkuźwia:
- daję polecenia utrzymania piłki, kontrolę gry, gra podaniami - EFEKT: WBA i inne kołki posiadanie prawie 60% na moim stadionie.
- wkurzony gównianą grą mojego zespołu z Liverpoolem daję polecenia: gra na czas, gra aferę, cofnięcie do obrony itd. wszystko byleby nie strzelili i.. nagle zawodnicy kontrolują grę, grają piłką, strzelają bramkę po akcji a'la Barcelona.

Nie wiem, po ciul te polecenia, jak wszystko na odwrót robią?

Następne:
- cisnę drużynę Stoke w pucharze, nagle oni wybijają spod własnego pola karnego piłkę na Croucha, który jest przy linii bocznej, co robią stoperzy? Idą na atak, mają w dupie Croucha, dopiero po 10 sekundach ogarniają gdzie jest piłka, ale jest już za późno i tracę bramkę..
- mecz z Celticiem w LM (porażka 3-4), jakaś stykowa piłka, gdzie mój pomocnik wybija lagę na prawe skrzydło, obrońcy Celticu wychodzą nie wiadomo po co, ale dochodzi do sytuacji gdzie jest 4 moich zawodników i ich jeden bramkarz. Schuerrle ma jakieś 10m do piłki i zamiast biec sprintem to on kuźwa truchta sobie jakby się rozgrzewał, czeka aż przeciwnicy się wrócą, nagle przyspiesza, wrzuca, obrońcy Celticu wybijają, ale na szczęście Azpilicueta jakiś cudem dobija piłkę. Z tym, że ta akcja powinna się skończyć podaniem do pustej bramki jednemu z TRZECH zawodników, którzy czekali na piłkę.
- idę z kontrą, przy piłce Ba, ale zamiast komukolwiek podać to wbiega w plecy SWOJEMU zawodnikowi, strata piłki, tak co mecz,
- co mecz tradycyjnie bramka z rożnego w 93minucie po zamieszaniu, w którym oczywiście ZAWSZE przeciwnik strzela bramkę,
- rzut z autu, podanie do mojego zawodnika, ale on niestety próbuje piłkę przyjąć na plecy, co mu się nie udaje,
- sytuacja sam na sam, ale po ciul podbiec i minąć bramkarza, napierdylamy z 30 metrów, większa szansa, że wpadnie!
-.. i te strzały z kroka z 30 metrów, na pewno wpadnie, na pewno..

Wszystko piszę na bulwersie, nie da się w to grać, serio.

A, no i napastnicy. Torresa pożegnałem za 0 byleby nie kaleczył, E2 dramat, ale nikt go nie chciał, Ba od czasu do czasu wciśnie kolano, Szyrle patologia, no i kupiłem Benteke za 30mln (kasa ze sprzedaży gwiazdki Hazarda, która się w ogóle mnie nie słuchała oraz z czeskiego ręcznika), na początku z Arsenalem dwie dał, ale potem już nie strzelał wcale.
Polska Gola

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2013 19:59    #988
Mi niedawno wbili śmiesznego gola. Obrońca drużyny przeciwnej wybił piłkę na oślep po strzale jednego z moich zawodników. Był jakieś 10 m przed swoją bramką maximum. Piłka przeleciała przez całe boisko, leci wprost do mojego bramkarza, odbija się od niego w jakiś dziwny sposób (gram na kuleczkach więc nie wiem dokładnie jak to miało wyglądać), po czym wpada do bramki. No szczena mi opadła :D

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2013 20:55    #989
A trzeba było czytać informacje,które pisałem w tematach o nowych łatkach !!!!
Zresztą nie tylko ja. To nie jest gra warta uwagi. 2 miesiące zaraz stukną a ja zagrałem dopiero 1 sezon jakiś miesiąc temu.....od tego czasu każda próba rozpoczecia czegoś nowego objawia się zgrzytem. ;(
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2013 23:21    #990
Może ja jestem jakiś głupi albo coś , ale jak w tej grze składa się ofertę wypożyczenia?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.