Strona

Łatka 14.2.1

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 15:50    #131
[quote="pikawa94"][quote="pikawa94"][quote="robal15"]O coś takiego mi chodzi

http://www.youtu(...)o3YZ87K0

@Bolson, ja tej głupiej dyskusji nie zacząłem. Winowajcą jest ktoś inny.[/quote]

Postaram się czegoś jeszcze poszukać.[/quote]

Gdzieś mi opcję edytuj zjadło?! Dodam, że te były po prostu najświeższe.

A teraz jest xD Widzę, że edycja nie jest możliwa gdy po poście, który jest do edycji ktoś już napisał :D[/quote]

Zgadza się. Czasami to bywa irytuję, zwłaszcza gdy jesteś w trakcie pisania jakiego wall textu, naciskasz wyślij i cała Twoja praca przepada.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2014 o godz. 15:51

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 15:57    #132
https://www.youtu(...)oXjRkk2U

Coś takiego jeszcze znalazłem. Cholera, było tego więcej lecz patrząc na te bramki tygodnia, czasem według gry bardziej wartościowe jest przedryblowanie zawodnika i strzał z 15 metrów niż potężna bomba z 30 m.
.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 16:07    #133
[quote="pikawa94"]https://www.youtube.com/watch?v=lRJoXjRkk2U

Coś takiego jeszcze znalazłem. Cholera, było tego więcej lecz patrząc na te bramki tygodnia, czasem według gry bardziej wartościowe jest przedryblowanie zawodnika i strzał z 15 metrów niż potężna bomba z 30 m.[/quote]

Dobra, takie coś może być, ale gra to pewnie odczytała jako kontrę z lobem.

Zagrałeś 7 sezonów i w składzie masz Alieva, który w realu strzela mnóstwo goli z dystansu, więc w grze też powinien Ci dużo bramek strzelić z daleka:p
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 16:12    #134
[quote="robal15"][quote="pikawa94"]https://www.youtube.com/watch?v=lRJoXjRkk2U

Coś takiego jeszcze znalazłem. Cholera, było tego więcej lecz patrząc na te bramki tygodnia, czasem według gry bardziej wartościowe jest przedryblowanie zawodnika i strzał z 15 metrów niż potężna bomba z 30 m.[/quote]

Dobra, takie coś może być, ale gra to pewnie odczytała jako kontrę z lobem.

Zagrałeś 7 sezonów i w składzie masz Alieva, który w realu strzela mnóstwo goli z dystansu, więc w grze też powinien Ci dużo bramek strzelić z daleka:p[/quote]

Niestety ten Boris Aliev to newgen ze Spartaku Moskwa :) No chyba, że się mylę lecz newgenowa japa męczy mnie już od sezonu współpracy z nim :)
A jeżeli chodzi Ci o Oleksandra Alieva to miałem z nim możliwość współpracy w Legii Warszawa lecz niestety save z tamtego czasu nie posiadam a 9 sezonów wstecz, bramek sezonu nie zobaczę, gdyż takie rzeczywiście strzelał ;/

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 06.01.2014 o godz. 16:16

.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 16:49    #135
[quote="rybeusz89"]Że co?? Chcesz mi powiedzieć, że nagromadzenie łatek od Lisopada do Marca to walka z piractwem? I nie ma to nic wspólnego z tym, że gra jest do kitu? Liczba łatek świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jest ogromna ilość błędów, z którymi nie umieją (nie chcą?) sobie poradzić. Wydawanie gry, która jest zabugowana jest obrazą dla odbiorców i przyszłych nabywców. Jedyna gra, która wypuszcza 4-5 patch'y poprawiających silnik etc. w 4 miesiące. I nic tu nie da tłumaczenie się walką z piractwem.[/quote]
Niczego nie rozumiecie. Dawniej błędów było dokładnie tyle samo, tylko łatek wychodziło mniej, za to ważyły po kilkaset mega i instalowały się dobrych kilka minut - jakoś o tym nikt nie chce pamiętać. Rozbicie tego na mniejsze łatki jest po prostu korzystne dla walki z piractwem, zaś efekt finalny jest dokładnie taki sam. To jest, za przeproszeniem, pieprzenie ze strony graczy - tyle łatek, tyle bugów, najgorszy FM w historii! Tylko gdyby nie te drobne hotfixy, nikt z Was nie miałby pojęcia, że te poprawione bugi, jakieś niedociągnięcia w ligowych zasadach czy klauzulach MLS, w ogóle istniały. Narzekanie zaczyna i kończy się na silniku taktycznym i 3D, bo taktyka nie działa i wyniki nie takie. FM był kiedyś łatwiejszy, bo był mniej realistyczny. Teraz jest ciężej, trzeba zwracać uwagę na więcej detali, więc trwa ciągłe narzekanie - silnik do dupy! Szkoda, że ponad połowa tych łatek silnika nie rusza. Ale jak pokazał ostatni hotfix - niektórzy nawet bez zmian w AI widzą poprawę.

W ostatecznym rozrachunku SI nie naprawi w FM14 więcej błędów niż poprawiło w, dajmy na to, FM11. To jest banalne złudzenie, którego tłumaczenie robi się bardzo nużące.

[quote="Willson"]Oto scrren z gry Ultimate Soccer Manager 98-99. Jak sama nazwa wskazuje gra ma przeszło 15 lat


Jak to wygląda teraz wszyscy wiemy. Tyle na temat złozoności.[/quote]
Na screenie nawet Era Futbolu wygląda lepiej od FM-a. Włącz sobie tę grę, jeśli nadal ją masz, albo obejrzyj sobie filmik na YT, zobacz jak przemieszcza się piłka. To porównanie nie może być na poważnie...

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 06.01.2014 o godz. 17:00

twitter.com/Ceyvol

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 16:59    #136
Kiedyś człowiek grał cały czas na kulkach i nie wyobrażał sobie żadnego innego widoku, nie wspomnę już nic o samym komentarzu, który też swoim miganiem podczas gola wprawiał ludzi w niesamowitą radość :)

https://www.youtu(...)Ae1ZAiWU

Zdołałem jeszcze wychwycić coś takiego.
.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 17:05    #137
[quote="pikawa94"]Kiedyś człowiek grał cały czas na kulkach i nie wyobrażał sobie żadnego innego widoku, nie wspomnę już nic o samym komentarzu, który też swoim miganiem podczas gola wprawiał ludzi w niesamowitą radość :)

https://www.youtu(...)Ae1ZAiWU

Zdołałem jeszcze wychwycić coś takiego.[/quote]

I jest git. Martial to wielki talent w realu.

ja cały czas gram na kulkach, bo dzięki nim silnik meczowy mnie aż tak nie irytuje oraz lepiej widać aspekty taktyczne.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.01.2014 o godz. 17:07

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 17:44    #138
Właśnie udało mi się strzelić z dystansu. Dla mnie jest to pierwsza taka bramka w ciągu mojej prawie dwuletniej kariery. Szkoda tylko, że ten gol wpadł dzięki kiksowi bramkarza:(

http://www.youtu(...)wIAZiyF8

// Edytowano 21 razy, ostatni raz 06.01.2014 o godz. 17:48

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 18:46    #139
[quote="Ceyvol"][quote="rybeusz89"]Że co?? Chcesz mi powiedzieć, że nagromadzenie łatek od Lisopada do Marca to walka z piractwem? I nie ma to nic wspólnego z tym, że gra jest do kitu? Liczba łatek świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jest ogromna ilość błędów, z którymi nie umieją (nie chcą?) sobie poradzić. Wydawanie gry, która jest zabugowana jest obrazą dla odbiorców i przyszłych nabywców. Jedyna gra, która wypuszcza 4-5 patch'y poprawiających silnik etc. w 4 miesiące. I nic tu nie da tłumaczenie się walką z piractwem.[/quote]
Niczego nie rozumiecie. Dawniej błędów było dokładnie tyle samo, tylko łatek wychodziło mniej, za to ważyły po kilkaset mega i instalowały się dobrych kilka minut - jakoś o tym nikt nie chce pamiętać. Rozbicie tego na mniejsze łatki jest po prostu korzystne dla walki z piractwem, zaś efekt finalny jest dokładnie taki sam. To jest, za przeproszeniem, pieprzenie ze strony graczy - tyle łatek, tyle bugów, najgorszy FM w historii! Tylko gdyby nie te drobne hotfixy, nikt z Was nie miałby pojęcia, że te poprawione bugi, jakieś niedociągnięcia w ligowych zasadach czy klauzulach MLS, w ogóle istniały. Narzekanie zaczyna i kończy się na silniku taktycznym i 3D, bo taktyka nie działa i wyniki nie takie. FM był kiedyś łatwiejszy, bo był mniej realistyczny. Teraz jest ciężej, trzeba zwracać uwagę na więcej detali, więc trwa ciągłe narzekanie - silnik do dupy! Szkoda, że ponad połowa tych łatek silnika nie rusza. Ale jak pokazał ostatni hotfix - niektórzy nawet bez zmian w AI widzą poprawę.

W ostatecznym rozrachunku SI nie naprawi w FM14 więcej błędów niż poprawiło w, dajmy na to, FM11. To jest banalne złudzenie, którego tłumaczenie robi się bardzo nużące.

[quote="Willson"]Oto scrren z gry Ultimate Soccer Manager 98-99. Jak sama nazwa wskazuje gra ma przeszło 15 lat


Jak to wygląda teraz wszyscy wiemy. Tyle na temat złozoności.[/quote]
Na screenie nawet Era Futbolu wygląda lepiej od FM-a. Włącz sobie tę grę, jeśli nadal ją masz, albo obejrzyj sobie filmik na YT, zobacz jak przemieszcza się piłka. To porównanie nie może być na poważnie...[/quote]

Z tego co udało mi się zrozumieć z Twojego wywodu wychodzi to, że SI celowo faszeruje silnik meczowy błędami bo jest to droga do walki z piractwem - TY sam wierzysz w to co piszesz? Myślisz, że wydanie 14.2.1 też jest walka z piractwem, gdyż jest to ważniejsze od =/- dajmy na to 1000 postów na forum SI mówiących o tym, iż silnik meczowy powoduje crashe, błędy w grze itp. itd?
Wg. Twojego rozumowania dla SI ważne jest naprawa dupereli w lidze Urugwajskiej niż taki oto błąd http://www.youtu(...)youtu.be , bo chcą walczyć z piractwem?
Moim zdaniem prawda jest taka, że silnik jest tak dowalony gównem jak nie jeden koksiarz i nie umieją z tym sobie poradzić, gdyż każda ingerencja powoduje efekty uboczne.
Dla mnie łatka może ważyć i 2 gb, ważne by spełniała jakieś wyobrażenia o symulacji świata piłkarskiego a nie przyprawiała swoimi błędami o palpitację serca z niemocy.

P.S Poszperałem trochę i okazuje się, że w sieci jest wersja z wersją 14.1.4, więc piraci śmieją się nam w twarz, bo maja bardziej grywalną wersję niż ci, którzy zakupili od wydawcy.

 urban1212 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2014
Skąd: Bogatynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 19:20    #140
A czemu bardziej grywalną >?:

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.