Strona

Łatka 14.2.1

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 19:41    #141
[quote="romantico"]Z tego co udało mi się zrozumieć z Twojego wywodu wychodzi to, że SI celowo faszeruje silnik meczowy błędami bo jest to droga do walki z piractwem - TY sam wierzysz w to co piszesz?[/quote]
Więc nie czytasz ze zrozumieniem. Napisałem, że liczba błędów co roku jest podobna i zmieniła się tylko koncepcja łatania - kiedyś robiono to na 3 większe patche, teraz się robi na 8 mniejszych. Obalam po prostu twierdzenie, że "więcej łatek = więcej bugów", bo to bzdura. Gra nie jest ani faszerowana celowo ( Oczy ), ani nie jest nafaszerowana bardziej, zmieniło się tylko tempo łatania i poziom trudności, które powodują takie złudzenie.

[quote="romantico"]Myślisz, że wydanie 14.2.1 też jest walka z piractwem, gdyż jest to ważniejsze od =/- dajmy na to 1000 postów na forum SI mówiących o tym, iż silnik meczowy powoduje crashe, błędy w grze itp. itd?
Wg. Twojego rozumowania dla SI ważne jest naprawa dupereli w lidze Urugwajskiej niż taki oto błąd http://www.youtu(...)youtu.be , bo chcą walczyć z piractwem?[/quote]
Łatka 14.2.1 jest po to, by naprawić pilny problem z zepsutą opcją nienegocjowalnych ofert. Tylko cały czas zmierzam do tego, że dawniej na naprawę tego czekałbyś półtora miesiąca, do łatki 14.3, a nie dwa tygodnie. SI się już to zbieranie poprawek w jeden duży patch nie opłaca, bo mogą pomóc graczom szybciej, przy okazji krzyżując plany jakimś randomowym piratom, którzy zabiorą się za rozpracowywanie aktualnej wersji.

[quote="romantico"]Moim zdaniem prawda jest taka, że silnik jest tak dowalony gównem jak nie jeden koksiarz i nie umieją z tym sobie poradzić, gdyż każda ingerencja powoduje efekty uboczne.
Dla mnie łatka może ważyć i 2 gb, ważne by spełniała jakieś wyobrażenia o symulacji świata piłkarskiego a nie przyprawiała swoimi błędami o palpitację serca z niemocy.[/quote]
Oczywiście, że silnik jest bardzo wrażliwy na wszelkie zmiany. Ale twierdzenie, że obecna wersja nie spełnia wyobrażenia o symulacji to jest dla mnie zwykły głos frustracji. W tego FM-a można grać i nawet wygrywać, tylko trzeba mieć trochę więcej cierpliwości niż 10 lat temu. Poziom trudności nie zatrzymał się na załadowaniu taktyki i klikaniu spacji.

[quote="romantico"]P.S Poszperałem trochę i okazuje się, że w sieci jest wersja z wersją 14.1.4, więc piraci śmieją się nam w twarz, bo maja bardziej grywalną wersję niż ci, którzy zakupili od wydawcy.[/quote]
Więc jest to wersja z bugami, przez które, jak wielu z Was twierdziło od premiery, nie dało się grać. Czyli nie wiem, czy tak bardzo się śmieją. Na jakiej podstawie twierdzisz, że mają bardziej grywalną wersję? Co jest w niej bardziej grywalnego, hm?
twitter.com/Ceyvol

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 19:49    #142
Ceyvol wersja 14.1.4 była OK, później dali 14.2 naprawili jedno a zepsuli drugie np błedy bramkarzy,praktycznie kazdy rożny to gol,i gole samobójcze.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 20:01    #143
Nie każdy nie ma problemów ze zdobywaniem bramek ze stałych fragmentów ;)

.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 20:47    #144
ja mam pytanko coś o transferach mianowicie gram As Roma zawodnik De Rossi wyceniany jest na ok 19 mln euro tyle ma napisane na karcie są dwa bogate kluby które są nim zainteresowane ( man city i psg ) jak przychodzi oferta to na kwotę 5,5 mln próbuje się targować ale oni nie chcą
chciałem się zapytać czy wy koledzy też tak macie czy może to jakiś błąd dzięki
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:24    #145
Też macie problem z notami u napastników i defensywnych pomocników? Jeśli napastnik mi nie strzeli gola to z automatu dostaje 6.4, a DM zazwyczaj ma 6.0. Niską notę u napastników mogę zrozumieć, ale u DM? jeszcze nigdy nie miałem noty powyżej 7.0. Nawet specjalnie kupiłem nowego Dungę do drużyny:D

http://zapod(...)png.html

Czy to jest jakiś znany bug, tak jak to było wcześniej z bocznymi obrońcami? Zawodnicy są słabi? Nie wiem, co z tym fantem zrobić?

Np. Przed patchem gościu miał średnią 7.5, a teraz spadła mu już do 6.9, sić!!!
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:27    #146
Kwoty oferowane przez obce kluby są bardzo zaniżone. W ogóle bardzo cięzko sprzedac kgos na obecnej łacie. Ba ! Ja mam problem z oddawaniem za darmo graczy.
Transfery leżą i kwiczą w tej wersji. Jest to zgłaszane na forum więc trzeba liczyć, ze to poprawią.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:29    #147
[quote="robal15"]Też macie problem z notami u napastników i defensywnych pomocników? Jeśli napastnik mi nie strzeli gola to z automatu dostaje 6.4, a DM zazwyczaj ma 6.0. Niską notę u napastników mogę zrozumieć, ale u DM? jeszcze nigdy nie miałem noty powyżej 7.0. Nawet specjalnie kupiłem nowego Dungę do drużyny:D

http://zapod(...)png.html

Czy to jest jakiś znany bug, tak jak to było wcześniej z bocznymi obrońcami? Zawodnicy są słabi? Nie wiem, co z tym fantem zrobić?

Np. Przed patchem gościu miał średnią 7.5, a teraz spadła mu już do 6.9, sić!!![/quote]

Nie nie mamy, dla ciebie wszystko to bug ,czlowieku nie graj w ta gre i nie osmieszaj sie na forum.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:31    #148
To jest właśnie to co powinno zostać poprawione. Gdy napastnik zdobywa bramkę, jego nota natychmiast wystrzela do góry a gdy obrońca w tym samym czasie wykona kilka udanych wślizgów i przechwytów, jego ocena mimo dużego znaczenia dla wyniku wcale się nie poprawia. Najbardziej poszkodowany jest tutaj właśnie DM (brak możliwości skutecznej, ofensywnej gry. Boczni obrońcy jako taką możliwość mają). Mam nadzieję, że dożyje czasów gdy gra defensywna będzie rozliczana podobnie co defensywna ;)
.

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:33    #149
[quote="Willson"]Kwoty oferowane przez obce kluby są bardzo zaniżone. W ogóle bardzo cięzko sprzedac kgos na obecnej łacie. Ba ! Ja mam problem z oddawaniem za darmo graczy.
Transfery leżą i kwiczą w tej wersji. Jest to zgłaszane na forum więc trzeba liczyć, ze to poprawią.[/quote]

Też mam problem z oddaniem większości graczy za darmo. Wszystko przez ich płacowe zachcianki. Gdy dochodzi co do czego, jestem w stanie sprzedać dobrego młodego zawodnika za porządną sumkę znacznie przewyższającą jego wartość
.

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:33    #150
[quote="robal15"]Też macie problem z notami u napastników i defensywnych pomocników? Jeśli napastnik mi nie strzeli gola to z automatu dostaje 6.4, a DM zazwyczaj ma 6.0. Niską notę u napastników mogę zrozumieć, ale u DM? jeszcze nigdy nie miałem noty powyżej 7.0. Nawet specjalnie kupiłem nowego Dungę do drużyny:D

http://zapod(...)png.html

Czy to jest jakiś znany bug, tak jak to było wcześniej z bocznymi obrońcami? Zawodnicy są słabi? Nie wiem, co z tym fantem zrobić?

Np. Przed patchem gościu miał średnią 7.5, a teraz spadła mu już do 6.9, sić!!![/quote]

Powiem tak: oceny ogólnie są mierne. Nawet po dobrym meczu (czasaaasami sie zdarza ;) ) oceny oscylują koło 7. Żeby było śmieszniej to nie pamiętam w której edycji FM mój zawodnik dostał ostatnio notę 10. A niejednokrotnie zasługiwał.
Też mam nadzieję, ze trochę podciagną te oceny. Tak o 0,5 pkt by wystarczyło :)
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.