Strona

Łatka 14.2.1

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:36    #151
[quote="pikawa94"]To jest właśnie to co powinno zostać poprawione. Gdy napastnik zdobywa bramkę, jego nota natychmiast wystrzela do góry a gdy obrońca w tym samym czasie wykona kilka udanych wślizgów i przechwytów, jego ocena mimo dużego znaczenia dla wyniku wcale się nie poprawia. Najbardziej poszkodowany jest tutaj właśnie DM (brak możliwości skutecznej, ofensywnej gry. Boczni obrońcy jako taką możliwość mają). Mam nadzieję, że dożyje czasów gdy gra defensywna będzie rozliczana podobnie co defensywna ;)[/quote]

Błąd i brak możliwości edycji :D *będzie rozliczana podobnie co ofensywna
.

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:42    #152
[quote="pikawa94"][quote="Willson"]Kwoty oferowane przez obce kluby są bardzo zaniżone. W ogóle bardzo cięzko sprzedac kgos na obecnej łacie. Ba ! Ja mam problem z oddawaniem za darmo graczy.
Transfery leżą i kwiczą w tej wersji. Jest to zgłaszane na forum więc trzeba liczyć, ze to poprawią.[/quote]

Też mam problem z oddaniem większości graczy za darmo. Wszystko przez ich płacowe zachcianki. Gdy dochodzi co do czego, jestem w stanie sprzedać dobrego młodego zawodnika za porządną sumkę znacznie przewyższającą jego wartość[/quote]

Zachcianki to nie ten temat. Ja pisze o sytuacji, że nie zgłasza się żaden klub. Każdy może zobaczyć: Monk ze Swansea . 34 lata, niski kontrakt. Wymiatałby spokojnie w Championship lub lidze słabszej od BPL. Daję za darmo! Nikt nie chce.
Sprawdzam Michu. Pies z kulawą nogą nie spojrzy na ofertę 15 mln funtów. Za Michu !!!!
Normalnie nie mam sił ;(
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:42    #153
[quote="pikawa94"][quote="Willson"]Kwoty oferowane przez obce kluby są bardzo zaniżone. W ogóle bardzo cięzko sprzedac kgos na obecnej łacie. Ba ! Ja mam problem z oddawaniem za darmo graczy.
Transfery leżą i kwiczą w tej wersji. Jest to zgłaszane na forum więc trzeba liczyć, ze to poprawią.[/quote]

Też mam problem z oddaniem większości graczy za darmo. Wszystko przez ich płacowe zachcianki. Gdy dochodzi co do czego, jestem w stanie sprzedać dobrego młodego zawodnika za porządną sumkę znacznie przewyższającą jego wartość[/quote]

Ja teraz mam zimowe okienko. Chciałem sprzedać 3 graczy, ale nie było chętnych. Ostatecznie udało mi się dwóch wypożyczyć za darmo. Jedyny plus tego posunięcia jest taki, że zwalniają mi miejsce w składzie i nie muszę płacić im tygodniówki.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:52    #154
[quote="Willson"][quote="pikawa94"][quote="Willson"]Kwoty oferowane przez obce kluby są bardzo zaniżone. W ogóle bardzo cięzko sprzedac kgos na obecnej łacie. Ba ! Ja mam problem z oddawaniem za darmo graczy.
Transfery leżą i kwiczą w tej wersji. Jest to zgłaszane na forum więc trzeba liczyć, ze to poprawią.[/quote]

Też mam problem z oddaniem większości graczy za darmo. Wszystko przez ich płacowe zachcianki. Gdy dochodzi co do czego, jestem w stanie sprzedać dobrego młodego zawodnika za porządną sumkę znacznie przewyższającą jego wartość[/quote]

Zachcianki to nie ten temat. Ja pisze o sytuacji, że nie zgłasza się żaden klub. Każdy może zobaczyć: Monk ze Swansea . 34 lata, niski kontrakt. Wymiatałby spokojnie w Championship lub lidze słabszej od BPL. Daję za darmo! Nikt nie chce.
Sprawdzam Michu. Pies z kulawą nogą nie spojrzy na ofertę 15 mln funtów. Za Michu !!!!
Normalnie nie mam sił ;([/quote]

Z tym oddawaniem graczy za darmo jest śmieszna sytuacja. Gdy chcesz kogoś sprzedać za darmo to nikt nie chce, ale gdy rozwiążesz z nim kontrakt to od razu ustawia się po niego kolejka:P
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 21:53    #155
Mnie obecny problem dotyka z Coutinho i Pastore. Obydwaj nie grają, ich wymagania płacowe są bardzo wysokie w porównaniu do ich umiejętności i przydatności w zespole i mimo to, że oddaje ich za darmo, nikt nie zaoferował mi ani jednej oferty prócz wypożyczeń w których i tak ja muszę ich wynagrodzenie pokrywać
.

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 22:00    #156
Właśnie przeczytałem na forum, ze "silnik" transferowy "badają i sprawdzają".
Wprawdzie dotyczy to niechęci przechodzenia młodych zdolnych do dużych klubów, ale myślę, że jest to w jakiś sposób powiazane.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 22:15    #157
[quote="Willson"]Właśnie przeczytałem na forum, ze "silnik" transferowy "badają i sprawdzają".
Wprawdzie dotyczy to niechęci przechodzenia młodych zdolnych do dużych klubów, ale myślę, że jest to w jakiś sposób powiazane.[/quote]

Czyli silnik naprawili i pewnie niedlugo wyjdzie patch.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.01.2014 23:09    #158
Nie mylcie silnika transferowego z silnikiem meczowym :)
twitter.com/Ceyvol

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 12:09    #159
Przez to wszystko jak na dłoni widać z jakimi błędami produkt wypuścili. Silnik transferowy, meczowy, zastanawiam się co jeszcze wypłynie?
Najgorsze jest to, że my jako gracze możemy tylko czekać aż to naprawią lub grać na niskiej jakości produkcie. Żenada i tyle. Przeglądając forum SI brak jakichkolwiek informacji o przybliżonym czasie oczekiwania. Widocznie w SI nawet nie wiedzą kiedy będą mogli to wszystko naprawić.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 07.01.2014 o godz. 12:10

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2014 12:22    #160
Przecież silnik taktyczny też leży - jest strasznie prymitywny a przeciwnik potrafi tylko korzystać z dwóch taktyk. Hmmm.....może scouting jest dobry?
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution