Strona

Transfery - plotki i nie tylko

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:31    #531
Żeby był naprawde taki dobry dawno by barca , real,monaco,psg,man city itp itd kupili tak samo jak to bylo z falcao ,cavanim,negredo,soldado itp, wyłożyli po kilkadziesiąt baniek ,a że jest drewnem to lepiej poczekac i wziąść go za darmo.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:37    #532
[quote="ladygaga"]Żeby był naprawde taki dobry dawno by barca , real,monaco,psg,man city itp itd kupili tak samo jak to bylo z falcao ,cavanim,negredo,soldado itp, wyłożyli po kilkadziesiąt baniek ,a że jest drewnem to lepiej poczekac i wziąść go za darmo.[/quote]

Pierwszy raz w życiu zgadzam z Tobą. Chyba apokalipsa zbliża się ...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:43    #533
[quote="Willson"]Jeśli tak, to czemu jakaś prokuratura nie rozpoczęła śledztwa.Przeciez to powazne naruszenie przepisów.

Poza tym zainteresowanie a konkret oferta to lata świetlne od siebie.
Na pewno Inter Gnojniki też był zainteresowany aby Lewy u nich zagrał. I 100 000 innych klubów począwszy od ligi podwórkowej.[/quote]
Przykład kretyński.

[quote="szamal96"][quote="DeadMan"][quote="szamal96"]Straciłem do niego w tym momencie resztę szacunku...[/quote]
Podaj konkretny powód dlaczego.

Gwiazda i czołowy strzelec Bundesligi, a także Ligi Mistrzów to drewno jak się okazuje. To co powiecie o Realu Madryt, skoro byle drewniak strzela im 4 bramki? Niech zgadnę, pewnie Lewy miał farta, strzelał tylko z kilku metrów bla bla bla. Swoją drogą dziwny zbieg okoliczności że wszystkie czołowe kluby świata chcą akurat jego i że to właśnie jego wybrał sobie na napastnika najlepszy obecnie klub świata.[/quote]

Nie muszę nic tobie podawać, to tylko moje zdanie na jego temat i to co ja o nim myślę ile ja mam wam razy powtarzać. Nw czy miał farta czy dzwonił do wróżbity Macieja czy jaki chuj.[/quote]
Jasne że nie musisz. Ale skoro piszesz już takie zdanie, to myślałem że będziesz chciał je rozwinąć, bo tak nic ono nie wnosi.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:44    #534
[quote="Willson"]Jeśli tak, to czemu jakaś prokuratura nie rozpoczęła śledztwa.Przeciez to powazne naruszenie przepisów.[/quote]

co do tego czytalem, ze kucharski (agent lewego) przy transferze do bvb zgodzil sie na nizsza gaze w zamian za pozwolenie na rozmowe z innymi klubami podczas trwania kontraktu. nie wiem czy to tez jest nielegalne, ani tym bardziej czy jest to wogole prawda

 Trucho89 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2011
Skąd: Kwidzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:46    #535
Zgadza się, że to poważne naruszenie przepisów. Wyobraźmy sobię, że Lewy pod koniec grudnia postanowił, że chcę bardzo przejść w tej chwili do Realu, który chcę go oficjalnie sprowadzić. Szefowie Bayernu wyciągają z szafki przedwstępną umowę podpisaną przez zawodnika. I kto w takiej sytuacji ma bardziej przej...ne ? Złamał przepisy zawodnik, złamał klub. Z tym, że Bayern nie zawieszą, dostanie może zakaz dokonywania transferów, karę finansową i tyle. A zawodnik? Jest prawdopodobne, że może pożegnać się z grą w piłkę na jakiś czas na skutek zawieszenia przez FIFA. TO oczywiście moje domysły bo tego nie można oficjalnie stwierdzić. Natomiast chyba zdajemy sobie sprawę, że w piłce jest mnóstwo nieczystych zagrań i działań. Umowy zawodników są często podpisywane i uzgadniane z dużym wyprzedzeniem. Najbardziej może być na tym stratny zawodnik, ale w grę wchodzą spore pieniądze. Ostatnio czytałem na ten temat ciekawy reportaż. Oczywiście to przypuszczenia, ale taki Bayern może mieć w swoim klubowym sejfie podpisane umowy z kilkunastoma czołowymi piłkarzami Bundesligi. Podkreślam są to pewne dywagacje, przypuszczenia ale chyba nie ma wątpliwości że Piłka nożna nie jest do końca taka szczera i uczciwa. Pamiętacie przy okazji transferu A. Cole'a do Chelsea? Klub i zawodnik zostali ukarani za spotkanie w restauracji dlatego, że bez zgody klubu dochodziło do rozmów o transferze co jest zabronione. Co do drugiej wypowiedzi, oferta United była oficjalna. No a zainteresowanie potwierdzone przez managerów w wywiadach chyba też jest jakimś dowodem na realne zainteresowanie? Pytałeś czy to plotki, czy wróżenie z fusów, więc skoro były to realne fakty, to przytoczyłem je. Nikt nie mówił o oficjalnych ofertach, a o realnym zainteresowaniu. Jeśli spytasz mnie o oficjalną ofertę to: w biografii Fergusona jest ten fakt przytoczony. Jeśli manager danego zespołu mówi: chcieliśmy Lewandowskiego. No to rozumiem, że albo zostało odrzucone na wstępie ich oficjalne zapytanie, albo została odrzucona oferta. Tym bardziej to sensowne, że zazwyczaj trenerzy często otwarcie nie wypowiadają się na ten temat.

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:49    #536
[quote="ladygaga"]Żeby był naprawde taki dobry dawno by barca , real,monaco,psg,man city itp itd kupili tak samo jak to bylo z falcao ,cavanim,negredo,soldado itp, wyłożyli po kilkadziesiąt baniek ,a że jest drewnem to lepiej poczekac i wziąść go za darmo.[/quote]
Jakby był dobry to by poszedł do Manaco, a że to drewno będzie musiał zadowolić się grą w jakimś nędznym Bayernie :(

 Trucho89 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.02.2011
Skąd: Kwidzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2014 18:58    #537
Kolego ladygaga odsyłam do biografii Fergusona. Była złożona oferta za Lewego-odrzucona. To było tuż przed sprowadzeniem Van Persiego. Oczywiście nie była to oferta rzędu 40-50 baniek ale coś koło 20-25. BVB nie puściła go. Myślę, że Bayern kupiłby Lewego, ale skorzystali z Goetzego. Jeśli Bayern by kupił najpierw Lewego mogliby zapomnieć o Goetze. Ale rzeczywiście nie ma co ukrywać lepiej wziąć piłkarza za darmo niż płacić. Być może dlatego było tak duże nim zainteresowanie. To normalne. Ballack do Chelsea też przeszedł za darmo.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2014 09:45    #538
Krzysztof Mączyński w 贵州人和足球俱乐部

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2014 23:24    #539
http://euros(...)ko/ppnl8

zobaczymy ile prawdy w tym co rzekomo mówi Reus.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.01.2014 00:17    #540
Matri w Fiorentinie
Adrian Mutu w Petrolul Ploiești
Ireland w Stoke
Guidetti w Stoke (wypożyczenie)
Furman ma przejść do Tuluzy

Filippo Inzaghi szkoleniowcem Milanu. Ciekaw jestem czy sobie poradzi.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.