Wydajność komputera

 dluki94 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2014, 14:49    #1
Siema,mam FM14 i zaczynając grę mam pół gwiazdki wydajności komputera i jedną gwiazdkę prędkości.Możecie mi powiedzieć jak to zmienić żeby gra lepiej chodziła albo coś.Mam parametry kompa raczej dobre i nie powinno być problemu.Pamięci na dysku też mam dużo.O co chodzi ??? Pomóżcie

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2014 15:23    #2
widocznie nie masz raczej dobrych parametrow komputera. zmniejsc jakosc grafiki, moze dokup troche ramu. jakbys napisal konkretnie co masz to by bylo latwiej cokolwiek powiedziec

 dluki94 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2014 16:02    #3
procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU
E5200 @ 2.50 GHz 2 GB RAM

karta graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.03.2014 o godz. 16:04

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2014 17:02    #4
2,17 GHz , 1,5 GB RAM , GeForce 6600 125 MB , 160 Gb WD , Zasilacz Chieftec 500 , Płyta MSI , a mój FM 2011 chodzi dość słabo i wydajność gry jest na 1,5 Gwiazdki a dodam że jestem Informatykiem i optymalizowałem komputer jak optymalnie się da ale i tak to nic nie da z racji że mam słabiutki już sprzęt.Problem leży najwidoczniej w Tw hardwarze zresztą sprawdź czy inne edycję FM chodzą dobrze czy nie ? Sprawdź czy nie masz "syfu" na PC itp. i nie piszę tego by się wymądrzać tylko staram Ci się jakoś pomóc poza tym 2 Gb RAM to wydaje mi się taki minimalny standard jak na dzisiejsze czasy a i procesor typu Intel mnie nie przekonuję iż AMD procesory są idealny odnośnie gier - tak ponoć słyszałem i nigdy nie używałem Intela.Jaki masz system operacyjny ? Przypuszczam że któryś z tych nowszych typu "7" !? nie wiem czy wiecie ale wyłącznie połączenia sieciowego tez w jakimś stopniu stabilizuję grę - nie muli , zresztą proszę sobie na czas powyłączać połączenie sieciowe to sobie zobaczycie.Postaraj się precyzyjnie opisać co robisz gdy grę uruchamiasz bo działanie gry może być uwzględnione aplikacjami w tle typu - GG , Winamp itd. :)
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 dluki94 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2014 18:34    #5
Mam Windows XP.W poprzednich edycjach nie było aż tak źle,mogłem wybrać około 4 lig i prędkość była na połowie a teraz przy jednej tylko mam już pół gwiazdki,wydajność cały czas była słaba bodajże.Nic nie mam uruchomione na kompie gdy włączam grę,żadnych programów.Komp wyczyszczony raczej brak syfu,wszystko co niepotrzebne usunięte i bez zmian niestety...Nawet sobie pograć nie idzie

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2014 19:03    #6
Próbowałeś zmniejszyć choćby detale w grze na poziom niski ? obawiam się że masz dość niskiej klasy sprzęt do gier mimo że FM to gra która w porównaniu z innym grami nie jest aż tak wymagająca pod kątem sprzętu a ja uważam że jednak te parametry co podałeś ( bez Win XP ) mogą być po prostu zbyt słabiutkie.Napisz jeszcze czy procesor który masz jest 2 ,4 czy 6 rdzeniowy ? nie znam specyfikacji Tw procesora bo zapewne Ty sam wiesz jaki masz model.Kartę bym zostawił i ewentualnie wymienił procesor i dołożył jeszcze 2 Gb RAM'u i myślę że wtedy mogło by coś ruszyć ? A karta graficzna jakie ma jednostki szybkości - mowa od DDR'kach ? Ewentualnie spróbuj jeszcze ustawić w grafice parametry dotyczące Anizotropu i Aliasingu ( czy jak to się tam nazywa ? ) oraz daj wydajność kosztem jakości bo to czasem też może powodować jakieś wady chodź nie musi.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.03.2014 o godz. 19:05

MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 dluki94 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.06.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.03.2014 19:59    #7
Nie mam aż takiej wiedzy,nie znam się by podać ci to co chcesz.Ale powinno być nie wiem chociaż dwie gwiazdki a nie po pół

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.