Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 fanki82 Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2006
Skąd: Ruda Slaska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 11:10    #201
[quote="romantico"][quote="fanki82"]Witam Gietz mam prośbę mógłbyś napisać do SI by zrobili coś z zapisywaniem gry,bo teraz to wogóle długo trzeba czekać by sie zapisała :( dzięki[/quote]

Problem już jest zgłoszony przez wielu graczy do SI - aż dziw bierze, że i taka rzecz potrafią zje..ć.[/quote]

Dzięki za info pozdro.

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 11:15    #202
[quote="Domino178"]Może wyjdę na idiote, ale nie kumam o co chodzi z tym scoutingiem. Mam gracza który ma np. 3gwiazki potencjału, i do tego 1,5 czarnej....Czyli chodzi o to ze potencjalnie będzie miał 4,5 czy jak??[/quote]

Czarne gwiazdki oznaczają, że scout nie ma wystarczającej wiedzy - dłużej poobserwuj.
Mnie ostatnio irytuje jedna, być może prozaiczna rzecz w wyszukiwaniu (przede wszystkim sztabu) - że atrybutem wyszukiwania nie jest płaca, mimo tego, że ją się określi ( np. max 500 E) , przez to dostaję ludzi, którzy maja duże wymagania jak na mój klub.

 ProXima Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2013
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 12:13    #203
[quote="paweldemon"]heh...proxima czy trzy minuty to tak długo żeby gra się zapisała??...nie rozumiem wylewania przez ciebie smutku z tego powodu...brzmi jakby cię ktoś z SI zgwałcił[/quote]

Nie trzy, a pięć, i jeśli wg ciebie to jest normalne to pozdrawiam. Jest to dość uciążliwe gdyż zapisuje grę właściwie co dwa mecze albo co mecz.

@romantico
Pewnie wszystko albo zdecydowana większość pokrywa się z prawdą, nie zaprzeczam, ale ta frustracja i powtarzanie swojego niezadowolenia co chwilę jest strasznie irytujące tym bardziej, że KAŻDY MIAŁ DEMO ŻEBY OCENIĆ.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 12:21    #204
[quote="ProXima"][quote="paweldemon"]heh...proxima czy trzy minuty to tak długo żeby gra się zapisała??...nie rozumiem wylewania przez ciebie smutku z tego powodu...brzmi jakby cię ktoś z SI zgwałcił[/quote]

Nie trzy, a pięć, i jeśli wg ciebie to jest normalne to pozdrawiam. Jest to dość uciążliwe gdyż zapisuje grę właściwie co dwa mecze albo co mecz.


@romantico
Pewnie wszystko albo zdecydowana większość pokrywa się z prawdą, nie zaprzeczam, ale ta frustracja i powtarzanie swojego niezadowolenia co chwilę jest strasznie irytujące tym bardziej, że KAŻDY MIAŁ DEMO ŻEBY OCENIĆ.[/quote]

Proponuję nauczyć się semantyki. Frustracja to cytuję "zespół przykrych emocji związanych z niemożliwością realizacji potrzeby lub osiągnięcia określonego celu. Czasem frustrację definiuje się jako każdą sytuację, która wywołuje nieprzyjemne reakcje"
W tym akurat przypadku ja swój cel zrealizowałem i raczej mamy satysfakcję z Kolegą romantico, z powodu całkiem prozaicznego. Z jakiego, a to proszę się już samemu domyśleć.
Ps
Poza tym DEMO to inna gra,a ja lubię grać w bardzo niskie ligi, których nie ma w wersji demo. Niestety te są niegrywalne.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.11.2014 o godz. 12:29

 paweldemon Partyzant

Postów: 223
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 12:46    #205
no ja trochę rzadziej zapisuję więc nie przeszkadza mi to zbytnio...ciekawe po co zapisujesz co mecz... :p

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 13:16    #206
Ja muszę np. codziennie zapisywać grę przed obawą zresetowania statów u menago, więc mi to dokucza.

W każdym meczu tracę gola z rogu. Komputer wrzuca piłkę na krótki słupek i napastnik ala Messi strzela gola z główki. [facepalm]
Im dłużej gram w tę grę, tym bardziej jestem przekonany, że atrybuty oraz polecania taktyczne nie mają żadnego znaczenia. GRATKI SI. Dobra robota.

Ludzie też mają problem z rogami na forum.
http://commu(...)t-takes.

Nareszcie też zaczęli pisać, że nie ma prostopadłych piłek. To jest jakaś paranoja. Gram w Hiszpanii, i tam każdy zespół zaczął grać jak Stoke. i te śmieszne wrzutki do tych niskich napastników, które o dziwo wygrają. Fuck the logic, just deal with it.
http://commu(...)ecisions
http://commu(...)ugh-ball

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 11.11.2014 o godz. 13:25

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 13:36    #207
[quote="robal15"]J
W każdym meczu tracę gola z rogu. Komputer wrzuca piłkę na krótki słupek i napastnik ala Messi strzela gola z główki. [facepalm]
Im dłużej gram w tę grę, tym bardziej jestem przekonany, że atrybuty oraz polecania taktyczne nie mają żadnego znaczenia. GRATKI SI. Dobra robota.
[/quote]

Ja nie, ale teraz gram w 7 lidze angielskiej. Ale w 9 traciłem w każdym meczu,albo nie straciłem w jednym. Ale wtedy mieli dwa zajebiste strzały z 16.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 13:52    #208
Ceyvol, możesz uciszyć pana czteroromanticojajecznego?

nie da się przejść przez temat bez ich głupich wpisów. Albo pytanie: jest opcja żeby zablokować wpisy kogoś z forum? Bardzo by sie to przydało.


Moje wrażenia z FM?
Po każdym meczu robię krótką listę tego co mi się spodobało a co nie. Nie saveuje kariery co mecz, odpuściłem sobie to totalnie i co 4 mecze zapisuję minimum.





(-) zmiana zawodników : jak zmienia się dwóch zawodników za dwóch to wszyscy w czwórkę znajdują się razem na boisku(mogli zrobić grafikę klepania się w ręce czy coś; no i zmiane opaski kapitana) :)

(-) w informacjach cały czas powtarzane na jakiej pozycji gra piłkarz, np. lewoskrzydłowy Messi strzelił bramkę a wysunięty rozgrywający Zidane strzelił hattricka

(-) historia z transferem:
Zaznaczyłem piłkarza jako cel transferowy ale potem samemu złożyłem mu ofertę.
Po kliknięciu spacji pewnego dnia najpierw czytam informację, że nie osiągnięto porozumienia i przycisk "instrukcje", miejsce na kwotę...a 2 wpisy wyżej mam info że zaakceptował propozycje kontraktu
:)
Czyli że mój asystent nie poradził sobie z tym a ja tak :) Aha i nie dało się kliknąć w instrukcje - pewnie dlatego, że mi się udało już załatwić sprawę więc klawisz się wciskał ale nic nie reagowało.

(-) po spalonym rywala, kamera najeżdża na ich bramkarza WTF?! Kamera najeżdża na dowolnego z bramkarzy również w momencie wybicia piłki na aut, faulu i nie ważne czy piłka jest dla mnie czy dla przeciwnika. Jeśli jest dla mnie to pokazuje raz mojego a raz przeciwnego bramkarza. Tak samo gdy piłka jest dla oponenta.

(-) pajacyki na ławce rezerwowych(można by było wprowadzić rozpocznij rozgrzewkę żeby ta animacja się włączyła a nie, że od początku sobie tam hasają na ławce



(-) w sparingach miałem 60% asyst po wrzutce z prawego skrzydła... mam tylko lewokrzydłowego na boisku i tam też ustawiam ataki skrzydłem <rotfl>
(+) strzeliłem gola z podania prostopadłego ale niestety zaliczyło spalonego, naprawdę ładna akcja :(

(+) chorągiewka xD
(+) burgerownia xD
(+) częste obijanie zawodników by wywalczyć róg/aut na plus :)
(-) częste podania do nikogo które ostatecznie do kogoś jednak docierają heh chyba jednak minus :)

(+) mocne strzały z wolnego(w końcu trafiłem :) )

(-) mówienie do jednej osoby w liczbie mnogiej w rozmowach motywacyjnych przy linii(pewnie w zwykłych motywacyjnych też sie to zdarza)
uwalone gacie pod koniec spotkania, faje ale nie zasłoni mi tych powyższych wad.

(+) Gra szybko przechodzi do kolejnych dni



(???)Czy jeśli będę miał np. 0 kartek w sezonie to dostanę się do europejskich pucharów, będąc klubem z 6 ligi angielskiej? Czy to dotyczy wyższych lig albo jest jakiś przelicznik który o tym decyduje.
W ramach Fair play chyba 3 zespoły z 3 różnych krajów mogą takie wyróżnienie dostać? Dotyczy to ligi czy klubu?



EDIT: naprawdę świetne parady bramkarskie, zachowanie na linii choć czasem bramkarz nie kryje krótkiego słupka przez co pada tamtędy bramka.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.11.2014 o godz. 13:55

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 14:30    #209
[quote="myfunnygame"]Ceyvol, możesz uciszyć pana czteroromanticojajecznego?

nie da się przejść przez temat bez ich głupich wpisów. Albo pytanie: jest opcja żeby zablokować wpisy kogoś z forum? Bardzo by sie to przydało.


Moje wrażenia z FM?
Po każdym meczu robię krótką listę tego co mi się spodobało a co nie. Nie saveuje kariery co mecz, odpuściłem sobie to totalnie i co 4 mecze zapisuję minimum.





(-) zmiana zawodników : jak zmienia się dwóch zawodników za dwóch to wszyscy w czwórkę znajdują się razem na boisku(mogli zrobić grafikę klepania się w ręce czy coś; no i zmiane opaski kapitana) :)

(-) w informacjach cały czas powtarzane na jakiej pozycji gra piłkarz, np. lewoskrzydłowy Messi strzelił bramkę a wysunięty rozgrywający Zidane strzelił hattricka

(-) historia z transferem:
Zaznaczyłem piłkarza jako cel transferowy ale potem samemu złożyłem mu ofertę.
Po kliknięciu spacji pewnego dnia najpierw czytam informację, że nie osiągnięto porozumienia i przycisk "instrukcje", miejsce na kwotę...a 2 wpisy wyżej mam info że zaakceptował propozycje kontraktu
:)
Czyli że mój asystent nie poradził sobie z tym a ja tak :) Aha i nie dało się kliknąć w instrukcje - pewnie dlatego, że mi się udało już załatwić sprawę więc klawisz się wciskał ale nic nie reagowało.

(-) po spalonym rywala, kamera najeżdża na ich bramkarza WTF?! Kamera najeżdża na dowolnego z bramkarzy również w momencie wybicia piłki na aut, faulu i nie ważne czy piłka jest dla mnie czy dla przeciwnika. Jeśli jest dla mnie to pokazuje raz mojego a raz przeciwnego bramkarza. Tak samo gdy piłka jest dla oponenta.

(-) pajacyki na ławce rezerwowych(można by było wprowadzić rozpocznij rozgrzewkę żeby ta animacja się włączyła a nie, że od początku sobie tam hasają na ławce



(-) w sparingach miałem 60% asyst po wrzutce z prawego skrzydła... mam tylko lewokrzydłowego na boisku i tam też ustawiam ataki skrzydłem <rotfl>
(+) strzeliłem gola z podania prostopadłego ale niestety zaliczyło spalonego, naprawdę ładna akcja :(

(+) chorągiewka xD
(+) burgerownia xD
(+) częste obijanie zawodników by wywalczyć róg/aut na plus :)
(-) częste podania do nikogo które ostatecznie do kogoś jednak docierają heh chyba jednak minus :)

(+) mocne strzały z wolnego(w końcu trafiłem :) )

(-) mówienie do jednej osoby w liczbie mnogiej w rozmowach motywacyjnych przy linii(pewnie w zwykłych motywacyjnych też sie to zdarza)
uwalone gacie pod koniec spotkania, faje ale nie zasłoni mi tych powyższych wad.

(+) Gra szybko przechodzi do kolejnych dni



(???)Czy jeśli będę miał np. 0 kartek w sezonie to dostanę się do europejskich pucharów, będąc klubem z 6 ligi angielskiej? Czy to dotyczy wyższych lig albo jest jakiś przelicznik który o tym decyduje.
W ramach Fair play chyba 3 zespoły z 3 różnych krajów mogą takie wyróżnienie dostać? Dotyczy to ligi czy klubu?



EDIT: naprawdę świetne parady bramkarskie, zachowanie na linii choć czasem bramkarz nie kryje krótkiego słupka przez co pada tamtędy bramka.[/quote]

Ceyvol, czy można nie wpuszczać tu dzieci :> lub blokować ich wpisy ;>

 ProXima Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2013
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2014 14:31    #210
[quote="paweldemon"]no ja trochę rzadziej zapisuję więc nie przeszkadza mi to zbytnio...ciekawe po co zapisujesz co mecz... :p[/quote]

Przyzwyczajenie ze starszych F/CMów gdzie gra zapisywała się 15 sekund.

Ale chyba będę musiał zacząć robić zapisy raz na 3 tyg albo co miesiąc.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.