Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 x men Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2014
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2014 23:11    #541
Proszę o bana dla Romantico i Makaron czterojajaeczny gdyż to jedna ta sama osoba, widzę to już od dawna często posty dodawane są po sobie czasem sam sobie odpisuje to widać nawet kiedyś widziałem że minutę później po jednym poście był drugi z drugiego profilu to teraz dla nie poznaki po 20-30 minutach. Hejtuję gre jakby nie miał w życiu ważniejszych rzeczy do robienia, mało tego. Rozumiem konstruktywą krytykę jaką stosują inni forumowicze, ale to to jest takie typowe trollowanie, a szczytem było liczenie że dostanie kod do wersji beta lub alfa, chłopie gimbusem jesteś jakiś to zagraj w szkole tym serialu na TVN. Mam też nadzieję, ze to nie jest osoba z redakcji dla napędzenia ruchu na stronie bo takiego czegoś nie możn wykluczyć. Jak teraz wygląda sprzedaż FM w Polsce i naświecie są jakieś dane na ten temat? Rozumiem ze coś się może nie podobać w grze, ale to tylko gra a jak się nie podoba to można samemu zdobyć licencję i zacząć od B klasy. Tyle klubów potrzebuje trenerów patrz LZS Chrząstawa. Jakby co to mnie również można zbanować bo założyłem konto tylko po to by dowiedzieć się jak ,,działają finanse,, w FM a że ten kolo działa mi na nerwy, ale może nie tylko mi dlatego to napisałem w tym wątku choć nie wiem czy ten post tu pasuje pozdrawiam
PS: Też gram w Pro Cycling Manager :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.11.2014 o godz. 23:13

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 01:37    #542
Zagrałem już trochę meczy w 6. lidze, i to co rzuca się w oczy, to niemoc bramkarzy - nie potrafią żadnego strzału obronić.
Natomiast napastnicy nie potrafią wykorzystać setek do pustej bramki, ale za to trafiają gole typu "stadiony świata" - czegoś tutaj nie rozumiem...
Dlatego też ustawiłem zawodnikom, żeby często strzelali z daleka. W ostatnim meczu gostek mi strzelił gola ala Alexis z dzisiejszego meczu a Royle huknął jak Stoch.
https://www.youtu(...)youtu.be
Killer crossy tutaj też istnieją:) Ba, nawet poszli dalej i strzelają bezpośrednio gole z nich - wracamy do fm14 - czuję duży progres:/

Wysokie wyniki spowodowane są przez:
-żałosną grę obrońców. Często boczny obrońca gra na środku zamiast kryć skrzydłowego. WTF???
-środkowych obrońców - nagminnie przegrywają główki z o wiele niższymi zawodnikami
-killer crossy oraz rożne
-bramkarzy

Te wyniki tho:)
http://gyazo(...)9effe24e

aha, i jak zwykle jest problem z losowaniem przeciwnika w pucharach. Zawsze wybiera tego z którym gramy wcześniej lub później, przez co sytuacja jest taka, że gramy 3. mecze pod rząd z tą samą drużyną... i ten bug jest od stuleci - niestety nadal nie został naprawiony. Gratki SI.

btw, YT mi nie działa - uprzedzam pytania:D Nie dziwcie się, bo w tej grze teraz mało rzeczy działa prawidłowo...

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 27.11.2014 o godz. 01:47

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 01:54    #543
Brak edycji:)

Gościu uważa się za młodego w duszy:)
wiek - http://gyazo(...)8b8c9249
powód - http://gyazo(...)2f4ccaa5

xD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 03:32    #544
Brak edycji:)

O co lata oraz jak to naprawić?
http://gyazo(...)a4ecf602

Co do 6. ligi, to sędziowie w ogóle nie dają kartek, średnio jedna żółta karta na mecz dla obu drużyn...
Mam zero kontuzji.

Nocka z eFeMem:>

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 27.11.2014 o godz. 03:45

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 08:45    #545
[quote="x men"]Proszę o bana dla Romantico i Makaron czterojajaeczny gdyż to jedna ta sama osoba, widzę to już od dawna często posty dodawane są po sobie czasem sam sobie odpisuje to widać nawet kiedyś widziałem że minutę później po jednym poście był drugi z drugiego profilu to teraz dla nie poznaki po 20-30 minutach. Hejtuję gre jakby nie miał w życiu ważniejszych rzeczy do robienia, mało tego. Rozumiem konstruktywą krytykę jaką stosują inni forumowicze, ale to to jest takie typowe trollowanie, a szczytem było liczenie że dostanie kod do wersji beta lub alfa, chłopie gimbusem jesteś jakiś to zagraj w szkole tym serialu na TVN. Mam też nadzieję, ze to nie jest osoba z redakcji dla napędzenia ruchu na stronie bo takiego czegoś nie możn wykluczyć. Jak teraz wygląda sprzedaż FM w Polsce i naświecie są jakieś dane na ten temat? Rozumiem ze coś się może nie podobać w grze, ale to tylko gra a jak się nie podoba to można samemu zdobyć licencję i zacząć od B klasy. Tyle klubów potrzebuje trenerów patrz LZS Chrząstawa. Jakby co to mnie również można zbanować bo założyłem konto tylko po to by dowiedzieć się jak ,,działają finanse,, w FM a że ten kolo działa mi na nerwy, ale może nie tylko mi dlatego to napisałem w tym wątku choć nie wiem czy ten post tu pasuje pozdrawiam
PS: Też gram w Pro Cycling Manager :)[/quote]

To zes sie chlopie wysilil. Sledztwo pokroju CBA. Sadze ze jestes starszy niz gimbaza, ale leniuchowalo sie w szkole, co? Makabryczny belkot, stylistyka i interpunkcja do poprawy.
P.S Sam nazwalem sie trollem wiec Ameryki nie odkryles.
Pozdro.

 myszoskcozek Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 11:40    #546
http://zapod(...)png.html

Tego już dla mnie za wiele, mam dosyć tego typu meczów z niczego, "ot tak nagle".

W ogóle zauważyłem, że jak dobrze mi idzie w lidze to i przeciwnikom (głównie Barcie) idzie dobrze i nie odpuszczają z pkt. Z kolei jak przeciwnik traci punkty to choćby nie wiem co ja też tracę punkty.

// Edytowano 15 razy, ostatni raz 27.11.2014 o godz. 11:41

 x men Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2014
Skąd: Lwówek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 11:43    #547
Śledztwo nie śledztwo ale łatwo to zauważyć i po kiego grzyba Ci dwa profile. Od podstawówki poprzez gimnazujm i technikum miałem zawsze czwórki z polskiego :) ale świadectwa tu nie będę dodawał. Dodam, że pisze oficjalną stronę internetową lokalnego klubu piłkarskiego. Jak się nie ma czego czepiać to i o ortografię warto zahaczyć. Po prostu pisząc mniej oficjalnie nie spinam się nad interpunkcją co nie znaczy że kogoś źle traktuje. Nie spinam się tak jak Ty tutaj nad grą komputerową i nad zasadami ortografii, choć sam orłem nie jesteś. Pozdrawam serdecznie

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 12:02    #548
[quote="x men"]Śledztwo nie śledztwo ale łatwo to zauważyć i po kiego grzyba Ci dwa profile. Od podstawówki poprzez gimnazujm i technikum miałem zawsze czwórki z polskiego :) ale świadectwa tu nie będę dodawał. Dodam, że pisze oficjalną stronę internetową lokalnego klubu piłkarskiego. Jak się nie ma czego czepiać to i o ortografię warto zahaczyć. Po prostu pisząc mniej oficjalnie nie spinam się nad interpunkcją co nie znaczy że kogoś źle traktuje. Nie spinam się tak jak Ty tutaj nad grą komputerową i nad zasadami ortografii, choć sam orłem nie jesteś. Pozdrawam serdecznie[/quote]

x men żałuję, że tylko zauważyłeś mnie i makarona, którzy negatywnie wypowiadają się o FM'ie15, gdyż krąg osób, które krytykują tą grę w ostatnim czasie zauważalnie się powiększył na tym forum, choćby robal15 - tez niemiłosiernie się pastwi nad brakiem logiczności FM'a, a jakoś Ci to umknęło. Nie chcę burzyć Twojej świadomości, lecz posądzanie kogoś o dwa profile na podstawie, że ktoś loguje się minutę lub 20 minut po kimś to słabe podstawy. Myśl sobie jak chcesz, po to Bóg dał Ci wolna wolę.
Chciałbym zauważyć, iż moja krytyka FM'a w ostatnim czasie ma bardzo mocne fundamenty, gdybyś uważnie czytał to byś zauważył; polecam Ci wpis dotyczący analizy meczów sCan'a, poza tym sam zachęcam Cie do tejże analizy, gdyż link do zapisu sCan'a jest na wcześniejszych podstronach; chętnie wysłucham co masz do powiedzenia na te kwestie, które ja poruszyłem w danych meczach.
Pozdrawiam bardzo serdecznie. FM'owy Troooll no.1

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 12:19    #549
[quote="romantico"][quote="x men"]Śledztwo nie śledztwo ale łatwo to zauważyć i po kiego grzyba Ci dwa profile. Od podstawówki poprzez gimnazujm i technikum miałem zawsze czwórki z polskiego :) ale świadectwa tu nie będę dodawał. Dodam, że pisze oficjalną stronę internetową lokalnego klubu piłkarskiego. Jak się nie ma czego czepiać to i o ortografię warto zahaczyć. Po prostu pisząc mniej oficjalnie nie spinam się nad interpunkcją co nie znaczy że kogoś źle traktuje. Nie spinam się tak jak Ty tutaj nad grą komputerową i nad zasadami ortografii, choć sam orłem nie jesteś. Pozdrawam serdecznie[/quote]

x men żałuję, że tylko zauważyłeś mnie i makarona, którzy negatywnie wypowiadają się o FM'ie15, gdyż krąg osób, które krytykują tą grę w ostatnim czasie zauważalnie się powiększył na tym forum, choćby robal15 - tez niemiłosiernie się pastwi nad brakiem logiczności FM'a, a jakoś Ci to umknęło. Nie chcę burzyć Twojej świadomości, lecz posądzanie kogoś o dwa profile na podstawie, że ktoś loguje się minutę lub 20 minut po kimś to słabe podstawy. Myśl sobie jak chcesz, po to Bóg dał Ci wolna wolę.
Chciałbym zauważyć, iż moja krytyka FM'a w ostatnim czasie ma bardzo mocne fundamenty, gdybyś uważnie czytał to byś zauważył; polecam Ci wpis dotyczący analizy meczów sCan'a, poza tym sam zachęcam Cie do tejże analizy, gdyż link do zapisu sCan'a jest na wcześniejszych podstronach; chętnie wysłucham co masz do powiedzenia na te kwestie, które ja poruszyłem w danych meczach.
Pozdrawiam bardzo serdecznie. FM'owy Troooll no.1[/quote]

A propos romantico.. nie odniosłeś się do moich kontrargumentów co do niektórych składników Twojej analizy :P

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2014 14:47    #550
[quote="romantico"][quote="x men"]Proszę o bana dla Romantico i Makaron czterojajaeczny gdyż to jedna ta sama osoba, widzę to już od dawna często posty dodawane są po sobie czasem sam sobie odpisuje to widać nawet kiedyś widziałem że minutę później po jednym poście był drugi z drugiego profilu to teraz dla nie poznaki po 20-30 minutach. Hejtuję gre jakby nie miał w życiu ważniejszych rzeczy do robienia, mało tego. Rozumiem konstruktywą krytykę jaką stosują inni forumowicze, ale to to jest takie typowe trollowanie, a szczytem było liczenie że dostanie kod do wersji beta lub alfa, chłopie gimbusem jesteś jakiś to zagraj w szkole tym serialu na TVN. Mam też nadzieję, ze to nie jest osoba z redakcji dla napędzenia ruchu na stronie bo takiego czegoś nie możn wykluczyć. Jak teraz wygląda sprzedaż FM w Polsce i naświecie są jakieś dane na ten temat? Rozumiem ze coś się może nie podobać w grze, ale to tylko gra a jak się nie podoba to można samemu zdobyć licencję i zacząć od B klasy. Tyle klubów potrzebuje trenerów patrz LZS Chrząstawa. Jakby co to mnie również można zbanować bo założyłem konto tylko po to by dowiedzieć się jak ,,działają finanse,, w FM a że ten kolo działa mi na nerwy, ale może nie tylko mi dlatego to napisałem w tym wątku choć nie wiem czy ten post tu pasuje pozdrawiam
PS: Też gram w Pro Cycling Manager :)[/quote]

To zes sie chlopie wysilil. Sledztwo pokroju CBA. Sadze ze jestes starszy niz gimbaza, ale leniuchowalo sie w szkole, co? Makabryczny belkot, stylistyka i interpunkcja do poprawy.
P.S Sam nazwalem sie trollem wiec Ameryki nie odkryles.
Pozdro.[/quote]

ja też jestem trolem i zadowolę się No 3.Żzauważę, nieśmiało że z racji mojego zajęcia dosyć dobrze znam statystykę i narzędzia statystyczne.Między innymi stąd moje inne, niż romantoico podejście do tematu. Ja zreszta nie wierze , że ta gra coś gra i to twierdzenie jest całkowicie sprzeczne ze zdaniem zarówno romantico jak i robala15

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.11.2014 o godz. 14:49

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.