Strona

Football Manager 2015 - wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 19:27    #761
[quote="pikawa94"]To pewnie przez Twój taktyczny geniusz :>[/quote]

Pewnie gra Realem:>

btw, moja kadra nadaje się na ligę niżej, a i tak wszystkich miażdżę. Przegrywam tylko po wałkach. Ta gra naprawdę ma wysoki poziom trudności...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.12.2014 o godz. 19:29

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 19:30    #762
A co ma drużyna do tego, czy zawodnik np. zagra czy nie prostopadłe podanie?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 19:32    #763
[quote="marivsh"]A co ma drużyna do tego, czy zawodnik np. zagra czy nie prostopadłe podanie?[/quote]

Ty tego nie wiesz????
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 marivsh Partyzant

Postów: 190
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2009
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 19:37    #764
Gdybym wiedział, to bym nie pytał.

 Makaronczterojaj... Partyzant

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 03.05.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 19:50    #765
[quote="robal15"]@Makaronczterojajeczny, ja jednak polecam Colwyn bay:> Razem z kumplem gramy i taka gra dostarcza nam dużo frajdy:)
Colwyn Bay FTW xD
http://gyazo(...)40b2e319

Gdybym grał sam, to już dawno bym rzucił tę grę w cholerę i czekał na kolejny "zbawienny" patch.

Przypomniałeś mi śmieszną sytuację. Wygrywałem do przerwy 3:0. Byłem już kompletnie wyluzowany, bo dominowałem - oddałem 16 strzałów, miałem mnóstwo okazji, komputer oddał tylko dwa strzały, a ostatecznie przegrałem 3:4. Komputer w drugiej połówce oddał 4 celne strzały i miał oczywiście 4 gole. A ja oczywiście miałem pecha...[/quote]

Wziąłem sobie Buxton z ligi niżej. Wolał bym jeszcze coś niżej, ale nie zdzierżę. Pogram tym, czym już grałem

No i pierwszy mecz z Buxton U21. Do przerwy 3:0. Wynik jak wynik. Mogło by być 0:0,nie zdziwiło by mnie to Bilans po meczu: 17(9) do 6(3).Setek 6 do 1. Zagadka: jakim wynikiem skończył się mecz? Odpowiadam 3:3. Lecimy dalej.
Ps
Ty to jakiś pechowy jesteś.:)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 03.12.2014 o godz. 19:52

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 21:13    #766
mi również zdarzały się różnego rodzaju dziwne powroty więć Robal nie jest jedyny ;) może to faktycznie urok niskich lig :D

 youngroscoe Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 22:05    #767
Podłącze się do dyskusji, gram Lowestoft i również dziwne powroty typu od 3-0 do 3-4 to u mnie normalka, pomijając że praktycznie każda drużyna ma więcej sytuacji niż ja, ja rozumiem że mam słabą kadre ale bez przesady, a i że tak zapytam, jak u was z transferami w niższych ligach? bo u mnie słabizna, nikt nie chce przyjść, zwłaszcza z przodu.. wolą iść ligę niżej niż do mnie.

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.12.2014 23:53    #768
[quote="youngroscoe"]Podłącze się do dyskusji, gram Lowestoft i również dziwne powroty typu od 3-0 do 3-4 to u mnie normalka, pomijając że praktycznie każda drużyna ma więcej sytuacji niż ja, ja rozumiem że mam słabą kadre ale bez przesady, a i że tak zapytam, jak u was z transferami w niższych ligach? bo u mnie słabizna, nikt nie chce przyjść, zwłaszcza z przodu.. wolą iść ligę niżej niż do mnie.[/quote]

do mnie może i czasem ktoś chce, ale żada takich pieniędzy, że od razu pół budżetu na jednego gracza, a nie o to chodzi :D
Ogólnie mnóstwo testuje zawodników no i coś tam zawsze się uda znaleźć od moich obecnych graczy :)

 johny1910 Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2014 01:51    #769
Osobiście straciłem ostatnie nerwy na tegorocznego FM-a, momentami wydawało mi się, że już jest wszystko ok ale nic bardziej mylnego. W ciągu dwóch sezonów w Southampton najbardziej raził mnie fakt, iż mecze typowo na remis przeważnie takim wynikiem się nie kończyły. Najczęściej rywal strzelał bramkę pod koniec meczu; w 88 minucie lub później. Zaraz jakiś inteligent mi napisze, że wystarczy spojrzeć na Legie w Lidze Europy, dobrze wszystko pięknie ładnie, ale też bym chciał wygrać jakieś spotkanie "na fuksie". Podsumowując 2x38 meczy w Barclays PL, około 12-14 meczy na remis wygrywam może 2-3, remisy 2 po 0:0 a reszta to w plecy w ostatnich minutach. Zupełnie to nie ma nic wspólnego z realizmem. Są to typowe scenariusze, które powtarzają się jak socjologia na studiach humanistycznych. Uprzedzę kolejną osobę, która przewija się w tym temacie i notorycznie marudzi, że ktoś wyrażając swoją opinie nie ukazuje dowodów; Nie, nie wstawię screenów, meczów i tym podobnych materiałów. Dużo czasu straciłem na samą rozgrywkę i próbę rozgryzienia niegdyś mojej ulubionej i jedynej gry komputerowej i nie zamierzam bawić się Jacka Gmocha, czy Też Jerzego Engela bo po co? Chcecie wierzcie, nie chcecie to nie. Mam nadzieję, że któryś fix pozwoli mi jeszcze na czerpanie radości w roli wirtualnego "menago"
// Maść na ból dupy posiadam, gdyby ktoś pytał albo potrzebował :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.12.2014 o godz. 01:52

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2014 02:57    #770
[quote="kell1987"][quote="youngroscoe"]Podłącze się do dyskusji, gram Lowestoft i również dziwne powroty typu od 3-0 do 3-4 to u mnie normalka, pomijając że praktycznie każda drużyna ma więcej sytuacji niż ja, ja rozumiem że mam słabą kadre ale bez przesady, a i że tak zapytam, jak u was z transferami w niższych ligach? bo u mnie słabizna, nikt nie chce przyjść, zwłaszcza z przodu.. wolą iść ligę niżej niż do mnie.[/quote]

do mnie może i czasem ktoś chce, ale żada takich pieniędzy, że od razu pół budżetu na jednego gracza, a nie o to chodzi :D
Ogólnie mnóstwo testuje zawodników no i coś tam zawsze się uda znaleźć od moich obecnych graczy :)[/quote]

Też tak robię + wypożyczenia. Trudno jest kogoś podpisać, bo tak jak powiedział kell1987, piłkarze żądają więcej niż nasza maksymalna pensja oraz fakt, że jesteśmy jedną z nielicznych semi-pro klubów w tej lidze odstrasza prawie każdego...

A dorobić się statusu pro też jest trudno, bo taka drużyna nie ma żadnych dochodów. Na mecze przychodzi raptem 300 osób, a na domiar złego mój klub nie spełniał wymagań licencyjnych odnoście stadionu, więc wziął kredyt na jego rozbudowanie:/ Teraz wynajmuję inny stadion na który przyjeżdża tylko 100 osób:/

Kluby patronackie gówno dają. Ten klub gra w League 1, ale nikogo dobrego nie ma do wypożyczenia. Raz się znalazł taki delikwent, ale nie chciał to mnie przyjść:/

Ale pomimo tych utrudnień oraz oszustw ME, gra się dosyć łatwo. Gra stanie się prosta, gdy Twój klub stanie się profesjonalnym klubem. Wtedy będziesz w stanie podpisać wiarę o dwie ligi lepszą niż aktualna :D

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 04.12.2014 o godz. 03:01

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.