Football Manager 2015 - wrażenia

 DeV Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.01.2015 19:39    #1441
Ja je mam wszystkie zminimailizowane. Klikam żeby rozwinać i sprawdzić np oceny meczowe, ocene postawy, ustawienie rywala itp i za chwilę znów minimalizuje. Ale one teraz po paru sek robią się półprzezroczyste. I prawie nieczytelne. Trzeba sie bawić w zatrzymywanie meczu itp. Bez sensu to zrobili. :(

 cwks Partyzant

Postów: 127
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2015 18:50    #1442
To i ja się wypowiem.
Pograłem przez tydzień w demo. Powiem krótko - takiego gówna jeszcze nie było. Hokejowe wyniki , gra w obronie , bramki padające tylko po dośrodkowaniach. Odpuściłem sobie.
Przedwczoraj naszła mnie ochota na FM. No dobra załączyłem allegro ,kupiłem FM za 2 zł , z całą świadomością braku późniejszych aktualizacji.
Włączyłem , ustawiłem , zacząłem gre , rozegrałem dotychczas tylko 4 mecze i co?
I ku..a krew mnie zalewa. Błędy były w demie i identycznie jest w wersji 15.2.1(być może minimalnie lepiej). To jest Panie rozbój w biały dzień. Chce człowiek pograć , ma mało czasu ale i tak znajdzie czas na FM . Włącza i odechciewa się wszystkiego.
Moje szczęście , 2 zł , powiedzmy szczerze nie pieniądz w dzisiejszym świecie . Ale żal mi tych którzy kupili grę za stówę i to w dzień premiery.
Pogram jeszcze , zobaczę , może się przyzwyczaje może nie.
Dziękuje za uwagę . Do widzenia.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2015 22:18    #1443
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Kamson Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.03.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2015 23:01    #1444
Przedwczoraj zorientowałem się, że FM został spatchowany do wersji 2.1 więc postanowiłem sprawdzić, czy to coś jest już grywalne. Wziąłem sobie Wisłe, co by poczuć troche hardkoru w postaci 12 sensownych zawodników i braku pieniędzy :D Po 20+ kolejkach zostałem zwolniony... przez te 20+ meczy szło beznadziejnie, podczas zwolnienia byłem na 11. miejscu. Próbowałem w trakcie sezonu zmieniać taktyke na różne sposoby. Wnioski? Silnik meczowy to jest absolutna komedia, jest gorszy niż w CMach sprzed 10ciu lat.

1. 60% moich bramek to strzały z wolnych Stilicia :D Pozostałe 40% to jakieś różne randomowe przypadki.
2. 1/3 goli traconych = rożne. 1/3 = dośrodkowania z akcji. 1/3 = cudowne strzały z dystansu.
3. Moi zawodnicy lubują się w strzelania prosto w bramkarza w prawie każdej sytuacji.
4. Co drugi mecz moi rywale zdobywali cudowną bramkę zza pola karnego z akcji. Dla odmiany moi zawodnicy nie strzelili tak ani razu. (Stilić trafiał tylko z wolnych.)
5. W większości przegranych meczy miałem więcej 100% sytuacji niż rywale.
6. Nie ważne co ustawisz w taktyce - to nie ma żadnego znaczenia. Czy ustawie krótkie podania i niskie tempo, czy podania bezpośrednie i wysokie tempo, czy dam obrone nisko czy wysoko... Gdy uruchamia się silnik meczowy to wszystko przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie! To wygląda jakby było w 100% randomowe.

Pora wrócić do FMa 2012 :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.01.2015 o godz. 23:02

 cellpump Wróg ludu

Postów: 154
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
10.01.2015 16:42    #1445
13,14 lepsze.
Ja chyba zrobie aktualnienie ligi hiszpanskiej i moze cos jeszcze dla FM14 jak wyjdzie patch na 15 w lutym.

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 18:52    #1446
[quote="Kamson"]Przedwczoraj zorientowałem się, że FM został spatchowany do wersji 2.1 więc postanowiłem sprawdzić, czy to coś jest już grywalne. Wziąłem sobie Wisłe, co by poczuć troche hardkoru w postaci 12 sensownych zawodników i braku pieniędzy :D Po 20+ kolejkach zostałem zwolniony... przez te 20+ meczy szło beznadziejnie, podczas zwolnienia byłem na 11. miejscu. Próbowałem w trakcie sezonu zmieniać taktyke na różne sposoby. Wnioski? Silnik meczowy to jest absolutna komedia, jest gorszy niż w CMach sprzed 10ciu lat.

1. 60% moich bramek to strzały z wolnych Stilicia :D Pozostałe 40% to jakieś różne randomowe przypadki.
2. 1/3 goli traconych = rożne. 1/3 = dośrodkowania z akcji. 1/3 = cudowne strzały z dystansu.
3. Moi zawodnicy lubują się w strzelania prosto w bramkarza w prawie każdej sytuacji.
4. Co drugi mecz moi rywale zdobywali cudowną bramkę zza pola karnego z akcji. Dla odmiany moi zawodnicy nie strzelili tak ani razu. (Stilić trafiał tylko z wolnych.)
5. W większości przegranych meczy miałem więcej 100% sytuacji niż rywale.
6. Nie ważne co ustawisz w taktyce - to nie ma żadnego znaczenia. Czy ustawie krótkie podania i niskie tempo, czy podania bezpośrednie i wysokie tempo, czy dam obrone nisko czy wysoko... Gdy uruchamia się silnik meczowy to wszystko przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie! To wygląda jakby było w 100% randomowe.

Pora wrócić do FMa 2012 :)[/quote]

A ja tam Wisłą jestem w trakcie 5 sezonu i nie narzekam na braki sukcesów :] W pierwszym sezonie zająłem 4 miejsce, co prawda łatwo nie było - zmiany prezesa itp., a Stilić tylko z wolnych strzelał, a tak był zbyt samolubnym piłkarzem, żeby coś wychodziło. Trzeba taktykę dopracować, bo gole z rożnych i dośrodkowań da się spokojnie zredukować

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.01.2015 o godz. 18:53

 Biedak Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 19:27    #1447
Chciałbym was wszystkich posiadaczy FM15 zapytać DLACZEGO skoro gra ma tyle błędów, niedoskonałości w silniku meczowym i powoduje u was frustracje nie wrócicie do starszych wersji ??? Nawet FM14 lub starszy FM13 jak ktoś woli gra ma przecież sprawiać przyjemność... Kompletnie tego nie rozumiem ;( FM15 zamierzałem kopić już w listopadzie ale zrezygnowałem i na razie 2.1 mnie nie przekonuje z tego co czytam. W ogóle rozegrał ktoś 10+ sezonów ???

I wytłumaczy mi ktoś uprzejmy o co chodzi z tym całym kupowaniem za 2zł na allegro ???

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.01.2015 o godz. 19:29

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 20:34    #1448
Coś czuję, że Legia to wygra xD
http://gyazo(...)6c2e4603

A w grupie mieli:
http://gyazo(...)5c31448c

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 10.01.2015 o godz. 20:36

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 SuperZiemniak Naczelnik Służb Wywiadowczych

Postów: 1663
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 21:03    #1449
[quote="Biedak"]Chciałbym was wszystkich posiadaczy FM15 zapytać DLACZEGO skoro gra ma tyle błędów, niedoskonałości w silniku meczowym i powoduje u was frustracje nie wrócicie do starszych wersji ??? Nawet FM14 lub starszy FM13 jak ktoś woli gra ma przecież sprawiać przyjemność... Kompletnie tego nie rozumiem ;( FM15 zamierzałem kopić już w listopadzie ale zrezygnowałem i na razie 2.1 mnie nie przekonuje z tego co czytam. W ogóle rozegrał ktoś 10+ sezonów ???

I wytłumaczy mi ktoś uprzejmy o co chodzi z tym całym kupowaniem za 2zł na allegro ???[/quote]

Mimo niedoskonałości gra mnie w jakiś sposób cieszy, a powrót do 14'tki mi się nie udał, bo jednak w 15 przyjemniej mi się gra. Póki co rozegrałem 5 sezonów, ale raczej zamierzam więcej rozegrać jeszcze :]
o allegro nie mam pojęcia

 Amstrad44 Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2012
Skąd: Szczecin-Kołobrzeg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2015 21:27    #1450
Kupuje jutro komputer
- Płyta główna Asus P5Q3 (Idealna do podkręcania)
- Processor Intel Core 2 Quad Q9550 2.83Mhz(4 rdzenie po 2.83Mhz)
- Karta Graficzna nVidia GTX 560 1GB
- 8 GB Ram Crucial Ballistix Sport 1600 Mhz

Orientuje się ktoś ile lig będę mógł wybrać

Na allegro mozna kupić gre z 2 zł ale nie bedziesz mógł z kimś grać przez internet :)

Ale musiała im spaść ilość sprzedanych gier w Polsce jak tyle ludzi tam kupuje po takiej cenie

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.