Strona

Rewolucyjna muzyka czyli nie samą Międzynarodówką człowiek żyje

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2015 23:47    #551
Też wolę pierwszą :) A "Anastasia" to jeden z moich ulubionych kawałków w ogóle. Ja kiedyś miałem na punkcie ACDC takiego świra że nic innego nie słuchałem, mogłem się poszczycić posiadaniem calutkiej dyskografii na kompie (:D ,niestety format), przesłuchaniem każdego ich utworu po kilka-kilkanaście razy, i po prostu oni tacy są, taką grają muzykę, to jest ich styl i ta płyta to wspaniały powrót do przeszłości. Szkoda tylko że Bon Scott tak wcześnie odszedł, jego wokal był niesamowity. Magii takich utworów jak High Woltage, Its A Long Way To The Top czy Whole Rotta Rosie nie da się powtórzyć, bo nie ma Bona Scotta. Trzeba przyznać że klepią oni jeden schemat (no, oprócz Thunderstruck), ale to dla mnie zawsze była zaleta, i zawsze będzie. Nie znam innych zespołów grających tak jak oni- w tym jest ich niesamowita moc.

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2015 23:49    #552
Z wieloma punktami się zgadzam, tyle że Ty przedstawiasz jako zaletę, ja jako wadę :) Anastazja mocna, szacun za dobry gust muzyczny. Jak znajdziesz coś fajnego to dawaj, pójdę w ciemno ;)

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2015 00:47    #553
ACe piorun DeCe od lat grają to samo. Jestem na nie. Z całym szacunkiem dla ich wkładu dla muzyki, ale po prostu słuchając ich debiutu słyszę też ostatnią płytę.
A do Slasha mam abmiwalentne odczucia. Lubię i nie lubię. Nie wiem w sumie dlaczego. Ale zgodzę się, że pierwsza płyta Slasha daje radę. Oczywiście piszę tutaj o jego solowym debiucie w Slash's Snakepit ;)

edit: belzebub666, Airbourne posłuchaj, skoro nie znasz kapel grających jak AC/DC ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.06.2015 o godz. 00:49

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2015 09:17    #554




 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2015 10:48    #555
Niedawno wpadła mi w ręce biografia Slasha, po przeczytaniu byłem w szoku, że wszyscy ze składu Gunsów jeszcze żyją :D Sam Slash pisał, że Snakepit to był zajebisty projekt, mega im się grało razem, tylko po pewnym czasie zauważył że reszta składu była nastawiona na to żeby sobie pograć, a potem balanga, spizgać się do nieprzytomności- chcieli takiego życia jakie on miał kiedyś, a że on sam był już po zawale, przedawkowaniu i miał rozrusznik serca, to nie wchodziło to w grę, wybrał abstynencję i musiał to rozwiązać. Szkoda, bo grali świetnie. Jednak ostatnie 2 płyty z Mylesem Kennedym podobają mi się też bardzo, wokal tego drugiego świetny :) A, no i nie można zapomnieć o Velvet Revolver!



Tutaj pierwszy kawałek Mylesa i Slasha, z pierwszej solowej płyty, na której grał z różnymi muzykami.



No, to teraz muszę coś Gunsów wrzucić :D Kawałek nie tak znany, ostatni stworzony niemal całkowicie przez Izziego przed jego odejściem, potem już go nie grali- a szkoda, troszkę różniący się od innych ich numerów, dla mnie jeden z najlepszych.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 05.06.2015 o godz. 10:51

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2015 12:57    #556
Udanego dziona, ludkowie.

Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2015 13:11    #557
Udanego, Pany. Mr. Green





 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.06.2015 23:00    #558




 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 12:08    #559
Breaker, breaker, here comes the caper
Straight with the taper, the lyric skyscraper
Hit ya like a lyrical murderer
I know ya think I have, but yo
I never heard of ya


Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2015 14:02    #560
Całe życie walki o jeden moment,
To życie pełne pasji napędzasz je co dzień,
Wiara jest motorem w Twojej drodze na szczyt,
Los ciągle Ci rzuca pod nogi kłody,
Ty, wierzysz jeszcze mocniej że wszystko będzie dobrze,
A konkurencja żyje nadzieją, że się potkniesz,
Nie dopuszczasz do siebie głosów,
Ciągle toczysz swój kamień po stromym zboczu.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.